reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To dokładnie tak jak u mnie :)

mam dzieje ze się uda!
Powodzenia Ci zycze i 3mam kciuki. Ja nie liczę na ten cykl, bo mam torbiel i czekam na wizyte u lekarza co dalej. Podobno ciezko z torbiela miec owulację co dopiero zajsc w ciążę. Nie mam objawów ktore by sugerowały torbiel, az zdziw. Ale liczę, ze w kolejnym cyklu bede mogla próbować i będzie udany.
 
reklama
Powodzenia Ci zycze i 3mam kciuki. Ja nie liczę na ten cykl, bo mam torbiel i czekam na wizyte u lekarza co dalej. Podobno ciezko z torbiela miec owulację co dopiero zajsc w ciążę. Nie mam objawów ktore by sugerowały torbiel, az zdziw. Ale liczę, ze w kolejnym cyklu bede mogla próbować i będzie udany.
Ja narazie czekam na okres po poronieniu. Pewnie jeszcze trochę poczekam ale mam nadzieje ze nie za długo
 
Cześć dziewczyny, mam PCO, staramy się o dzidziusia.
Od zawsze miałam nieregularne miesiączki, do tego teraz przy staraniach dowiedziałam się, że nie mam owulacji.
Dostałam od gina duphaston na wywołanie miesiączki (potrafię jej nie mieć w ogóle miesiącami) oraz letrozol (a konkretnie Aromek) do łykania w 2-6dc 2x dziennie.
Po duphastonie miesiączka przyszła, Aromek łykałam, dzisiaj powinnam mieć owulację, a od kilku dni testy owulacyjne negatywne :((
Sądzicie, ze owulacja przyjdzie, ale trochę po spodziewanym terminie czy letrozol na mnie nie działa?


To mój pierwszy cykl z letrozolem, gino zlecił mi 3 cykle.
 
Cześć dziewczyny, mam PCO, staramy się o dzidziusia.
Od zawsze miałam nieregularne miesiączki, do tego teraz przy staraniach dowiedziałam się, że nie mam owulacji.
Dostałam od gina duphaston na wywołanie miesiączki (potrafię jej nie mieć w ogóle miesiącami) oraz letrozol (a konkretnie Aromek) do łykania w 2-6dc 2x dziennie.
Po duphastonie miesiączka przyszła, Aromek łykałam, dzisiaj powinnam mieć owulację, a od kilku dni testy owulacyjne negatywne :((
Sądzicie, ze owulacja przyjdzie, ale trochę po spodziewanym terminie czy letrozol na mnie nie działa?


To mój pierwszy cykl z letrozolem, gino zlecił mi 3 cykle.
Najlepiej umów się na monitoring cyklu z ginekologiem to będziesz wiedzieć ;). Nie znam się na lekach, które dostajesz ale testy owu możesz mieć jakieś trefne, możesz je niepoprawnie robić albo po prostu jeszcze nie było piku LH. Nikt tego przez Internet nie da rady ocenić.
 
reklama
Do góry