reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam Was rano! 😊
Jak tam u Was? Jakieś plany na dzisiaj? Ja wlasnie zaczynam
27 dc :) Jeszcze 5 dni i będzie @ albo ku mojemu zdziwieniu dwie kreseczki 😂 (wczoraj zauwazylam lekkie różowe "krwawienie", ale moze mi sie zdawało więc czekamy na niedziele 😂)

A tak w ogóle to
Miłego dnia Kochane!! 💛🧡💛🧡
Ja czekam na badania właśnie tsh dzis sprawdzam czy spadło cos😁moj 11 dzien cyklu ogolnie wiec wszystko się może zdarzyc ...
 
reklama
Witam Was rano! 😊
Jak tam u Was? Jakieś plany na dzisiaj? Ja wlasnie zaczynam
27 dc :) Jeszcze 5 dni i będzie @ albo ku mojemu zdziwieniu dwie kreseczki 😂 (wczoraj zauwazylam lekkie różowe "krwawienie", ale moze mi sie zdawało więc czekamy na niedziele 😂)

A tak w ogóle to
Miłego dnia Kochane!! 💛🧡💛🧡
Ja też dzisiaj 27dc. Kojarzę, że kilka z nas miało 1dc 25 lutego. U mnie nie dzieje się nic, zupełnie nic. Nic mnie nie boli. Żadnych objawów zbliżającego się okresuu
 
Cześć Dziewczyny.
Idę jutro na badania lab. m.in AMH, Prolaktyna, Estradiol, Insulina, Glukoza, FT3/4. Orientujecie się, czy na wynik któregoś z nich dłużej się czeka? Chcę się umówić do lekarza i mieć już komplet. Badania robię w Diagnostyce.

Z góry dzięki! ;)
 
Ja też dzisiaj 27dc. Kojarzę, że kilka z nas miało 1dc 25 lutego. U mnie nie dzieje się nic, zupełnie nic. Nic mnie nie boli. Żadnych objawów zbliżającego się okresuu
Dokladnie, 25.02 :D i termin niby na grudzień bylby haha. Mnie to jedynie czasem pobolewa brzuch. Piersi jędrniejsze, jak to przed okresem. Zobaczymy co z tego będzie 😅
 
Ja też dzisiaj 27dc. Kojarzę, że kilka z nas miało 1dc 25 lutego. U mnie nie dzieje się nic, zupełnie nic. Nic mnie nie boli. Żadnych objawów zbliżającego się okresuu

Ja miałam 1dc 25.02 a dziś już 3dc 😅 @ mnie zaskoczyła w tym cyklu i przyszła wcześniej niż powinna 😶
 
Mam pytanie. Zakładając że do tej pory raczej miałam regularne cykle po 28-29 dni to według Was którego dnia najlepiej by było udać się na monitoring? To będzie mój pierwszy, różne informacje czytam w internecie. Niektórzy zalecają 10dc, inny 12dc 🤔
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Idę jutro na badania lab. m.in AMH, Prolaktyna, Estradiol, Insulina, Glukoza, FT3/4. Orientujecie się, czy na wynik któregoś z nich dłużej się czeka? Chcę się umówić do lekarza i mieć już komplet. Badania robię w Diagnostyce.

Z góry dzięki! ;)

Na AMH ja czekałam 2 dni, ale niektórzy pisali ze czekali i z tydzień. Na resztę wyniki w tym samym dniu miałam robiąc badanie rano.
 
Do góry