reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julia nie trać nadziei, będzie dobrze, u mnie 8 miesiąc leci. I muszę czekać aż do 23 grudnia. Sorry, że post pod postem, ale coś w tel mam problem z edycja posta a nie chce mi się kompa tu odpalać teraz.
 
reklama
Jestes trzecia osoba ktora ma taki termin @;-) Kurcze oby Wam sie kreseczki posypaly;-)
No to fajnie ze szybko poszly spac;-) moja dzis wyjatkowo pozno poszla....

Aschlee a ty na kiedy masz termin @?
 
Dziewczyny, dzięki za kciuki, ale czuję @, tzn czuję, że będzie, ale nie przychodzi :/ niech już lepiej przyjdzie, bo mnie wkurza takie czekanie


Julia, a może właśnie ta ciąża będzie taka wyczekana i przez to wyjątkowa? :) a który to Twój cykl?
 
Julia kochana ja mam termin ten sam co Ty.Liczac normalnym cyklem...ludze sie ze za bardzo sie nie rozwalil po zabiegu.A Ty kochana przestan mi myslec negatywnie bo normalnie spiore po tylku.Doczekasz sie Fasolka i to juz niedlugo.Zobaczysz :tak:

Lux kochana blagam nie mow o spaniu ;) ja sie zastanawiam czy zapalek nie kupic bo mi sie oczy zamykaja.Pierwszy raz zasnelabym chyba byle gdzie :tak:.marze o o cieplutkim lozeczku.
 
Julia super z tymi bonami i mezus tez ma super pomysl z Waszym wieczorem wspolnym:-)


Lux ja tez uwielbiam mielone z ziemniaczkami i buraczkami lub mizeria mniam. Ja tez uwielbiam gotowac, ale teraz nie szaleje, bo czyszcze lodowke przed swietami, czyli robie to co w niej mam, aby zrobic miejsce na co innego:-D


Jugoslawa nie odbije Ci kochana po lekach, no chyba, ze pozytywnie tylko:-D


Noelka kciuki mega:-)



Aschlee ja tez jestem przemarznieta i zmeczona bardzo, szkoda, ze nie dali Ci pospac kochana, trzymaj się tam na nocce;-)


Jugoslawa kochana naprawili ogrzewanie ale dopiero przed moim wyjsciem, wiec wymarzalm w tej robocie dzis, ze masakra, ale w domciu się ogrzewam, u nas piec caly hehehehe:-D



Julia trzeba Wierzyc, ze się uda kochana i nie ma innej opcji!:-)

Dobrej nocy kochane:-)
 
Dzień dobry kochane :-) witam w ten chłodny poranek. Ja też mam date @ na 22.12, więc na pewno zdam relacje. Mam do was pytanie. Podczas starań używaliście żelów nawilżających? Bo nam się zdarzyło parę razy użyć a słyszałam różne opinie, że może przeszkadzać w zajściu w ciąże
 
reklama
Do góry