reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Jugosława-ferie będą mieć tu za tydzień. Ja rano jadę, wyprawiam tamte do szkoły i zabieram mała do siebie. Ma lekko chore gardło jeszcze i nie chodzi do przedszkola. Jazza-oj mam z nią wesoło. Nie chciała jeść jajek. W końcu ją przekonalam i dwa zjadła :)
 
Hej ;)

Wczoraj sie martwiłam czy na pewno ta moja beta to dobra, chociaż przyrost jest jak najbardziej ok. To dzis moje dziecko postanowiło mi dać jasno do zrozumienia ze jest. Jadę do pracy i zatrzymałam sie na chwile na stacji zeby sprawdzić ciśnienie w kołach bo jedno koło wyglądało mi nie bardzo, wsiadam z powrotem do auta i jak mnie zmulilo to ledwo doleciałam do wc... A cos mi sie wydaje ze to dopiero początek...

Z Chłopem mym doszłam do porozumienia w końcu i jest lepiej ;)

Jugoslawa aaaa daj dziaba pizzy ;)

Anula88 jaki cudny psiaczek!!! Jak tescior????
Kochana ja do wizyty mam jeszcze tydzień :(

Moniusia a moze spróbuj kanapki z czosnkiem, na mnie działa dobrze na początki przeziebienia

Jazza oby @ ostatnia w tym roku ;) &&&&&&

Hanasmietana &&&&& u nas z jednego strzału sie udało i to nawet niecelowanego wiec trzymam kciuki za pozytywa ;)

Tinus mi sie ciagle chce tłustych rzeczy :/ mięsa, pizzy, jajek. Po sałatce z kurczakiem miałam niestrawność wiec nie próbuje znowu ;p
Mały Józio! Super ;)

Smerfik &&&&& za betę ;) a tescior piękny!
 
Blair ja sie w nocy obudziłam .. ze mnie cycki nie bola ;D ale bola... za bardzo panikuje...
Beta I - 26
Beta II - 164

Jest dobrze dziewczyny? mam przyjechac po l4 ,wizyta we wtorek jednak ;D
 
Lux też mi się tak wydaje.. a dziewczyny jak obliczyc , który to tydzień ciąży bo ja miałam strasznie pomieszany ten cykl i taki ostatnia miesiaczka byla 1.01 ,ale owulacja się przeunela;D i wystapila dopiero 21 stycznia;D test owulacyjny pozytywny , mnostwo zalewajacego mnie sluzu , i klucie jajnika....i napewno była wtedy;D wiec ktory tydzien ciąży? jak mam to policzyc bo już nie wiem;D
 
reklama
Do góry