reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam

Blair widzisz za duzo wymyslasz i dzidzia wybije ci to z glowy;-)

Smerfik beta piekna, a date porodu liczysz od ostatniej @ odejmujesz 3 miesiace i dodajesz 7 dni jak dobrze pamietam;-) albo ladnie kalkulator poszukaj i wpisz ostatnia @

Anula a ty nie testujesz jeszcze raz?
Piesek sliczny;-)

Ja wlasnie wracam z pracy a dzis mam wizyte u gina i ustalamy strategie;-) ale mam tez dzis tyle do zalatwiania ze niewiem czy sie wyrobie:/

Aschlee kochana jak tam?

Jolasia bardzo mi przykro ze sie nie udalo ..mam nadzieje ze nastepny bedzie twoj cykl&&&&&&

Hanasmietana dawno cie nie bylo prawda?;-)
 
reklama
Smerfik najważniejszy jest przyrost, wyglada super ;) Ty robiłaś w jakim odstępie? 3 czy 4 dni?
Licz na razie od ostatniej @, a jeśli chodzi o owu przesunięta to lekarz wyliczy w późniejszym tygodniu na usg, ja tez mam kilka dni przesuniętą owu.

Julia haha no dokładnie, dzis mi taka wiadomość wysłał ze aż ścięło z nóg ;p
&&&& za wizytę
 
Blair no to fajnie ze sie dogadaliscie;-) my od swiat mamy bardzo dobre relacje i wogole sie super uklada ...

A dzis sie lekko zdziwilam bo maz zaprosil mnie do kina na Greya niestety z biletami krucho wiec za tydzien pojdziemy...wogole w szoku bylam ze taki film...
A juz widze jak po seansie bedzie napalony hehe;-):-D
 
Blair w odstepie 5 dni , ale lekarz mi to obliczyl i mowi ze jest gites;D
i z okresu wychodzi ze jestem w 5 tyg i 5 dni w ciazy....ale ciaza jest z tydzien mlodsza;D
 
reklama
Smerfik
Tak po krotce... antybiotyk wyleczyl chyba mi ta klebsielle a uaktywnil 4 inne bakterie... jeszcze sie czyms zatrulam...
 
Ostatnia edycja:
Do góry