reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny miała któraś aż tak niskie fsh i lh... FSH 1.43 LH 0.79. Nie mam pojęcia co to może oznaczać a konsultacja u gina dopiero za tydzień 🤦🏻‍♀️A tak Po za ty
jak tam dziewczyny wasz dzień ? ;) jak samopoczucie u mnie dzisiaj chociaż słonecznie, testowanie wypada na 01.04
 
reklama
Cześć, u mnie dzisiaj 15dc. Wczoraj myślałam, że jestem po owulacji ale, że cały dzień bolało mnie podbrzusze, jajniki to zrobiłam jeszcze jeden test owulacyjny i wyszedł już pozytywny, bez cienia wątpliwości. ( to pulsowanie LH mega mnie zmyliło bo moje testy owu położone koło siebie wyglądały jak zebra. Ciemny, jasny, ciemny jasny. To myślałam, ze gdzieś już była owu, coś tam zakuło w jajniku to tym bardziej. ) 13dc jeszcze był negatywny, 14 dopiero po takim mocniejszym bólu pokazała się gruba druga krecha. No i zastanawiam się jak to jest... bo po teście pozytywnym owu ma być po Ok 24h ? A mi dopiero po bólu owulacyjnym wychodzi pozytywny czyli w momencie pęknięcia pęcherzyka ? Czy ból owulcyjny może być taki przepowiadający jakby i dopiero później następuje pęknięcie ?
 
Dziewczyny, a co to znaczy jak FSH i LH nie są równe?
Ja mam LH 5.05 a FSH 8.38
Co to może znaczyć, lekarz nic mi o tym nie mówił :/
IMG_6623.jpg


Przy 0,6 nie jest jeszcze tragicznie, ale myśle ze warto o tym podyskutować z lekarzem.

Testowanie zaczęłam 12dc, bo tak akurat przyszły testy. I od wtedy negatyw bez żadnych zludzen [emoji4]
A swoją drogą odkąd oficjalnie zaczęliśmy się starać. To jakby przyjrzeć się moim cyklom to kalejdoskop przypadków i zdarzen, każdy inny [emoji38]
Może już byłaś po owu [emoji6] a może u Ciebie testy się nie sprawdza.

Hej dziewczyny miała któraś aż tak niskie fsh i lh... FSH 1.43 LH 0.79. Nie mam pojęcia co to może oznaczać a konsultacja u gina dopiero za tydzień [emoji2358]A tak Po za ty
jak tam dziewczyny wasz dzień ? ;) jak samopoczucie u mnie dzisiaj chociaż słonecznie, testowanie wypada na 01.04
W którym dniu cyklu robione badanie? Estradiol do tego robiłaś? Niskie wartości tych hormonów mogą wskazywać na jakaś niewydolność podwzgórza lub przysadki lub inne. Napewno trzeba skonsultować z lekarzem jeśli jest dużo poniżej normy.
 
3.850 mialam, płakać mi sie dzis chce caly dzien a te wyniki jeszcze bardziej to poglebily i wogole masakra jakaś 😪
Jej Marcysia66, ja tez miałam podobna przygodę z TSH. U mnie zadziałało dopiero jak robiłam większy odstęp id tabletki do śniadania. Dla mnie 30 min było za mało. jak zrobiłam odstęp 1,5 h to ładnie z ok 4,3 spadło do 1,3 w przeciągu 1 miesiąca. Głowa do góry !
 
Zobacz załącznik 1251834

Przy 0,6 nie jest jeszcze tragicznie, ale myśle ze warto o tym podyskutować z lekarzem.


Może już byłaś po owu [emoji6] a może u Ciebie testy się nie sprawdza.


W którym dniu cyklu robione badanie? Estradiol do tego robiłaś? Niskie wartości tych hormonów mogą wskazywać na jakaś niewydolność podwzgórza lub przysadki lub inne. Napewno trzeba skonsultować z lekarzem jeśli jest dużo poniżej normy.
Estriadolu jeszcze nie robilam za tydzień Mam konsultacje to może Pani gin zleci tez estriadol te badanie było robione w 4dc... No to czekamy na konsultacje i zobaczymy ale coś napewno jest nie tak 🤦🏻‍♀️
 
Estriadolu jeszcze nie robilam za tydzień Mam konsultacje to może Pani gin zleci tez estriadol te badanie było robione w 4dc... No to czekamy na konsultacje i zobaczymy ale coś napewno jest nie tak [emoji2358]

Dobrze było razem z tymi hormonami robić estradiol, bo on ma ujemne sprzężenie z LH albo FSH, nie pamietam. Nie wiem jakiego masz gina ale jak skąpo przekazuje informacje to śmiało pozapisuj sobie pytania, które Ci sie nasuną na myśl bo na bank o czyms zapomnisz [emoji6]
 
Witajcie.
proszę o Waszą interpretację. PCOS chyba się potwierdził. Mam 28 lat. Wracam do leku na prolaktynę i chyba eutyrox 50 już nie wystarcza :((

Estradiol 27,60 pg/ml
FSH 5,44 mIU/ml
LH 12,10 mIU/ml
AMH 7,710 ng/ml
Prolaktyna 56,60 ng/ml 4,79 - 23,3
Testosteron 51,40 ng/dl 8,4 - 48,1
 
reklama
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ja 4dc i już nie mogę się doczekać dzisiejszej wizyty u ginekologa, mam poczucie, że w końcu coś robię a nie stoję w miejscu 😊 oby mi tylko przepisała jakieś tabletki, które pozwolą mi unormować prolaktynę i coś na PCOS (jeśli faktycznie stwierdzi, że mam)
Ja dzisiaj 30dc i czuję się cały czas nie najlepiej, cały czas mnie boli podbrzusze, mam uderzenia gorąca, jestem rozdrażniona, także typowy pms 🥴 w 2 dni temu odstawiłam progesteron i czekam na @... Mogłaby już przyjść i z głowy 🙄
 
Do góry