reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Trzymam kochane za Was kciuki! Dziewczyny jesli chcecie to zapraszam Was na prywatną grupę "kwietniowr testowanie ", ale mamy zasadę taka ze nie kłócimy się i nie wyzywamy ani nie stwarzamy niepotrzebnych konfliktów jak to na niektorych tematach bywa.
 
reklama
Trzymam kochane za Was kciuki! Dziewczyny jesli chcecie to zapraszam Was na prywatną grupę "kwietniowr testowanie ", ale mamy zasadę taka ze nie kłócimy się i nie wyzywamy ani nie stwarzamy niepotrzebnych konfliktów jak to na niektorych tematach bywa.
a jak ja znaleźć ? Bo wpisuje i nic mi nie pokazuje
 
Wystarczy przeczytać ulotkę- zajmie Ci to mniej czasu🤣
A jak byś poczytałam dobrze forum to wcześniej znalazłabyś odpowiedz 🤷‍♀️🤦‍♀️
Kasia ale po co te złośliwości... chcialam się waszymi oczkami upewnić to zapytałam... to moja pierwsza przygoda z testami, jeśli w jakiś sposób Cię zirytowalam to przepraszam, nie mialam takiego zamiaru🙃
 
Kasia ale po co te złośliwości... chcialam się waszymi oczkami upewnić to zapytałam... to moja pierwsza przygoda z testami, jeśli w jakiś sposób Cię zirytowalam to przepraszam, nie mialam takiego zamiaru[emoji854]

Nie odbieraj tego jako złośliwości, bo napewno nie taki był cel tej wypowiedzi [emoji6] Kasia nie napisała niczego, co nie byłoby prawdą [emoji6] poszło pewnie o to, ze po prostu widać ewidentnie, ze kreski się różnią odcieniem, wiec nie ma wątpliwości [emoji6]

A Tobie na pierwsze przygody polecam darmowa aplikacje Premom - wielu osobom ułatwia zabawę z testami. Robisz zdjęcie testu i ona sama odczytuje stosunek jasności kresek, od 1 w górę jest pozytyw [emoji6] wyglada to tak [emoji116]
IMG_6674.jpg
 
Trzymam kochane za Was kciuki! Dziewczyny jesli chcecie to zapraszam Was na prywatną grupę "kwietniowr testowanie ", ale mamy zasadę taka ze nie kłócimy się i nie wyzywamy ani nie stwarzamy niepotrzebnych konfliktów jak to na niektorych tematach bywa.
Też bym chętnie dołączyła :) ale nie mogę znaleźć strony
 
reklama
Cześć dziewczyny :) od jakiegoś czasu prowadzę kartę obserwacji cyklu, mierze temperaturę rano przed wstaniem i robię testy owulacyjne. Wydaje mi się, ze mam dość duże skoki temperatur :/ termometr mam chyba dobry (z microlife). Poprzednie cykle zawsze dobijały do 37* a w tym moja najwyższa temperatura to 36.90 a testy owu wychodziły ujemne w jeden dzień był ujemny, ale wysoki. Zastanawiam się czy może był to cykl bezowulacyjne :/ normalnie chodzę na monitoring prócz tego wszystkiego, ale jestem po wymrażaniu nadżerki i dopiero od nast cyklu możemy się starać. Dołączam zdj. Wykresu :)z góry dziękuje za pomoc :)
 

Załączniki

  • 05EC5831-3FA8-4574-B9B8-ABCF97F1C55A.png
    05EC5831-3FA8-4574-B9B8-ABCF97F1C55A.png
    65 KB · Wyświetleń: 69
Do góry