reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? U mnie dzisiaj 2dc, poniedziałek przypomniał o sobie dlaczego go nie lubię, zepsuło mi się auto na parkingu Biedronki kiedy kupowałam składniki do mojej płodnej diety, przez to spóźniłam się do pracy, ale śniadanie było pyszne więc nie było aż tak źle 😅🙈
U mnie dzisiaj poniedziałek zaskoczył mnie śnieżyca :p mam pyszne jedzonko do dietka i co 8 dpo potwierdzonej testem owu 22dc ogólnie, niedługo testowanie fajny byłby prezent na zajączka :D
 
reklama
Nie wiem jeszcze jaka metoda bo zaleciła mi to moja ginekolog i w celu wykonania muszę iść do kliniki leczenia niepłodności (chodzę na medicover ) Tylko jeszcze czekam bo najpierw badanie nasienia u partnera
to sprawdź na stronie u nich w placówce pod tym adresem jak wykonują czy zwykle pod rtg z użyciem soli i kontrastu , czy pod rtg z użyciem pianki , lub masz kolejna metoda na fotelu ginekologiczny pod usg i tak samo pianka lub płyn. Coś mi się kojarzy że oni robią głównie HyCoSy czyli za pomocą pianki. Bo na NFZ jest ten płyn A w klinikach zazwyczaj pianka. Płyn ma inny rodzaj bólu bo jest pod dużym ciśnieniem A pianka sama w sobie jest ponoć lepsza bo mniejsze ciśnienie A ona sama się powiększa. Daj znać jaki wynik i się nie stresuj bo mi ginekolog po 4 latach powiedział że mogłam mieć fałszywy wynik hsg przez wzgląd na to że jajowody mogły się pod wpływem stresu obkurczyc. A ja jestem znana z tego że w wyniku dużego stresu zaczynam plamic. Także podejdź do tego jak do myśli o cytologi polecam bo ja byłam tak spieta że zakładał mi wzjernika 2 razy mówiąc że mam odetchnąć. Sama pozycja do badania jest kijowa i w dupke zimno od tego stołu metalowego
 
to sprawdź na stronie u nich w placówce pod tym adresem jak wykonują czy zwykle pod rtg z użyciem soli i kontrastu , czy pod rtg z użyciem pianki , lub masz kolejna metoda na fotelu ginekologiczny pod usg i tak samo pianka lub płyn. Coś mi się kojarzy że oni robią głównie HyCoSy czyli za pomocą pianki. Bo na NFZ jest ten płyn A w klinikach zazwyczaj pianka. Płyn ma inny rodzaj bólu bo jest pod dużym ciśnieniem A pianka sama w sobie jest ponoć lepsza bo mniejsze ciśnienie A ona sama się powiększa. Daj znać jaki wynik i się nie stresuj bo mi ginekolog po 4 latach powiedział że mogłam mieć fałszywy wynik hsg przez wzgląd na to że jajowody mogły się pod wpływem stresu obkurczyc. A ja jestem znana z tego że w wyniku dużego stresu zaczynam plamic. Także podejdź do tego jak do myśli o cytologi polecam bo ja byłam tak spieta że zakładał mi wzjernika 2 razy mówiąc że mam odetchnąć. Sama pozycja do badania jest kijowa i w dupke zimno od tego stołu metalowego
Dzięki kochana sprawdzę jak oni to robią ! Właśnie chciałam podejść do tego jak do cyto ale ja się często stresuje jak otoczka robi się mocno szpitalna wiec tego się boje :p no ale zobaczymy jak to będzie
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? U mnie dzisiaj 2dc, poniedziałek przypomniał o sobie dlaczego go nie lubię, zepsuło mi się auto na parkingu Biedronki kiedy kupowałam składniki do mojej płodnej diety, przez to spóźniłam się do pracy, ale śniadanie było pyszne więc nie było aż tak źle 😅🙈
Cześć! U mnie też dzisiaj 2 d.c Nowe nadzieje :) W środę biegnę na badania, które mam zrobić w 3-5dc. Niech ta wiosna będzie owocna <3
Co dobrego sporządziłaś sobie na śniadanie??

