reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Robiłaś ponowny test?
Jak beta niespełna tydzien temu wykluczyła ciążę, to już nie robiłam :( Starałam się przestać fiksować... Jeszcze po negatywnej becie lekarka powiedziala mi, że na usg wszystko w porządku i że lada moment będzie okres. Też nic nie było mowy o jakimś pęcherzyku ciążowym czy jakimkolwiek podejrzeniu...
 
reklama
Pytanie do dziewczyn stosujących luteinę dopochwowo dwa razy dziennie. Jak długo czekacie po aplikacji aż się wchłonie? Wieczorem to wiadomo, idzie się spać i nie ma to większego znaczenia, a rano? Czekacie leżąc czy aplikujecie i śmigacie do pracy?
 
Dziewczyny oszalałam znów 😆🤯 miałam tylko jeden, JEDYNY test na ten cykl żeby nie robić jak głupia... i co?! I dziś 27dc (10dpo) @ na 30.03 MYŚLE SOBIE - A ZROBIĘ. Nie muszę mówić, ze biel wizira aż mnie oślepiło? 😆 teraz to już nie kupuje wcale, jedynie jak @ się z 2/3 dni spóźni to pójdę. Wychodzi na to ze ja nie mogę mieć nawet jednego na TEN DZIEŃ 🤣🤣🤣 nie rozumiem swojego zachowania a jednak to robię 🤯😆

Cierpliwości to ja nie mam za grosz...
moja droga, nie przejmuj się, pisałam tu nie dalej jak kilkanaście godzin temu, ze w poprzednim cyklu miałam 10 testów i wytestowałam wszystkie😂 to jakaś zaraza mózgu, ale nie jesteś jedyna, wierz mi. U mnie jest jeszcze ten problem, że do 14 dni ovitrelle daje na teście piękną drugą kreskę i ja się za kazdym razem oczywiście łudzę, że to nie jest kreska po zastrzyku tylko na pewno wczesna ciąża. Testy zamawiam hurtem na allegro po 3 zł z groszami to przynajmniej staram się w ten sposób zaoszczędzić. I oczywiście zamawiam super czułe bo jakżeby inaczej😂🙈 teraz mam jeden jedyny test w domu, jestem 5 dzien po owulacji i staram się nie zwariować. Ostatnio sobie tłumaczyłam, że „tylko zobaczę czy zastrzyk jeszcze jest”😂😂😂 także klub testomaniaczek uważam za otwarty
 
Znam to :D dlatego zaczęłam robić tak jak sugerujesz - szłam po test dopiero jak się @ spóźniała ;d
Dziewczyny oszalałam znów [emoji38][emoji2962] miałam tylko jeden, JEDYNY test na ten cykl żeby nie robić jak głupia... i co?! I dziś 27dc (10dpo) @ na 30.03 MYŚLE SOBIE - A ZROBIĘ. Nie muszę mówić, ze biel wizira aż mnie oślepiło? [emoji38] teraz to już nie kupuje wcale, jedynie jak @ się z 2/3 dni spóźni to pójdę. Wychodzi na to ze ja nie mogę mieć nawet jednego na TEN DZIEŃ [emoji1787][emoji1787][emoji1787] nie rozumiem swojego zachowania a jednak to robię [emoji2962][emoji38]

Cierpliwości to ja nie mam za grosz...
 
Dziewczyny dostałam już część wyników, możecie coś o nich powiedzieć? Wydaje mi się, że są w normie jak na 3dc i chyba jest ok 🤔✊
 

Załączniki

  • Screenshot_20210323_151242.jpg
    Screenshot_20210323_151242.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 90
  • Screenshot_20210323_151232.jpg
    Screenshot_20210323_151232.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 89
  • Screenshot_20210323_151224.jpg
    Screenshot_20210323_151224.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 84
  • Screenshot_20210323_152118.jpg
    Screenshot_20210323_152118.jpg
    47,5 KB · Wyświetleń: 88
Mam pytanie. Zakładając że do tej pory raczej miałam regularne cykle po 28-29 dni to według Was którego dnia najlepiej by było udać się na monitoring? To będzie mój pierwszy, różne informacje czytam w internecie. Niektórzy zalecają 10dc, inny 12dc 🤔
10 najlepiej, bo wtedy nie zaskoczy Cię nic. Jak ja bylam w 12 dc przy cyklach to zostalam poinformowana ze owu juz byla :o Wiec teraz jestem uczulona na to żeby szybciej byc niz pozniej.. 😅
 
reklama
Dziewczyny oszalałam znów 😆🤯 miałam tylko jeden, JEDYNY test na ten cykl żeby nie robić jak głupia... i co?! I dziś 27dc (10dpo) @ na 30.03 MYŚLE SOBIE - A ZROBIĘ. Nie muszę mówić, ze biel wizira aż mnie oślepiło? 😆 teraz to już nie kupuje wcale, jedynie jak @ się z 2/3 dni spóźni to pójdę. Wychodzi na to ze ja nie mogę mieć nawet jednego na TEN DZIEŃ 🤣🤣🤣 nie rozumiem swojego zachowania a jednak to robię 🤯😆

Cierpliwości to ja nie mam za grosz...
Ja chcialam jutro isc na bete, ale krwawienie lekkie mam i podekrzewam ze w tym miesiacu @mnie zaskoczyła......
 
Do góry