reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja tak miałam :) zamknęli nas na kwarantannie więc stwierdziłam, że ten cykl sobie totalnie odpuścimy, umówiłam się nawet na wizytę do gin, żeby mi powiedziała jakie badania mogę wykonać w celu stwierdzenia dlaczego nie mogę zajść w ciążę, a po 17dniowej kwarantannie okazało się, że jestem w ciąży :)
Hej dziewczyny, ja do okresu 2 dni, test negatywny, więc czekam na okres.
Mam pytanie odnośnie 'wyłączenia głowy'... gdzie nie czytam o ludziach starajacych się, to zawsze móią, ze zaszły w tym cyklu co przestały się starać". No ja tego w ogóle ogarnać nie mogę. Serio, staraliście się i tak nagle zero myślenia o tym, czy coś może się zadziało? Nie wierzę w to. Naprawdę, przy tym jak się czeka na ciażę tak trudno jest zajsć?
 
reklama
Powiem Ci ze ja test zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny. Całkiem straciłam nadzieje i czekałam sobie na okres. Tydzień później znowu zrobiłam test bo jakoś dziwnie się czułam i wyszedł pozytywny. 2 dni później byłam u lekarza j stwierdził 5 tydzień. Jak znowu zaczniemy starania to obiecałam sobie ze nie będę się już stresować testami, będę czekać aż @ przynajmniej tydzień się spóźni :)
Też zawsze sobie to mówię, że będę robić testy jak bedzie mi się spóźniać. bo mi się prawie nigdy nie sóźnia, więc jakbym miałą czekać, to pewnie żadnego testu bym nie zużyła :D
 
Hej :) jestem tu nowa. Mamy z mężem 2 letniego synka i postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo. To nasz pierwszy cykl starań od kiedy odstawilam tabletki. O poprzednia ciążę staraliśmy się prawie 5 lat, więc sama myśl o tych testach, badaniach i wgl spędza mi sen z powiek:( ale do brzegu...

Jestem 6 dni przed okresem. Owulacja potwierdzona przez lekarza 16.03. Od jakiś trzech dni mam bóle podbrzusza, jak na @ :(
Razem z tymi bólami chyba obniżyła mi się szyjka (no bo co innego mogło się tam obniżyć w sumie chyba że jestem kiepska z anatomii 🤣) i czuje ból podczas stosunku. Nie jakiś bardzo mocny, może to raczej taki silny dyskomfort:/ czy to może być związane z odstawieniem tabletek czy raczej wybrać się do ginekologa? Miała któraś z was podobna sytuację? Ja mam tak pierwszy raz :/
 
Ja tak miałam :) zamknęli nas na kwarantannie więc stwierdziłam, że ten cykl sobie totalnie odpuścimy, umówiłam się nawet na wizytę do gin, żeby mi powiedziała jakie badania mogę wykonać w celu stwierdzenia dlaczego nie mogę zajść w ciążę, a po 17dniowej kwarantannie okazało się, że jestem w ciąży :)
Zazdraszczę <3 Ja chyba muszę sobie w końcu uświadomić, ze cudów nie ma i z takim nasieniem nie zajdziemy. I czekać na poprawę wynikó i dalsze leczenie. A nie co miesiac czekać, czy może jeden żołnierz dopłynął...
 
Hej :) jestem tu nowa. Mamy z mężem 2 letniego synka i postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo. To nasz pierwszy cykl starań od kiedy odstawilam tabletki. O poprzednia ciążę staraliśmy się prawie 5 lat, więc sama myśl o tych testach, badaniach i wgl spędza mi sen z powiek:( ale do brzegu...

Jestem 6 dni przed okresem. Owulacja potwierdzona przez lekarza 16.03. Od jakiś trzech dni mam bóle podbrzusza, jak na @ :(
Razem z tymi bólami chyba obniżyła mi się szyjka (no bo co innego mogło się tam obniżyć w sumie chyba że jestem kiepska z anatomii 🤣) i czuje ból podczas stosunku. Nie jakiś bardzo mocny, może to raczej taki silny dyskomfort:/ czy to może być związane z odstawieniem tabletek czy raczej wybrać się do ginekologa? Miała któraś z was podobna sytuację? Ja mam tak pierwszy raz :/
I oczywiście wiem, że powinnam to skonsultować z lekarzem, a nie z forum, ale najbliższa teleporada 8 kwietnia :/ a umówić się nie mogę bo mimo negatywnego testu cały czas jestem na kwarantannie (sic!) i nie wiem kiedy ja łaskawie ze mnie zdejmą...
 
Tak, byliśmy, ogólnie dostał leki na stymulację hormonalną (LH, FSH, Testosteron), suple, no i zalecenie odnośnie stylu życia, który przyznaję - nie był najlepszy, odkąd jest pandemia...

No to teraz tylko czekać na poprawę wyników. Leczenie powinno przynieść rezultaty z czasem [emoji6]
 
reklama
Też o tym słyszałam ale osobiście uważam że takie "złote" rady to są za przeproszeniem o ka t dupy potłuc bo nie da się po prostu przestać chcieć i przestać myśleć.... Jak sytuacja życiowa sie zmienia to osobiście co innego, ale ogólnie takie gadanie tylko mnie denerwuje 😡
 
Do góry