reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@paula. Ja w styczniu miałam łyżeczkowanie i lekarz kazał poczekać 2-3 miesiące ale my działaliśmy już po pierwszej @ po poronieniu, nie chciałam tracic czasu ale właśnie dziś dostałam [emoji204], wcześniej udało się w 6 cs, a teraz zaczynam 2cs po poronieniu
Ja miałam samoistne poronienie i gin powiedział żeby poczekać 1 cykl :) ale chyba spróbujemy tak czy tak odrazu, podobno bardzo ładnie się wszystko czyści wiec nie powinno być przeciwwskazań :)
 
reklama
Ja miałam samoistne poronienie i gin powiedział żeby poczekać 1 cykl :) ale chyba spróbujemy tak czy tak odrazu, podobno bardzo ładnie się wszystko czyści wiec nie powinno być przeciwwskazań :)
Mi na kontroli lekarz też powiedział że jest wszystko ok, więc postanowiłam działać
 
Nie wiem jak reszta, wypowiem się za siebie... u mnie w cyklu udanym, czyli z testem pozytywnym ciążowym śluzu nie bylo, bynajmniej nie tak jak to dziewczyny niektóre opisują. Po czym wiedziałam, ze to moze byc to, po jajnikach. Bardzo, bardzo mnie bolaly, ledwo dalam rade uprawiać seks, moj mnie nakręcił, ze sie uda... i udalo sie. Takzr przyjemnie bylo srednio, bo bolalo, ale sukces murowany. A robisz testy owu ?
pierwszy raz je testuje na razie nic ale dodam ze jestem zielona w tym temacie tyle wiem ze nie można ich robić z porannego moczu wiec tego nie robię moje cykle są 29-30 choć ostatni był 25 dniowy i martwię się bo w tamtym cyklu miałam dużo śluzu jak białko w tym nic
 
reklama
Do góry