reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam pytanie. Zakładając że do tej pory raczej miałam regularne cykle po 28-29 dni to według Was którego dnia najlepiej by było udać się na monitoring? To będzie mój pierwszy, różne informacje czytam w internecie. Niektórzy zalecają 10dc, inny 12dc [emoji848]

Ja na pierwszy poszłam od razu po @, później tydzień później (przed owu) i po owu. 12dc myśle ze u Ciebie wystarczy, owu masz pewnie koło 14-16dc.
 
reklama
A co badasz? [emoji3526]
Screenshot_20210323_090730.jpg
 
Koleżanka opowiadała mi ze u jej przyjaciółki był taki problem. I w klinice leczenia niepłodności udało się przygotować dla niej szczepionki, tak żeby organizm nie odrzucał zarodka. I dzięki tym szczepionkom udało im się doczekać bobolka. Takze Kochana- zawsze jest nadzieja 😘
no tak wiem, tylko u mnie ingerencja w sterydy czy układ immunologiczny nie jest tak prosta. Raz wszystko niby ok A za chwilę ten sam lęk wywołuje taka masakra u mnie że szkoda gadac
 
Hej :)

mam do Was pytanie odnoście tych testów owulacyjnych. Widzę ze sporo dziewczyn z nich korzysta :) moja gin do tej pory zawsze mi mówiła żebym się za to nawet nie zabierała bo to bez sensu i tylko ciagle myślenie i codzienne sprawdzanie. Jakie macie do tego podejście ?

Ostatnio natknęłam się w necie na taki monitor owulacyjny / płodności od Clearblue. Działa podobnie jak te testy owulacyjne tylko dodatkowo pokazuje kiedy testować i jak. Ma tez opcje testu ciążowego. Czy któraś z Was może próbowała ? Sporo kosztuje sam monitor plus testy tez trochę ale coraz bardziej się do tego przekonuje :) wczoraj przeczytałam chyba cały internet i ma sporo pozytywnych opinii
 
reklama
O to nie wiedziałam, kobieta w diagnostyce też mi nie powiedziała, ale w sumie się też nie pytałam 🤷🏻‍♀️ no trudno poczekam
Wiesz co, u mnie mówią przy rejestracji od gwaru i mówili że nawet tydzień można czekać na te dwa wyniki ale były po 3 dniach roboczych. Więc może u Ciebie w ogóle będą szybciej. Tak tylko mówię bo pamiętam, że masz jutro wizytę :).
 
Do góry