reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witajcie kochane:-)


Anula udanego zalatwiania spraw dzisiaj i kciuki za test, ktory zrobisz;-) . Ja kawusie wlasnie sobie zapodaje:-)


HanaSmietana witaj ponownie, co u Ciebie?

Lux powodzenia z mala, bedziesz miala wesolo;-)


A u mnie... coz z rana przyszla @... bez komentarza.. moglam sie tego spodziewac:wściekła/y:... czuje sie jak zdechly pies, bo nie dosc, ze przeziebiona to jeszcze przeciekam.. i brzuch daje sie we znaki, ale nie daje sie nie daje ;-)



Milego dnia:-)
 
Witajcie dziewczyny,

moniusia: jak zjadliwe to najważniejsze :) Ja jakiś czas temu robiłam ciasto z owocami mrożonymi i nie było zjadliwe, więc zawsze może być gorzej :D Ja też czytam pozytywne posty :D:D

jazza: udanego dnia w pracy. Wredna ta @ :/ Ciągle przychodzi :/ Dobrze chociaż, że o czasie :/ Mam nadzieję, że nieługo zniknie na kilka miesięcy :) Nie dawaj się, dobra taktyka :)

anula: hihi bo to tak właśnie jest, że nam się organizm zaprogramuje na godzinę i nie da rady wstać inaczej czasem :) Podoba mi się twój sen :) Oby proroczy :D:D Ja kawusię z chęcią zamienie na herbatkę :)

hana: cześć :) Za szczęśliwy cykl &&&&&&&&&&.

lux: tobie również udanego dnia :) U ciebie śpi Melka czy rodzice podrzucają? Jak rozumem ferie? :)

U mnie 23 dc i już powoli czuję zbliżająca się @. Brzuch wywalony i lekko spuchnięty, jajniki czasem pobolewają. Niech przychodzi o czasie, a potem niech będzie cudna owu i papapa na kilka miesięcy :) Można marzyć, a co :D

Udanego dnia dziewczyny :)
 
Hana, witaj :))

anula, ooo to sen się na pewno spełni :) mi też się często śni, że widzę 2 kreski grube :)

jazza, ehhh brrr ;/ z tymi @ już mam ich dość, niech pójdą wszystkie w las..


Ja już w pracy, czuję się troszkę jakbym była pijana od tego przeziębienia, choć oprócz tego i kaszlu delikatnego nie mam większych objawów, więc może nie przyjdzie choróbsko na dobre :)
 
Witam z rana :)
Jugoslawa, Blair a dziękuje czujemy się dobrze :)jem już normalnie od 11 tc bo wczesniej masakra totalna była...zachcianki mam nadal jak zobaczylam truskawki w biedronce to ohoho ledwo powstrzymałam się zeby ich nie zjeść w sklepie hehe:-) tydzień temu byłam na usg ale dzidziuś nie pokazał co jest między nogami...teraz idę początek marca więc mam nadzieje, że zobacze ale czuje że to siurek :-D bo u męża w rodzinie szczególnie od strony jego taty same siurki się rodzą:-D i mówimy już do brzusia Józio więc chyba bd chłopak aczkolwiek nie wiem czy takie imie...mąż się uparł a ja rozważam jego propozycję:-)
Jugosława oby @ juz przyszła...szybko nowy cykl..ładny pęcherzyk który pęknie i później śliczny teścior ;-)
Jazza :*** miłej pracy!! nie dawaj się wrednej @ ja się zawsze faszerowałam toną leków...takie bóle miałam...
Lux super ze podwyszkę dostałas:D miłej pracy także ;-)
 
reklama
Tinuś kochana ja Cię pamiętam chyba ze staraczek listopadowych ? dobrze kojarze? Do ginekologa ide w czwartek :) Beta dzisiaj powtorzona wyniki popoludniu :)
a Ty jak się czujesz kochana? wiesz kto mieszka w brzuszku ?/

Jugosława wiesz co jest ciekawe , rano mam mdlosci , niby w ciąży to normalne , a rano po sniadaniu mam biegunke.. ide niby raz ,dwa to toalety , ale dziwne to ...no ale nie stresuje sie bo wyczytalam ze u jednej sa zapararcia a druga ma bieegunke;D

Anula ale kochany szogun...uwielbiam psiaki..... jak samopoczucie ? Czekam z niecierpliwoscia na tescior;D

Jugosława marzenia są po to zeby je spelniac;D ja trzymam kciuki zeby tak było .. kolejny cykl nalezy do ciebe;D czuje to ;D

Jazza wredota przyszla to i pojdzie ;D Miejmy nadzieje ze byla se w tym roku ostatni raz;D


Byl taki 20150205_080108.jpg

jest taki 20150210_094627.jpg
 

Załączniki

  • 20150205_080108.jpg
    20150205_080108.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 58
  • 20150210_094627.jpg
    20150210_094627.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
Do góry