reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Ja już tarczyce i inne możliwości weryfikowalam, wszystko spoko. Ewidentnie coś u mnie nie halo z progiem, skoro luteina rozwiązuje problem a plamienia są zawsze po owu. Nawet zwykle na wykresach temp miałam skokowy wzrost, wiec wszystko mi się układało w całość, ale w tym cyklu miałam taki piękny skok a i tak od razu po zaczęłam plamić, wiec zaburzyło mi to pogląd [emoji23] nie badam proga skoro jestem na luteinie, ale obstawiam, ze może powinien być u mnie wyższy niż jest po prostu, albo za bardzo skacze w górę i w dół [emoji2368]
No tak wiadomo jak luteinę się bierze to średnio badać proga. ;) Powątpiewam żeby u mnie zaskoczyło w tym cyklu więc na zaplanowanej wizycie będę ciekawa co zleci mi doktorek, lipa tylko, że idę do po prostu ginekologa bo wcześniej miałam gin-endo ale zawiodłam się na nim bardzo. Ale tak czy siak planuje odwiedzić klinikę jakoś latem i tego super lekarza od zadań specjalnych. 😂
 
reklama
No tak wiadomo jak luteinę się bierze to średnio badać proga. ;) Powątpiewam żeby u mnie zaskoczyło w tym cyklu więc na zaplanowanej wizycie będę ciekawa co zleci mi doktorek, lipa tylko, że idę do po prostu ginekologa bo wcześniej miałam gin-endo ale zawiodłam się na nim bardzo. Ale tak czy siak planuje odwiedzić klinikę jakoś latem i tego super lekarza od zadań specjalnych. [emoji23]

Do takiego speca to pewnie kolejki długie, zapisuj się odpowiednio wcześnie, żeby Cię nie wykiwali [emoji13] czemu miałoby nie zaskoczyć? Rozumiem, ze przy takich problemach to może podejście jest inne, ale jeśli owu była i seks był to wszystko się może zdarzyć [emoji16] choć ja w ten cykl u siebie tez nie wierze [emoji2368]
 
Do takiego speca to pewnie kolejki długie, zapisuj się odpowiednio wcześnie, żeby Cię nie wykiwali [emoji13] czemu miałoby nie zaskoczyć? Rozumiem, ze przy takich problemach to może podejście jest inne, ale jeśli owu była i seks był to wszystko się może zdarzyć [emoji16] choć ja w ten cykl u siebie tez nie wierze [emoji2368]
Tak jak wspominałam, zajście w ciążę to nie jest u nas jakiś dramat, moje ciąże :
08.2014 ciąża biochemiczna
02.2015 ciąża pozamaciczna jajowodowa
10.2018 poronienie 6tc
05.2019 ciąża biochemiczna
04.2020 poronienie 6/7tc

A co do tego specjalisty to nie ma dużych kolejek, max 4 tygodnie a średnio 2 tygodnie. :) bo już dzwoniłam się zorientować. :)
 
A procentowe wyniki np. prawidłowych plemników i inne? Jakość nasienia można w sumie podniesc doetą, suplementacja, a jeśli wynik jest bardzo zły, to warto iść do androloga, może jakiś stan zapalny po prostu jest [emoji3526] a jakie badania z krwi robiliście?

Trzymam kciuki żeby jednak jeden silny wybraniec dokonał dzieła [emoji16]
 
Najdziwniejsze jest to ze mam sporo śluzu jak białko kurze i kłuje mnie dość mocno po lewej stronie na dole wiec podejrzewam ze to jajnik a test owu negatywny ..
 
U mnie tak to wygląda. Nie miałam już robić tych testów bo byłam przekonana, że już jestem po owu, ale tak właśnie dosyć mocno mnie bolał ten brzuch i w apogeum bólu zrobiłam i o. Dzisiaj już nie boli i zastanawiałam się czy może być tak, że owulacja jest odrazu po pozytywnym teście u mnie 😄
Pozytyw był już 14dc, LH może się utrzymywać na wysokim poziomie jakiś czas. Najlepiej współżyć w czasie po pozytywnym teście bo są duże szanse na poczęcie, ale pewnie to już wiesz😉 kciuki za starania 🤞
 
Najdziwniejsze jest to ze mam sporo śluzu jak białko kurze i kłuje mnie dość mocno po lewej stronie na dole wiec podejrzewam ze to jajnik a test owu negatywny ..

Robiłaś wcześniej testy owulacyjne? Wychodziły Ci pozytywne? Śluz i kłucie może wystąpić tez przed owulacja jeszcze.
 
reklama
A procentowe wyniki np. prawidłowych plemników i inne? Jakość nasienia można w sumie podniesc doetą, suplementacja, a jeśli wynik jest bardzo zły, to warto iść do androloga, może jakiś stan zapalny po prostu jest [emoji3526] a jakie badania z krwi robiliście?

Trzymam kciuki żeby jednak jeden silny wybraniec dokonał dzieła [emoji16]
Ze względu na małą ilość- 3 mln plemników - nie zrobiono morfologii. Jesteśmy u androloga, na wyniki dopiero czekamy. Kolejna wizyta 31.03..
Dzięki, wsparcie energetyczne pomaga :)
 
Do góry