reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny oszalałam znów 😆🤯 miałam tylko jeden, JEDYNY test na ten cykl żeby nie robić jak głupia... i co?! I dziś 27dc (10dpo) @ na 30.03 MYŚLE SOBIE - A ZROBIĘ. Nie muszę mówić, ze biel wizira aż mnie oślepiło? 😆 teraz to już nie kupuje wcale, jedynie jak @ się z 2/3 dni spóźni to pójdę. Wychodzi na to ze ja nie mogę mieć nawet jednego na TEN DZIEŃ 🤣🤣🤣 nie rozumiem swojego zachowania a jednak to robię 🤯😆

Cierpliwości to ja nie mam za grosz...
dobrze, że testy nie kosztują majątek 😂😂 to zapewne kupisz jeszcze jeden i będzie czekał 😂😂😂
 
reklama
moja droga, nie przejmuj się, pisałam tu nie dalej jak kilkanaście godzin temu, ze w poprzednim cyklu miałam 10 testów i wytestowałam wszystkie😂 to jakaś zaraza mózgu, ale nie jesteś jedyna, wierz mi. U mnie jest jeszcze ten problem, że do 14 dni ovitrelle daje na teście piękną drugą kreskę i ja się za kazdym razem oczywiście łudzę, że to nie jest kreska po zastrzyku tylko na pewno wczesna ciąża. Testy zamawiam hurtem na allegro po 3 zł z groszami to przynajmniej staram się w ten sposób zaoszczędzić. I oczywiście zamawiam super czułe bo jakżeby inaczej😂🙈 teraz mam jeden jedyny test w domu, jestem 5 dzien po owulacji i staram się nie zwariować. Ostatnio sobie tłumaczyłam, że „tylko zobaczę czy zastrzyk jeszcze jest”😂😂😂 także klub testomaniaczek uważam za otwarty
tez dwa dni temu sprawdzałam czy zastrzyk wyjdzie na teście ciążowym i jak na złość wyszedł 😂😂 już nie mogę się doczekać 01.04 bo będzie wtedy 15 dzień po zastrzyku. Tylko nie wiem czemu do 14 dni się utrzymuje? W ulotce u mnie pisze ze do 10 dni :/
 
No i reszta już gorzej, stosunek LH do FSH obliczyłam, że wynosi 1,55 a to znaczy że mam PCOS? 😭😭 I do tego ta prolaktyna...ostatnio miałam 30, znów podskoczyła....😭😭
 

Załączniki

  • Screenshot_20210323_152439.jpg
    Screenshot_20210323_152439.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 88
  • Screenshot_20210323_160640.jpg
    Screenshot_20210323_160640.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 95
tez dwa dni temu sprawdzałam czy zastrzyk wyjdzie na teście ciążowym i jak na złość wyszedł 😂😂 już nie mogę się doczekać 01.04 bo będzie wtedy 15 dzień po zastrzyku. Tylko nie wiem czemu do 14 dni się utrzymuje? W ulotce u mnie pisze ze do 10 dni :/
u mnie jeszcze 14 dnia był. A już się napaliłam, że ciąża. I 15 dnia test negatywny:( i tak samo było i po pregnylu i po ovitrelle, więc trzeba na to uważac niestety.
 
tez dwa dni temu sprawdzałam czy zastrzyk wyjdzie na teście ciążowym i jak na złość wyszedł 😂😂 już nie mogę się doczekać 01.04 bo będzie wtedy 15 dzień po zastrzyku. Tylko nie wiem czemu do 14 dni się utrzymuje? W ulotce u mnie pisze ze do 10 dni :/
ale powiem jeszcze, że mimo, że był w sikanym teście to nie wyszedł na becie bo oczywiście na nią pobiegłam. Teraz mam też zrobić betę żeby było wiarygodnie i lekarka powiedziała, że po 10 dniach od owu, czyli u mnie to wychodzi po 13 dniach od zastrzyku
 
Witam.
Mam pytanie do dziewczyn, które stosują wiesiołek, napiszcie mi proszę po jakim czasie zauważyliście zwiększoną ilość śluzu i czy był on wzmożony tylko w okresie płodnym czy przez cały cykl?
 
Oj mam taka nadzieje :) swoje już przepłakałam i nastawiam się teraz tylko pozytywnie :)

zastanawiam się tylko kiedy znowu możemy zacząć starania, co lekarz to inne opinie :/

może jest tutaj ktoś to starał się odrazu po pierwszej miesiączce ?
Ja się starałam po pierwszej@, ale zaszłam w 4cyklu. Więc nie rozwieję twoich wątpliwości 🤷 dużo czytałam na ten temat, sama podjęłam decyzję. Zdania są bardzo podzielone. Mnie przekonało to, że w innych krajach lekarze nie każą czekać.
 
Ostatnia edycja:
No i reszta już gorzej, stosunek LH do FSH obliczyłam, że wynosi 1,55 a to znaczy że mam PCOS? [emoji24][emoji24] I do tego ta prolaktyna...ostatnio miałam 30, znów podskoczyła....[emoji24][emoji24]

Wskazuje to na PCOS. A co na usg? Lekarz nie stwierdził typowego obrazu? Można jeszcze amh do tego dorzucić, zawyżony tez będzie wskazywał na pcos chyba.
 
reklama
Do góry