reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Lux to tylko się cieszyc, zwodzila Cie długo tak jak mnie ostatnio moja:-Dja będę na początku lipca czekac na @ a potem niech się dzieje wola nieba:-Dchociaz może być ciężko bo jestem z tych wiecznie zmeczonych i mało chetnych:-D
 
Myc lubie bo nie mam dużo:)jedno male i duże balkonowe wiec szalu nie ma:no:
Jakos niekoniecznie lubie się brac za szafe w przedpokoju - tam to dopiero jest wszystko i sprzątanie zajmuje duuuzo czasu a na końcu i tak okazuje się, ze musze z powrotem wszystko do niej upchnąć bo nie mam innego, odpowiedniejszego miejsca:-D
 
Moja szafa w przedpokoju sklad sie w wiwkszosci z babci kozuszkow kurteczek i takich tam ale bardzo czesto robie przeglad i wmawiam babci ze trzeba oddac biednej sasiadce czesc tuch ubran albo wyrzucic i tak coraz bardziej zmniejsza sie liczba rzeczy ale za to innych gratow przybywa... w grudniu mialam tam nawet gondole ale ja wynieslismy bo lezala poltora roku
 
reklama
Do góry