reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, wpadłam się przywitać i chętnie do was dołączę. Z mężem staramy się od niedawna, miałam teraz już wielką nadzieję, że się udało ale niestety nie, było to tylko przesunięcie prawdopodobnie, jestem w trakcie robienia badań żeby się dowiedzieć co były przyczyną. Dobrze jest porozmawiać z kimś kto jest w podobnej sytuacji. Pozdrawiam wszystkich.
Cześć miło, że do Nas wpadłaś 😊 obyś szybko przeszła na wątek przyszłych mam 💛
 
reklama
Ojej przepraszam, my uciekliśmy ze staraczek na zamknięte forum, bo ciągle ktoś się tam kłócił i aż głowa bolała. Ja zostałam na Twoim szczęśliwym etapie ciąży po konizacji jeśli dobrze pamiętam nazwę zabiegu. Przykro mi bo domyślam się, że straciłaś tamta ciążę 😔
Tak, to była ciąża bliźniacza w 11tc zabieg łyżeczkowania, serduszka stanęły nawet nie wiem na jakim etapie.....
 
Dziewczyny zakupiłam olej z wiesiołka! Teraz mam pytania. Przeczytałam że łyżeczka dziennie, czy to prawda? Właśnie dodałam sobie do sałatki łyżeczkę i czy można właśnie łączyć z jedzeniem czy lepiej na czczo lub sam olej połykać z łyżeczki? 🤮🤢
 
Dziewczyny zakupiłam olej z wiesiołka! Teraz mam pytania. Przeczytałam że łyżeczka dziennie, czy to prawda? Właśnie dodałam sobie do sałatki łyżeczkę i czy można właśnie łączyć z jedzeniem czy lepiej na czczo lub sam olej połykać z łyżeczki? 🤮🤢
Ja biorę około pół łyżeczki po posiłku. Tak jest napisane na odwrocie butelki którą mam. Nie dodaje do jedzenia, po prostu połykam dawkę z łyżeczki, da się przyzwyczaić 😜
 
Dziewczyny zakupiłam olej z wiesiołka! Teraz mam pytania. Przeczytałam że łyżeczka dziennie, czy to prawda? Właśnie dodałam sobie do sałatki łyżeczkę i czy można właśnie łączyć z jedzeniem czy lepiej na czczo lub sam olej połykać z łyżeczki? [emoji2961][emoji1785]

IMG_6518.jpg
 
Ja biorę około pół łyżeczki po posiłku. Tak jest napisane na odwrocie butelki którą mam. Nie dodaje do jedzenia, po prostu połykam dawkę z łyżeczki, da się przyzwyczaić 😜
o dzięki, na moim nie ma żadnego info ale spoczko będę próbowała po jedzeniu :)
o tak już to dzięki grupie i chyba wcześniejszym Twoim właśnie postom dowiedziałam się, że bierze się do owulacji :)
sprawdzimy czy i mi coś da już w tym cyklu bo u mnie to sahara wręcz.
 
reklama
Do góry