reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ze względu na małą ilość- 3 mln plemników - nie zrobiono morfologii. Jesteśmy u androloga, na wyniki dopiero czekamy. Kolejna wizyta 31.03..
Dzięki, wsparcie energetyczne pomaga :)
Nie z własnego doświadczenia, ale czytałam, ze może to być spowodowane naprawdę niczym strasznym i być może szybko uda się przywrócić plemniki do normy [emoji3526] trzymam kciuki, żeby tak właśnie było!

nie to jest moja pierwsza styczność z testami
W którym dc jesteś? Może masz później owulacje niż myślisz [emoji6] ja pierwszy tez testowałam od 8dc i się natestowalam, bo owu miałam koło 18dc. Cykl albo dwa później owu przeskoczyła na 23dc [emoji16] jeszcze się nie poddawaj [emoji6]
 
Nie z własnego doświadczenia, ale czytałam, ze może to być spowodowane naprawdę niczym strasznym i być może szybko uda się przywrócić plemniki do normy [emoji3526] trzymam kciuki, żeby tak właśnie było!


W którym dc jesteś? Może masz później owulacje niż myślisz [emoji6] ja pierwszy tez testowałam od 8dc i się natestowalam, bo owu miałam koło 18dc. Cykl albo dwa później owu przeskoczyła na 23dc [emoji16] jeszcze się nie poddawaj [emoji6]
dziś jest mój 14 dc ogólnie w apce pokazywało mi owu na wczoraj ale jak po teście widać negatywny jest z tym ze robiąc go dużo piłam wiec może to ma jakieś znaczenie zrobię jeszcze raz go potem i zobaczymy
 
dziś jest mój 14 dc ogólnie w apce pokazywało mi owu na wczoraj ale jak po teście widać negatywny jest z tym ze robiąc go dużo piłam wiec może to ma jakieś znaczenie zrobię jeszcze raz go potem i zobaczymy

Apka to taki algorytm, kalkulator, wylicza statystyki, a nie Twój konkretny przypadek. Mi tez pokazywała 14 a jednak miałam 4 dni później (okazało się ze mam krótsza fazę lutealna od tej „książkowej”). W instrukcji piszą żeby nie pic i nie sikać chyba ze 2 godziny przed zrobieniem testu, moze to rozcieńczyć mocz, a wiec stężenie będzie niższe. Ja się wprawdzie nigdy do tego nie stosowałam i było ok, No ale skoro tak piszą w instrukcji to może jednak warto się stosować [emoji13] lepsze aplikacje to typu Ovifriend albo FertilityFriend ale po jakimś czasie stosowania, one się poniekąd uczą Twoich cykli, objawów i z czasem lepiej przewidują owulacje.
 
Apka to taki algorytm, kalkulator, wylicza statystyki, a nie Twój konkretny przypadek. Mi tez pokazywała 14 a jednak miałam 4 dni później. W instrukcji piszą żeby nie pic i nie sikać chyba ze 2 godziny przed zrobieniem testu, moze to rozcieńczyć mocz, a wiec stężenie będzie niższe. Ja się wprawdzie nigdy do tego nie stosowałam i było ok, No ale skoro tak piszą w instrukcji to może jednak warto się stosować [emoji13]
i tak się zastanawiam czy dziś się starać z partnerem w sumie wczoraj to robilismy ale jak owulka byłaby dziś to nie wiem co robić bo za często tez zle ..
 
dziś jest mój 14 dc ogólnie w apce pokazywało mi owu na wczoraj ale jak po teście widać negatywny jest z tym ze robiąc go dużo piłam wiec może to ma jakieś znaczenie zrobię jeszcze raz go potem i zobaczymy
Z tymi aplikacjami to naprawdę różnie jest. U mnie zawsze pokazuje Ok 4-5 dni za późno. Kontrolowałam to akurat z ginekologiem i sama byłam zdziwiona. Jak zaczęliśmy się starać to patrzyłam prawie tylko na apke i za każdym razem jak się później okazało było źle
 
No i mam rozwiązanie na kłucie jajnika zrobiłam test ponownie No i chyba pozytywny
 

Załączniki

  • IMG_2680.jpg
    IMG_2680.jpg
    171,6 KB · Wyświetleń: 104
Jestem zakłopotana wg.kalendarza dziś 14dc temperatura wyraźnie podwyższona 37,2C do tego dużo śluzu ciągnącego się ale białego nie przejrzystego niestety test owulacyjny przeczy jakobym miała owulację( przynajmniej kreska testowa jest jaśniejsza). Sama nie wiem co myśleć. Ostatnie dni się staraliśmy ale jutro partner znów wyjeżdża do pracy na kilka dni więc wróci już na pewno po owulacji. :/ Pozostaje mi mieć nadzieję że się udało. Mam pytanie czy jak 18dc mam mieć badany progesteron to czy jeśli się udało będzie to widać po jego poziomie czy jeszcze będzie za wcześnie? Przyjmuje tez możliwość że owulację mogłam mieć wcześniej bo czułam wyraźne kłucie w jajniku ok. 10dc.
 
reklama
Do góry