reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Daj znać po wizycie jak sytuacja i który dc [emoji3526]
8dc. Pęcherzyk w prawym jajniku, 11mm, od 2dc biorę letrozol. Endometrium cienkie na razie (nie powiedziała ile mm) ale powiedziała że jeszcze na pewno urośnie 😬 w środę w przyszłym tygodniu mam znowu iść na kolejne USG żeby i dać zielone światło dla zastrzyku ovitrelle 😀
 
reklama
8dc. Pęcherzyk w prawym jajniku, 11mm, od 2dc biorę letrozol. Endometrium cienkie na razie (nie powiedziała ile mm) ale powiedziała że jeszcze na pewno urośnie [emoji51] w środę w przyszłym tygodniu mam znowu iść na kolejne USG żeby i dać zielone światło dla zastrzyku ovitrelle [emoji3]

Powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziewczyny a ma któraś z Was doświadczenie z długimi cyklami?? Bo robić żeby je skrócić?

To zależy która faza jest za długa. Jeśli lutealna jest za długa to może da się ja wyregulować progiem. Ale wiele dziewczyn używających Ovarin chwali sobie regulacje cykli [emoji6] normalny suplement.
 
Trafiłam dziś na instagramie na profil dziewczyny, która w połowie marca wrzucała zdjęcie ze swoim chłopakiem i z opisem sugerującym że mają pierwszą rocznicę związku. A na początku marca wrzucała zdjęcie córeczki, która im się urodziła... Nie chcę oceniać ani nic takiego ale przykro mi się zrobiło że to wszystko takie niesprawiedliwe :( Niektórzy starają się miesiącami i latami a tu wątpię żeby planowane skoro zaszła w ciąże chwilę po tym jak się zaczęli spotykać 😒
 
Trafiłam dziś na instagramie na profil dziewczyny, która w połowie marca wrzucała zdjęcie ze swoim chłopakiem i z opisem sugerującym że mają pierwszą rocznicę związku. A na początku marca wrzucała zdjęcie córeczki, która im się urodziła... Nie chcę oceniać ani nic takiego ale przykro mi się zrobiło że to wszystko takie niesprawiedliwe :( Niektórzy starają się miesiącami i latami a tu wątpię żeby planowane skoro zaszła w ciąże chwilę po tym jak się zaczęli spotykać [emoji19]
Moja znajoma ma pcos i nieregularne cykle, brała tabletki anty ale przestała bo lekarz chciał zobaczyć co tam się dzieje bez. Była z chłopakiem jakoś z miesiąc i bach jeden raz w niej skończył i ciąża [emoji2370]
 
Moja znajoma ma pcos i nieregularne cykle, brała tabletki anty ale przestała bo lekarz chciał zobaczyć co tam się dzieje bez. Była z chłopakiem jakoś z miesiąc i bach jeden raz w niej skończył i ciąża [emoji2370]

Jak tak czytam tu na forum różne historie to mam wrażenie że zaliczenie wpadki to powinno być porównywalne do wygrania w lotto 😅
 
reklama
Trafiłam dziś na instagramie na profil dziewczyny, która w połowie marca wrzucała zdjęcie ze swoim chłopakiem i z opisem sugerującym że mają pierwszą rocznicę związku. A na początku marca wrzucała zdjęcie córeczki, która im się urodziła... Nie chcę oceniać ani nic takiego ale przykro mi się zrobiło że to wszystko takie niesprawiedliwe :( Niektórzy starają się miesiącami i latami a tu wątpię żeby planowane skoro zaszła w ciąże chwilę po tym jak się zaczęli spotykać 😒
nie możesz na to tak patrzeć, jeśli są poważni wiedzą czego chcą od życia to i planowanie rodziny po niespełna kilku miesiącach związku To nic dziwnego. My z moim mężem tak samo mieliśmy, a już razem 10 lat córka ma 9 także jak się wierzy w miłość i wie czego chce się od życia jest też inaczej
 
Do góry