reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2021

Cześć ;) ja witam się w 19dc. W piatek była owulacja i od niedzieli cały czas boli podbrzusze i plecy. Mam nadzieje, że to z dobrego powodu 🤞 testuję w prima aprilis wiec może sprawie sobie żart 😀 mam zapas testów, wiec miałabym opcje by zacząć testować szybciej ale brałam zastrzyk wiec odpada 😆
Kto testuje jeszcze w tym miesiącu?
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ja 4dc i już nie mogę się doczekać dzisiejszej wizyty u ginekologa, mam poczucie, że w końcu coś robię a nie stoję w miejscu 😊 oby mi tylko przepisała jakieś tabletki, które pozwolą mi unormować prolaktynę i coś na PCOS (jeśli faktycznie stwierdzi, że mam)
A brałaś już kiedyś cos na podwyższona prolaktyne? Ja teraz mam dostinex, dzisiaj byłam na badaniu, później zobaczę czy ten lek daje u mnie zamierzony efekt, a nie to co bromergon 😅
 
Cześć ;) ja witam się w 19dc. W piatek była owulacja i od niedzieli cały czas boli podbrzusze i plecy. Mam nadzieje, że to z dobrego powodu [emoji1696] testuję w prima aprilis wiec może sprawie sobie żart [emoji3] mam zapas testów, wiec miałabym opcje by zacząć testować szybciej ale brałam zastrzyk wiec odpada [emoji38]
Kto testuje jeszcze w tym miesiącu?

Kochana ale cokolwiek 2 dni po owulacji napewno nie jest potencjalnym objawem ciążowym.. poczekaj jeszcze trochę z objawami [emoji6]
 
A brałaś już kiedyś cos na podwyższona prolaktyne? Ja teraz mam dostinex, dzisiaj byłam na badaniu, później zobaczę czy ten lek daje u mnie zamierzony efekt, a nie to co bromergon 😅
Nie jeszcze nic nigdy, ostatnio jak badałam mialam wynik 30 a norma była do 22 i lekarz chyba zlał sprawę bo nic mi nie przepisał, to teraz już musi 😉
 
Cześć ;) ja witam się w 19dc. W piatek była owulacja i od niedzieli cały czas boli podbrzusze i plecy. Mam nadzieje, że to z dobrego powodu 🤞 testuję w prima aprilis wiec może sprawie sobie żart 😀 mam zapas testów, wiec miałabym opcje by zacząć testować szybciej ale brałam zastrzyk wiec odpada 😆
Kto testuje jeszcze w tym miesiącu?
Hejo, ja będę testować jakoś na dniach. Dziś jest jakieś 10dpo mniej więcej. Okres planowo za 4 dni. To muszę jeszcze poczekać :)
 
Kiedy zaczęłaś robić testy owu? Może zaczęłaś zbyt późno? Niemniej, regularne stosunki i się wstrzelisz w okres płodny tak czy siak [emoji6]
Testowanie zaczęłam 12dc, bo tak akurat przyszły testy. I od wtedy negatyw bez żadnych zludzen 😊
A swoją drogą odkąd oficjalnie zaczęliśmy się starać. To jakby przyjrzeć się moim cyklom to kalejdoskop przypadków i zdarzen, każdy inny 😆
 
Nie jeszcze nic nigdy, ostatnio jak badałam mialam wynik 30 a norma była do 22 i lekarz chyba zlał sprawę bo nic mi nie przepisał, to teraz już musi 😉
Ciekawe co Ci zaleci bo tak jak pisałam po bromergonie miałam efekt na chwile a skutki uboczne straszne (szybko zaczekam brać dopochwowo żeby jakoś normalnie funkcjonować) a brania dostinexu nie odczuwam- mam 1 tabletkę tygodniowo. Efekty po braniu 3 tygodnie poznam popołudniu bo tylko tak można u nas odebrać wynik. Trzymam kciuki żeby u Ciebie sprawnie poszło i żebyś pd razu dostała odpowiednie leki a nie metoda prób i błędów 😊❤️
 
Kochana ale cokolwiek 2 dni po owulacji napewno nie jest potencjalnym objawem ciążowym.. poczekaj jeszcze trochę z objawami [emoji6]
wiem, wiem. Ale ostatnio jak się udało to czułam się tak samo, chociaż bardziej obstawiam ze może jakiś torbiel się zrobił czy coś :/
 
reklama
Do góry