reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jolasia pogadaj z ginem o luteinie dopochwowej ona szybciej dziala. I ma blizej. Wez nospe i lez. Nie zamartwiaj sie tym plamieniem trzymam kciuki zeby bylo dobrze. Ja tez nie raz mialam takiego stracha czy jeszcze jest tam mis moj. I jest do dzis. Oszczedzaj sie. Ja moge ci wyslac luteine jesli chcesz tylko dawaj cynka na priva. Poczekaj z tym ginem moze do konca tygodnia. Chociaz wiem ze to nie lekko bo ja co chwile do mojego lecialam.
 
reklama
Jolasia odpoczywaj ... i faktycznie Asia ma rację ....
Kurcze zaktualizowala mi się aplikacja i jakas masakra jest ... grr ....
 
heloł :D

Tinuś witaj :D jak się czujesz? znasz już płeć? :)

Anula z niecierpliwością czekam na Twoje jutrzejsze dwie krechy :D

Jołasia zaciskam mocno kciuki za Was :*

Asia pw :)
 
julia: to musimy znaleźć lepszy czas na wspólną herbatkę :) Spokojnej nocki dla was :)

tinuś: &&&&& za twój ostatni egzamin :) Jak się czujesz? Pewnie ciężej egzaminy się zdaje jak w brzuszku mieszka fasolka? Jak koncentracja? Odpoczywaj zatem i się regeneruj :) My też się steskniłyśmy :)

jołasia: mam nadzieję, że mimo wszystko fasolka przetrwała. Życze ci tego z całego serducha! Trzymaj sie i koniecznie odwiedź lekarza. Plamienia nie muszą oznaczać najgorszego ze scenariuszy, a na pewno wymagają konsultacji.

anula: &&&&&&&&&&&&&&& wciąż zaciśnięte :) A co tam u twojego psa? Strasznie lubie historie, które o nim opowiadasz :) To musi być ciekawy zwierzak :D

aschlee: co tam u ciebie? Jak samopoczucie?

smerfik: kciuki za jutrzejszą powtórną betę &&&&&& za piękny przyrost :) Jak się dzisiaj czujesz?

missiiss: zniknęłaś na trochę jednak? Mam nadzieję, że dobrze się czujesz i w miarę ok jest między tobą a twoim chłopem. Jak te krosteczki? Znikają? Tulam.

melka: jak tam po owulacji? Jak się czujesz?

wątpliwości: hop hop, jak tam ślubna gorączka? Co ostatnio załatwialiście? Na jakim etapie są przygotowania?

A ja zrobiłam pizzę. Wyszła wyśmienita (nie żebym się chwaliła :p ).
Zostało jeszcze trochę drożdży to będą akurat na pączki, tylko marmoladę twardą muszę kupić.

Dobrej nocki! Kolorowych snów :)
 
Blair szczerze mówiąc to nie kupilam testa ale rano młodego odwioze do szkoły to kupie ;-)

Jugoslawa szogun w miare grzeczny specjalnie dla ciebie uploadfromtaptalk1423515559770.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1423515559770.jpg
    uploadfromtaptalk1423515559770.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 41
Jugoslawa nie wiem czemu fotka bokiem sie wróciła ale jest ...
Ja z mlodym w sobotę robiłam pizze ....

Jutro bal przebierancow,będzie Batman ;-)
 
Jugoslawa nie wiem czemu fotka bokiem sie wróciła ale jest ...
Ja z mlodym w sobotę robiłam pizze ....

Jutro bal przebierancow,będzie Batman ;-)
Swoja droga tak patrze na tego mojego psiutka i odrazu widac po nim ze to lobuz ;-)

Dziś na zebraniu jak siedziałam w tej mikronowej ławeczce to prawy jajnik strasznie dawal o sobie znać potem brzucho bolal jakbym miala ostrą @ ...ale przeszlo .... zapodam na noc chyba magnez .... bo nic nie mam ... ale w sumie już cisza i spokój ...
 
anula: imię pieska pasuje do charakteru :D:D:D Ale czadowy! Normalnie aniołek z zadziorem takim zagadkowym :D A co w nim drzemie :D:D:D Cudo :) Ślicznie zapozował. Ooo batman :) Jak rozumiem obowiązkowa peleryna i maska? :) Poszłabym chętnie na taki bal...znaczy dla dorosłych oczywiście :p Może jakoś ściśnięta byłaś w tej ławce stąd jajnik się odezwał? Zdecydowanie aż się prosi o powtórny teścior :)
 
Hehe noo Riko pasuje .... ogólne to wesoły jest z każdym się wita .... jak biega to jak kon podskakuje .....

A batman ma hmm peleryne z takim kapturkiem na głowę i jest maska czarne spodnie i bluzka .... no i dziecko szczesliwe .... zasypiam właśnie z nim bo prosil ... bo przecież ciągle zasnąć nie moze ....

Miss hop hop ?

Blair a ty jutro wizyte masz nie ? Czekam z niecierpliwością ;-)
 
reklama
jołasia, uważaj na siebie, życzę szczęścia, wszystko będzie dobrze..

anula, hah piesio śliczny, ale faktycznie widać, że łobuzek ;)

Jugosława, ja też się Was posłuchałam i mężu zrobił pizze, ale.. nie wyszła :p


Mnie choróbsko rozbiera, ale mam zamiar się nie dać ;p Piję lipę z miodem na okrągło, wypiłabym theraflu, ale jak widzę tą chemię wypisaną to mi się odechciewa :(
 
Do góry