reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

I wynik proga mam, owulka była. :)
progdbca02da67e7caee.jpg
 
reklama
Cześć :)
Od przedwczorajszego zabarwionego śluzu na różowo małpy brak... dziś 31dc na max 33. Test facelle z rossmanna paskowy. Czy to oontrolna? 5minut po zdjęcie wykonałam :)
 

Załączniki

  • IMG_6389.jpg
    IMG_6389.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 111
  • IMG_6386.jpg
    IMG_6386.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 108
  • IMG_6384.jpg
    IMG_6384.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 106
  • IMG_6382.jpg
    IMG_6382.jpg
    34,3 KB · Wyświetleń: 105
Ovarin i niepokalanek może Ci uregulują cykle na dłuższa metę, ale napewno nie od razu, to tylko suplementy. Zdziwiłam się, ze nie dostałaś progesteronu, zdecydowanie faza lutealna jest za krótka. Może to przez te inne choroby.

Niemniej nie przejmowałabym się przedwczesna menopauza, narazie nic na to nie wskazuje z MIARODAJNYCH badań. Co na Twoje obawy mówi Twój lekarz? Zakładam, ze skoro miałaś robiona laparo to ogólne badania hormonalne są w normie. AMH miałaś badane? Co się okazało po laparoskopii?
no mój lekarz dopiero będzie sprawdzał normy po 2 powtarzanie badań. Bo wychodzi tak licząc od dnia @ po 14 dniach miałam zrobić lh żeby zobaczyć czy w przewidzianej fazie wystąpiła owu badania wykazały że nie 2 raz mam robić 6 kwietnia u mnie to wypada na 6 dni po owulacji która miała by wypaść później A samo badanie między 6 dni po owulacji A 6 dni przed następną @ wizytę u samego gine mam 8 on wtedy na usg potwierdzi że owulacja była lub też będzie tak jak do tej pory równo przed okresem.
 
Cześć dziewczyny! Witam się z wami w 4dc. Jak tam samopoczucia? Za oknem już bliżej wiosny :) wczoraj robiłam badania, a dziś mam już wszystkie wyniki :) wydaje mi się, że wszystko gra aczkolwiek nie znam się na tym, może jedynie martwi mnie ten stosunek lh/fsh bo powinien być bliski 1? a u mnie jest 0,8. wyniki robione w 3dc
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2021-03-27 o 12.46.16.png
    Zrzut ekranu 2021-03-27 o 12.46.16.png
    17,1 KB · Wyświetleń: 78
  • Zrzut ekranu 2021-03-27 o 12.49.52.png
    Zrzut ekranu 2021-03-27 o 12.49.52.png
    18,6 KB · Wyświetleń: 74
Ovarin i niepokalanek może Ci uregulują cykle na dłuższa metę, ale napewno nie od razu, to tylko suplementy. Zdziwiłam się, ze nie dostałaś progesteronu, zdecydowanie faza lutealna jest za krótka. Może to przez te inne choroby.

Niemniej nie przejmowałabym się przedwczesna menopauza, narazie nic na to nie wskazuje z MIARODAJNYCH badań. Co na Twoje obawy mówi Twój lekarz? Zakładam, ze skoro miałaś robiona laparo to ogólne badania hormonalne są w normie. AMH miałaś badane? Co się okazało po laparoskopii?
laparoskopia jedynie wykazała że nie ma pcos ani endometriozy bo później moje serce odstawilo orla i operacje przerwali by mnie reanimowac
 
Cześć dziewczyny! Witam się z wami w 4dc. Jak tam samopoczucia? Za oknem już bliżej wiosny :) wczoraj robiłam badania, a dziś mam już wszystkie wyniki :) wydaje mi się, że wszystko gra aczkolwiek nie znam się na tym, może jedynie martwi mnie ten stosunek lh/fsh bo powinien być bliski 1? a u mnie jest 0,8. wyniki robione w 3dc

U mnie też jest taki stosunek LH/FSH. Też się martwiłam, ale ostatecznie podobno jest ok.
 
13 dc cyklu.
Zaczęłam testowanie wg ulotki przy 30 dniowym cyklu od 13 dnia.
Negatyw tak?
 

Załączniki

  • a6cada6f-2089-449e-89c3-513759201329.jpg
    a6cada6f-2089-449e-89c3-513759201329.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 75
reklama
I wynik proga mam, owulka była. :)
progdbca02da67e7caee.jpg
Piękny wynik. Ja 7 dni po owulacji miałam 15.2 (norma max do 15,9) ucieszyłam się, że ładny wynik, ale mój ginekolog powiedział, że słaby. Powinien być powyżej 20 i dał mi luteine na następne cykle, chociaż jeszcze nie wiem jak ten cykl się zakończy bo to 22dc/26dc. Lada dzień czeka mnie testowanie albo @.
 
Do góry