reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ehh, juz mnie to powoli wkurza. Dzis 15dc. W okolicach 12dc pojawił się sluz, jeszcze nie typowo plodny, ale szło w tym kierunku. Dzis juz susza. Delikatne pobolewabie jajnikow. Zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi, ale wychodzą negatywne. 😐
 
Witam, pozdrawiam wszystkie Staraczki ☺️ przedstawię krótko moje pytanie, dzień po owulacji wystąpiła u mnie tkliwości brodawek, przy ucisku z prawe wydobywała się kropelka mętnego płynu, po dwóch dniach wszystko ustąpiło.. czy ktoś miał podobnie? Co to oznacza?
 
Hej dziewczyny! Wracam do was z nowymi nadziejami i możliwościami 😊
Po zabiegu i usunięciu pustego jaja płodowego w styczniu, dostałam zielone światło na kolejną ciążę więc przechodzę do działania🙂
W poniedziałek na wizycie pęcherzyk owulacyjny miał 17mm więc owulacja już była lub lada moment będzie. O pierwsza ciążę staraliśmy się 4 cykle, Mam nadzieję że teraz szybciej pójdzie.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ja 4dc i już nie mogę się doczekać dzisiejszej wizyty u ginekologa, mam poczucie, że w końcu coś robię a nie stoję w miejscu 😊 oby mi tylko przepisała jakieś tabletki, które pozwolą mi unormować prolaktynę i coś na PCOS (jeśli faktycznie stwierdzi, że mam)
 
Ehh, juz mnie to powoli wkurza. Dzis 15dc. W okolicach 12dc pojawił się sluz, jeszcze nie typowo plodny, ale szło w tym kierunku. Dzis juz susza. Delikatne pobolewabie jajnikow. Zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi, ale wychodzą negatywne. 😐
Mimo że mam cykle 28-30 to pozytywny test owu pojawia się ok 11dc ;)
 
Cześć dziewczyny :) do tej pory tylko tu zaglądam i postanowiłam się z Wami przywitać
;) Mam za sobą jedną CB, ktora nastąpiła w lutym. Dziś mój 18 dc. Według kalendarza owu byla 21.03, wykonałam 3 testy i akurat 21 miałam najmocniejszą kreskę. Szykuje się na testowanie na 04.04. Zastanawiam się, czy jest sens sprawdzać progesteron w 21dc i wydawać kasę. Póki co wykonałam morfologie,tsh,ft3 i ft4 i wyniki wydają się być w normie. Czy któraś z Was także szykuje się na testowanie na początku kwietnia? :)
 
Cześć dziewczyny :) do tej pory tylko tu zaglądam i postanowiłam się z Wami przywitać
;) Mam za sobą jedną CB, ktora nastąpiła w lutym. Dziś mój 18 dc. Według kalendarza owu byla 21.03, wykonałam 3 testy i akurat 21 miałam najmocniejszą kreskę. Szykuje się na testowanie na 04.04. Zastanawiam się, czy jest sens sprawdzać progesteron w 21dc i wydawać kasę. Póki co wykonałam morfologie,tsh,ft3 i ft4 i wyniki wydają się być w normie. Czy któraś z Was także szykuje się na testowanie na początku kwietnia? :)

Progesteron pozwoli Ci zweryfikować czy do tej owulacji doszło. Decyzja należy do Ciebie, czy chcesz to sprawdzić [emoji6]
 
reklama
Ehh, juz mnie to powoli wkurza. Dzis 15dc. W okolicach 12dc pojawił się sluz, jeszcze nie typowo plodny, ale szło w tym kierunku. Dzis juz susza. Delikatne pobolewabie jajnikow. Zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi, ale wychodzą negatywne. [emoji52]

Kiedy zaczęłaś robić testy owu? Może zaczęłaś zbyt późno? Niemniej, regularne stosunki i się wstrzelisz w okres płodny tak czy siak [emoji6]
 
Do góry