reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej :) dawno się nie odzywaliśmy :) Igor przeziębił się na święta i coś go nadal trzyma :( niby tylko trochę rozpulchnione gardło, dwa dni stan podgorączkowy, katar, a marudzi jak by miał 40 stopni gorączki [emoji85] a tak poza tym po staremu :) liczę, że niedługo otworzą żłobek i Igor pójdzie do niego, a ja do pracy bo już i tak siedzę ponad półtora roku w domu :)
Ma ktoś z Was doświadczenie z uciekającym oczkiem ? Igorowi zaczęło delikatnie uciekać :( musimy iść do okulisty, pytałam pediatry to mówiła, że do roku może uciekać, a kolejna sprawa to Igorowi dopiero teraz zaczęło uciekać więc zapewne jest jakiś problem :(
A to Igorek z sesji z początku grudnia :))
897032871.jpeg
 
reklama
Pozdrawiamy z Kacperkiem. Życzymy wszystkim ciociom i ich pociechom wesołych świąt ;)
Zobacz załącznik 1219021

A mamuśka się pochwali bo ...


... się zaręczyła z tatusiem (który swoją drogą obchodzil w tą wigilię 30 ste urodziny) ;) także dzień pełen wrażeń ;) tą wigilię zapamiętamy na długo.
Zobacz załącznik 1219022
Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
Kacperek śliczny, już miesiąc a dopiero co z brzuszkiem chodziłaś [emoji7]
 
Hej :) dawno się nie odzywaliśmy :) Igor przeziębił się na święta i coś go nadal trzyma :( niby tylko trochę rozpulchnione gardło, dwa dni stan podgorączkowy, katar, a marudzi jak by miał 40 stopni gorączki [emoji85] a tak poza tym po staremu :) liczę, że niedługo otworzą żłobek i Igor pójdzie do niego, a ja do pracy bo już i tak siedzę ponad półtora roku w domu :)
Ma ktoś z Was doświadczenie z uciekającym oczkiem ? Igorowi zaczęło delikatnie uciekać :( musimy iść do okulisty, pytałam pediatry to mówiła, że do roku może uciekać, a kolejna sprawa to Igorowi dopiero teraz zaczęło uciekać więc zapewne jest jakiś problem :(
A to Igorek z sesji z początku grudnia :)) Zobacz załącznik 1219881
Hej przystojniaku [emoji7]
Takim maluszkom często ucieka oczko ale jak najbardziej lepiej iść do okulisty. I zdrówka dla Igora [emoji8] ja dzisiaj rozmawiałam z pupem i nic dla mnie nie mieli. Następny tel/spotkanie pod koniec lutego. Mam nadzieję że otworzą normalnie szkoły i świetlicę i będę mogła iść do pracy. Marzę o tym [emoji23]
 
Hej przystojniaku [emoji7]
Takim maluszkom często ucieka oczko ale jak najbardziej lepiej iść do okulisty. I zdrówka dla Igora [emoji8] ja dzisiaj rozmawiałam z pupem i nic dla mnie nie mieli. Następny tel/spotkanie pod koniec lutego. Mam nadzieję że otworzą normalnie szkoły i świetlicę i będę mogła iść do pracy. Marzę o tym [emoji23]
Ja też na to czekam. Jestem na zasiłku z pupu a czekam na wyniki rekrutacji do żłobka zeby wiedziec jak ruszyc z praca.. maly od marca by poszedl.. dalabym nam czas z 2 tyg adaptacji i na ostro do pracy.
 
Ode mnie i od Szymka również życzenia przede wszystkim zdrowia, miłości i spokoju w tym Nowym Roku [emoji8]
Wirtualne uściski [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Hej przystojniaku [emoji7]
Takim maluszkom często ucieka oczko ale jak najbardziej lepiej iść do okulisty. I zdrówka dla Igora [emoji8] ja dzisiaj rozmawiałam z pupem i nic dla mnie nie mieli. Następny tel/spotkanie pod koniec lutego. Mam nadzieję że otworzą normalnie szkoły i świetlicę i będę mogła iść do pracy. Marzę o tym [emoji23]
Z tym okulistom niestety nie jest tak prosto bo najbliżej znalazłam prywatnie w Poznaniu dla takiego malca u dr Izabela Kulinska Niedziela, a mieszkamy w Ostrowie Wlkp, może ktoś o niej słyszał jakieś opinie ?
 
Do góry