Pozdrawiam
 
Dzięki kochana sprawdzę jak oni to robią ! Właśnie chciałam podejść do tego jak do cyto ale ja się często stresuje jak otoczka robi się mocno szpitalna wiec tego się boje :p no ale zobaczymy jak to będzie
no powiem Ci jest to takie niekomfortowe jak w szpitalu masz to robione oddział z babeczkami co mają brzuszki A Ty masz to w klinice czy na oddziale radiologii?
 
Dzięki kochana sprawdzę jak oni to robią ! Właśnie chciałam podejść do tego jak do cyto ale ja się często stresuje jak otoczka robi się mocno szpitalna wiec tego się boje :p no ale zobaczymy jak to będzie
podobnie to z otoczenia wygląda jak byś miała podejść do zdjęcia rtg miednicy. A Kijowa to ten zimny stół i moment gdy on idzie w górę lekarz siada i mówi co bd robić wtedy się zaczyna spina bo u ginekologa to wiesz widzisz jak wprowadza wzjernika tu masz ta pozycje leżącą z ugietymi nogami do góry. Coś jak siedzenie na kibelku ale w pozycji leżącej 😅🤣😅
 
Dzień dobry dziewczyny, dzisiaj testowałam niestety negatyw...
Chociaż pokładałam ogromne nadzieje w tym cyklu to w głębi serca czułam że się nie udało 😓 Mam odstawić progesteron i czekać na miesiączkę.
W styczniu minęły nam 3 lata starań i powiem Wam że powoli tracę siły. Nie zamierzam się poddawać, ale mimo wszystko jakoś tak przykro kiedy Twój organizm kolejny raz nie domaga 😔
Życzę Wam miłego dnia 🌷
 
Dzień dobry dziewczyny, dzisiaj testowałam niestety negatyw...
Chociaż pokładałam ogromne nadzieje w tym cyklu to w głębi serca czułam że się nie udało 😓 Mam odstawić progesteron i czekać na miesiączkę.
W styczniu minęły nam 3 lata starań i powiem Wam że powoli tracę siły. Nie zamierzam się poddawać, ale mimo wszystko jakoś tak przykro kiedy Twój organizm kolejny raz nie domaga 😔
Życzę Wam miłego dnia 🌷
który dzień cyklu? Bardzo mi przykro😕 wiem, że za każdym razem ta jedna kreska łamie serce. Ileż ja już ich widziałam. A najgorzej zatestować zbyt wcześnie po zastrzyku i zobaczyć 2 kreski, a potem za 2 dni jedną😔 wiem co czujesz, ale nie poddawaj się❤️
 
Dzień dobry dziewczyny, dzisiaj testowałam niestety negatyw...
Chociaż pokładałam ogromne nadzieje w tym cyklu to w głębi serca czułam że się nie udało 😓 Mam odstawić progesteron i czekać na miesiączkę.
W styczniu minęły nam 3 lata starań i powiem Wam że powoli tracę siły. Nie zamierzam się poddawać, ale mimo wszystko jakoś tak przykro kiedy Twój organizm kolejny raz nie domaga 😔
Życzę Wam miłego dnia 🌷
kochana pocieszyć cie mogę jednym ;) ja się staram 8 lat już ;) miałam czas zalamki odpuszczenia i w sumie po 4 latach totalnego odpuszczenia na nowo podchodzę do tematu
 
reklama
który dzień cyklu? Bardzo mi przykro😕 wiem, że za każdym razem ta jedna kreska łamie serce. Ileż ja już ich widziałam. A najgorzej zatestować zbyt wcześnie po zastrzyku i zobaczyć 2 kreski, a potem za 2 dni jedną😔 wiem co czujesz, ale nie poddawaj się❤️
Dzisiaj 28dc także za max 3-4 dni powinna być miesiączka. Oj łamie łamie, zwłaszcza po tak długim czasie. I jak widać wiek nie ma kompletnie nic do rzeczy bo mam 26 lat, także niech mi jeszcze ktokolwiek powie że jestem młoda i mam dużo czasu to się naprawdę zdenerwuję 🙄
 
Do góry