reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Z Internetu:
LH jest uwalniany w ciągu doby w sposób pulsacyjny (...). Przypadkowa próbka może nie oddawać rzeczywistego stężenia hormonu

Po prostu rób te testy wieczorem w kolejnych dniach i tyle :). Żeby był pozytywny, nie wystarczy samo istnienie drugiej kreski - musi być taka sama / ciemniejsza niż kontrolna.
 
Hej, w trakcie owulacji odczuwałam kłucie w lewym jajniku, dwa dni przed owulacją było przytulanie. Zaraz po owulacji, może 2,3dni po zaczęły mnie kłuć jajniki, częściej lewy ale jednak oba, teraz to już sama nie wiem, jakby na przemian... Za około 3 dni przypada dzień spodziewanej miesiączki. Nie wiem co mam myśleć o tym codziennym pobolewaniu, nie jest ono mocne, ale takie jak zazwyczaj miałam na okres, choć wcześniej miałam coś takiego tylko dzień przed lub w dzień spodziewanej miesiączki. Innych objawów brak.

Ja tez czasem odczuwam pobolewania jajników do @. Tak się zdarza, raczej bym się tym nie przejmowała.
 
Z Internetu:
LH jest uwalniany w ciągu doby w sposób pulsacyjny (...). Przypadkowa próbka może nie oddawać rzeczywistego stężenia hormonu

Po prostu rób te testy wieczorem w kolejnych dniach i tyle :). Żeby był pozytywny, nie wystarczy samo istnienie drugiej kreski - musi być taka sama / ciemniejsza niż kontrolna.
to wiem ale martwiłam się ze tej drugiej nie ma nawet jasnej ale już się pojawia dzięki dziewczyny trochę ze mnie panikara niedoświadczona panikara 😂
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy do kogos kto bada tsh ....jutro mam na 8 pobranie krwi na zaleceniach od endokrynologa mam pobrac krew 1-2 lub 3-4 h po zazyciu tabletki ....to mam.wstac gdzies o 5 wziac tabletke na czczo i jechac? Czy lepiej wziac ja po pobraniu juz .....pierwszy raz bede sprawdzac czy tsh spada po wdrozeniu leczenia....chcę zeby wynik byl jak najbardziej prawdziwy
 
Do góry