reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ja tak na szybko, @ przylazla w poniedzialek, najblizsza owu planowana na 25.12 :)

Noelka poczytaj dokladnie czym jest infolic i kiedy powinno sie go brac. Dziewczyny biora go jedna za druga jakby to byl zloty srodek na wszystko. Ale jak nie masz problemow z owulacja itp. to nie jest ci on do niczego potrzebny. Poczytaj na necie, lekrze zalecaja go przy PCOS i tego typu problemach.
 
Przykro, a z drugiej strony sobie myslę, że to może lepiej, że jeszcze nie teraz? Przynajmniej bez stresu będę nosić zakupy przed Świętami ;) tylko obym się nie dowiedziała o kolejnej ciąży wśród znajomych/rodziny/osób z pracy....

a ten inofolic dlaczego właściwie jest taki dobry?
 
Noelka niby on wplywa jakos pozytynie na owu, ja mam problem wiec sprobuje;-)
Zawsze jeat przykro czlowiekowi jak przychodzi @....ale co trzeba sie wziasc w garsc na kolejnu cykl;-)

Melka fajnie baraszkowanie w swieta;-)
 
melka: fajny termin owu :D Tak pod choinką się poprzytulać :D Tylko na igły trzeba uważać :D:D:D

noelka: najważniejsze, że wiesz już że to @, a nie się denerwujesz. I tak jak piszesz, że na spokojnie święta przeżyjesz. Kciuki za kolejne staranka :D :) Co do infoliku to się nie wypowiem, bo nie stosowałam. Wiem tylko tyle co z netu wyczytałam.

aschlee:
ufff wreszcie trochę snu podłapałaś :) Dobra żona z ciebie, że dla męża sprawy załatwiasz :)

lux: mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało kochana <przytul>

julia: mam małe pytanko: bierzesz duphaston rano czy wieczorem? Bo ja jeszcze nie brałam i się zastanawiam czy wziąć od razu teraz czy poczekać do wieczora. Ostatnio brałam rano i niezbyt dobrze się czułam przez część dnia. Chyba wezmę na noc :)
 
Jugoslawa zdrowka kochana ;-)


Noelka szkoda, ze sie nie udalo kochana, zaciskam kciuki za nastepny cykl;-)


Melka glupia @, ale kciuki za nastepny cykl kochana;-)


Lux pamietaj jutro bedzie lepszy dzien ;-)

Ja powoli koncze prace i bede uciekac z pracy :tak:
 
reklama
Jugoslawa ja biore 2x1 dziennie wiec rano i wieczorem...

Aschlee super ze dalas rade;-) jak sie czujesz przed kolejna nocka?

Lux kochana co sie stalo?

Miss hop hop? Odezwij sie prosze na chwilke;-)

Wiecie dzis padnieta jestem:/
Jutro mam wolne;-)
 
Do góry