reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Kochana słuchaj będę stymulowana nie letroxem, a letrozolem haha :D naczytałam się na forum tych nazw, nazwa na '' l '' i mi się pomieszało haha :D dziś dzwoniłam do doktorki i tam kartka z numerem a pod spodem napis letrozol :D także drożność mam w czwartek, na izbie przyjęć mam być na 9. Więc opowiem Ci jak to przebiegało. Niby jak są drożne to nie jest źle, gorzej jak okaza się niedrozne, niby boli :( ale musimy mieć drożne! :D a Ty kiedy termin @ masz? Wspominałaś że masz nieregularne (mój cykl 46 dni trwał, człowiek czeka na @ to ona cholera musi się opóźnić) obyś Ty jakoś w miarę o czasie dostała i też miała to za sobą :*
Tak- te nazwy mogą się pomieszać 😅 rany! To 3mam kciuki za Ciebie zeby w czwartek wszystko poszło zgodnie z planem, żeby było bezboleśnie no i żeby okazało się że wszystko hula jak złe i jajowody są gotowe do działania 😊 daj znać czy będziesz miała podawany przeciebolowy wcześniej czy kompletnie bez niczego. No I czy Kontrast w płynie czy pianka? czekam na relacje! ja miałam teraz wywoływany okres i niestety nadal czekam zeby @ przyszla 🤦🏼‍♀️ juz 53dc oszaleje idzie! 🙃😜 a stymulowana będziesz od kolejnego cyklu- tak? Bo ja mam już w tym zacząć. Może dlatego tak się doczekać tego okresu nie mogę ze juz ma się wreszcie zacząć coś dziać 😅
 
no to gratki u mnie jest ten problem ze ja choruje i moja durna przypadłość w moim organizmie traktuje ciążę jak bakterie do zwalczenia. Więc genetycznie mój organizm atakuje pciala jakie wprowadza do organizmu ciąża i zarodek. Tak że ciąża ciąża ale ujrzeć na usg np pęcherzyk A w środku zarodek to marzenie.
Koleżanka opowiadała mi ze u jej przyjaciółki był taki problem. I w klinice leczenia niepłodności udało się przygotować dla niej szczepionki, tak żeby organizm nie odrzucał zarodka. I dzięki tym szczepionkom udało im się doczekać bobolka. Takze Kochana- zawsze jest nadzieja 😘
 
Cześć dziewczyny, mam PCO, staramy się o dzidziusia.
Od zawsze miałam nieregularne miesiączki, do tego teraz przy staraniach dowiedziałam się, że nie mam owulacji.
Dostałam od gina duphaston na wywołanie miesiączki (potrafię jej nie mieć w ogóle miesiącami) oraz letrozol (a konkretnie Aromek) do łykania w 2-6dc 2x dziennie.
Po duphastonie miesiączka przyszła, Aromek łykałam, dzisiaj powinnam mieć owulację, a od kilku dni testy owulacyjne negatywne :((
Sądzicie, ze owulacja przyjdzie, ale trochę po spodziewanym terminie czy letrozol na mnie nie działa?


To mój pierwszy cykl z letrozolem, gino zlecił mi 3 cykle.
Dobrze by było sprawdzić z ginekologiem czy stymulacja przebiega pomyślnie. Z tymi lekami trzeba uważać żeby nie doszło do hiperstymulacji. Oczywiście zdarza się to dość rzadko, ale warto się upewnić, że nie szkodzimy sobie danym lekiem tylko pomagamy 😊 a jak się w ogole czujesz? Ja czekam na @ i kolejny cykl właśnie z Aromkiem wiec jestem ciekawa 😊 i tex mam takie problemy jak Ty 😉 PCOS, brak owu i sluugie cykle
 
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam [emoji846][emoji846]

Życzę Ci żebyś w ciąży była jeśli tego pragniesz, ale to raczej normalne objawy w fazie lutealnej [emoji6]
 
Witam Was rano! 😊
Jak tam u Was? Jakieś plany na dzisiaj? Ja wlasnie zaczynam
27 dc :) Jeszcze 5 dni i będzie @ albo ku mojemu zdziwieniu dwie kreseczki 😂 (wczoraj zauwazylam lekkie różowe "krwawienie", ale moze mi sie zdawało więc czekamy na niedziele 😂)

A tak w ogóle to
Miłego dnia Kochane!! 💛🧡💛🧡
 
Witam Was rano! 😊
Jak tam u Was? Jakieś plany na dzisiaj? Ja wlasnie zaczynam
27 dc :) Jeszcze 5 dni i będzie @ albo ku mojemu zdziwieniu dwie kreseczki 😂 (wczoraj zauwazylam lekkie różowe "krwawienie", ale moze mi sie zdawało więc czekamy na niedziele 😂)

A tak w ogóle to
Miłego dnia Kochane!! 💛🧡💛🧡
Cześć! U mnie dzisiaj 3dc i jestem na pobraniu krwi, jako pierwsza osoba 😁 przyszłam nawet wcześniej niż pracownicy 😅 ale zawsze o 7.00 już w kolejce czeka mnóstwo osób, a ja się spieszę do pracy, miłego dnia dla Was 💛
 
reklama
Cześć! U mnie dzisiaj 3dc i jestem na pobraniu krwi, jako pierwsza osoba 😁 przyszłam nawet wcześniej niż pracownicy 😅 ale zawsze o 7.00 już w kolejce czeka mnóstwo osób, a ja się spieszę do pracy, miłego dnia dla Was 💛
I miałam rację, za mną przed 7 było już 12 osób 🙈 badania zrobione, teraz szybka kawka i do pracy rodacy 😁💛 trzymajcie kciuki żeby wyniki wyszły dobre ✊
 
Do góry