reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny :)

dolaczam do Waszego grona! Chyba potrzebuje jakiegoś wsparcia słysząc ciagle dookoła ze wszyscy zachodzą w ciąże a u nas nic. Staraliśmy się 7 miesięcy o dziecko i kiedy już zobaczyłam 2 kreski na teście i już świętowaliśmy, niestety poroniłam (16.03).

Może teraz z Wami będzie mi trochę lżej przy kolejnym podejściu :)
Cześć! Miło, że do Nas napisałaś, masz rację w grupie raźniej 😁 Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, obyś teraz nie musiała długo czekać na pozytywny test i cieszyła się ciążą przez 9 miesiący ☺️
 
reklama
Cześć! Miło, że do Nas napisałaś, masz rację w grupie raźniej 😁 Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, obyś teraz nie musiała długo czekać na pozytywny test i cieszyła się ciążą przez 9 miesiący ☺️
Oj mam taka nadzieje :) swoje już przepłakałam i nastawiam się teraz tylko pozytywnie :)

zastanawiam się tylko kiedy znowu możemy zacząć starania, co lekarz to inne opinie :/

może jest tutaj ktoś to starał się odrazu po pierwszej miesiączce ?
 
Oj mam taka nadzieje :) swoje już przepłakałam i nastawiam się teraz tylko pozytywnie :)

zastanawiam się tylko kiedy znowu możemy zacząć starania, co lekarz to inne opinie :/

może jest tutaj ktoś to starał się odrazu po pierwszej miesiączce ?
Wiesz co jest też wątek "Ciąża po poronieniu" myślę że tam warto spytać, chociaż u Nas też parę dziewczyn ma za sobą poronienia i może Ci lepiej odpowiedzieć na to pytanie niż ja 😉
 
Przy cyklach 29 dniowych ja miałam pozytywny test 14 dnia cyklu. 12 dnia cyklu dopiero kreseczka zaczynała się robić mniej blada. Więc to że masz 9 dnia cyklu bladą kreskę to prawdopodobnie norma i wszystko jest w porządku :).
No ale ostatnio cykl trwał 25 dni i temu się trochę martwię i tak z partnerem robimy to co 2dni w razie w No ale myśl w głowie siedzi
 
to Ci gine zapisał?
tak, miałam już ładne pęcherzyki(tak, dwa po 1 w kazdym jajniku i mozliwe, że jak się udało to będą bliźniaki) ale endometrium było do kitu. Najpierw miałam estrofem przez 3 dni tylko brać i faktycznie ładnie urosło więc fasolki mają się gdzie zagnieździć i po usg doktor zdecydowała, że kontynuujemy estrofem w mniejszej dawce do dnia spodziewanej miesiączki żeby nam się endometrium nie chciało czasami złuszczać. Oczywiscie, nie znajdziesz tego zastosowania w ulotce, moja doktor ma niestandardowe metody:)
 
u mnie tak na prawdę to pierwszy miesiąc choć nie zabezpieczamy się gdzie od października tamtego roku No ale robiliśmy to rzadko No i w losowe dni ten miesiąc żeśmy się przyłożyli czytałam tez o wiesiołku żeby przez cykl go brać czy jest to prawda ?

Wiesiołek tylko do dnia owu, potem się odstawia.
 
reklama
Do góry