reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

hej ;) zaczełam nowy cykl, w środę przyszła @ :crazy:
przykro mi oby ten cykl był wasz:-)
wiem i sama jestem w szoku, ze takie cos wyszlo
ja też , chociaż wcześniejbyło widać ale lekarz stwierdził ze poczekamy bo może mu samo przejść(tak się dzieje w większości przypadków) a jak nie no to skierowanie do specjalisty,niestety nie przeszło a teraz jest dobry czas na leczenie bo synek szybko rośnie i efekty leczenia będą lepsze a sposób leczenia mniej inwazyjny
 
reklama
przykro mi oby ten cykl był wasz:-)

ja też , chociaż wcześniejbyło widać ale lekarz stwierdził ze poczekamy bo może mu samo przejść(tak się dzieje w większości przypadków) a jak nie no to skierowanie do specjalisty,niestety nie przeszło a teraz jest dobry czas na leczenie bo synek szybko rośnie i efekty leczenia będą lepsze a sposób leczenia mniej inwazyjny

duzo Was wyniesie leczenie?
 
a dieta jak dlugo? juz na zawsze bedzie musial miec wyeliminowane TE produkty?
lekarka powiedziała ze co jakiś czas trzeba sprawdzać czy mu już ta alergia minęła, może być też taka sytuacja że mu wcale nie przejdzie.Póki co jest oki wykluczyłam kilka produktów z jego diety i pomału się stabilizuję
 
reklama
Do góry