reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No raczej nie ewakuuje sie z brzucha. Tylko oby się zdrowo rozwijała

Jeśli na tym etapie (przed miesiączka) dojdzie do odrzucenia zarodka z uwagi na jakieś jego poważne wady to i tak nic się nie zrobi niestety, albo i stety, zależy jak na to spojrzeć. Moja znajoma miała podtrzymywana taka wczesna ciąże i co? Nic. Organizm odrzucał mimo wszystko, ponoć przy poważnych uszkodzeniach tak się dzieje, wiele kobiet nawet nie wie, ze miało ciąże biochemiczne, bo @ mniej więcej w terminie przychodzi.
 
Jeśli na tym etapie (przed miesiączka) dojdzie do odrzucenia zarodka z uwagi na jakieś jego poważne wady to i tak nic się nie zrobi niestety, albo i stety, zależy jak na to spojrzeć. Moja znajoma miała podtrzymywana taka wczesna ciąże i co? Nic. Organizm odrzucał mimo wszystko, ponoć przy poważnych uszkodzeniach tak się dzieje, wiele kobiet nawet nie wie, ze miało ciąże biochemiczne, bo @ mniej więcej w terminie przychodzi.
Ja wiem, ze tak jest. Ale czasami rosnie fajnie beta i mimo to cos idzie nie tak.

No tak czy siak moim zdaniem lepiej testiwac w dniu @ i obserwować, bo w moich sytuacjach musze brac leki na podtrzymanie.
 
Hej dziewczyny. Czy mogłybyście mi powiedzieć czy dobrze mi się wydaje, że mój peak był w 13 dc? To mój pierwszy cykl starań z testami owulacyjnymi i nie jestem pewna czy nie powinnam robić dłużej tych testów. 🤷‍♀️🙈
 

Załączniki

  • 20210401_211856.jpg
    20210401_211856.jpg
    682,3 KB · Wyświetleń: 98
Ola92 dzieki kochana :) mi nudnosci tez juz minęły, chociaż żołądek jeszcze czasem daje o sobie znac . A ile juz go zażywasz ? Widzisz jakieś rezultaty ? Ja chyba teraz mam pierwsza owulacje od niewiem kiedy bo jajnik mnie kluje jak nigdy 🙈
Biorę od 2019 z przerwami bo też źle się czułam na początku, lekarz uprzedziła mnie, że tak może być. Schudłam prawie 20 kg, oczywiście nie dzięki samym metformaxowi tylko też dieta + aktywność fizyczna.
Jeżeli chodzi o starania to nie wiem jeszcze jak to wygląda, bo my jesteśmy na początku drogi (3cs teraz).
 
Ja wiem, ze tak jest. Ale czasami rosnie fajnie beta i mimo to cos idzie nie tak.

No tak czy siak moim zdaniem lepiej testiwac w dniu @ i obserwować, bo w moich sytuacjach musze brac leki na podtrzymanie.

Zgadzam się. W terminie @ zazwyczaj beta czy tam test jest już dość jednoznaczny bez szukania cieni cieniów, co tylko mnie stresuje. Ja pewnie długo będę jechała na dodatkowym progu jak już zajdę, mam zakaz odstawiania i w razie co mam już zalecone dawkowanie na początku i szybka wizyta. Mam nadzieje, ze wystarczy tylko to, bo póki co w ciąże nigdy nie zaszłam i nie wiem, czy poza niedoborem proga mam jeszcze inne predyspozycje do niedonoszenia ciąży. Narazie niczego innego nie stwierdzono.
 
Właśnie moja psychika wypiera możliwość ciąży bo myślę sobie "to zbyt piękne żeby było prawdziwe" ale mam pewne objawy... Wzrósł mi apetyt jestem ciągle głodna, dodatkowo od trzech dni męczy mnie w ciągu dnia potworna senność. Dziś pół dnia po swiatecznym śniadaniu przespałam. :szok: No i ta podwyższona temperatura. Do tego moj partner zarzuca mi czeste zmiany nastroju. Może to PMS a może... Jeszcze przynajmniej tydzień zaczym będę mogła zrobić sobie test ciążowy. Po cichu mam nadzieję na cud. :unsure:
No to [emoji2772] bo mam to samo!
 
reklama
Do góry