reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witajcie,

julia: limit się nie wyczerpał kochana, po prostu czasem musimy dłużej poczekać :) Mam nadzieję, że to chwilowy spadek formy i już dzisiaj masz lepsze samopoczucie :)

lux: a to sprytne skrzaty :D Co dzisiaj masz na obiadek?

julka: co do żelów nawilżających to wiem jedynie, że jeśli stosować to najlepiej takie z apteki, które nie działają źle na plemniki. Ponoć niektóre spowalniają plemniki i te mają problem z dotarciem do mety. Mnie osobiście się wydaje, że wszystko to kwestia osobista. Jednej tak się zdarzy, a druga dziewczyna zastosuje i zajdzie w ciążę. Ja osobiście nie stosuję.

jazza: o no to super, że ogrzewanie działa. Jednak jak się człowiek wyziębi, to potem trudno to nadrobić.

noelka: oj ja też nie lubię jak @ się skrada, a nie przychodzi :/ Taki stan zawieszenia jest okropny. No ale dopóki nie ma to można wierzyć :)

aschlee: jak tam? Złapałaś trochę snu jeszcze?

missiiss: puk puk jak tam poranek? Pewnie zajęta jesteś, bo w sumie już niedługo szpital. Zobacz jak szybko zleciało :)

Przez te zatoki miałam kiepską noc :/ Normalnie czuję, że mam twarz od nich lekko spuchniętą :/ Zrobię dzisiaj inhalacje i zacznę łykać tabletki, żeby się ładnie zatoki oczyściły.
 
reklama
Jugosława, ojj zatoki to cholerstwo :( ja już w pracy, chyba mi przeszło ;p

Dziewczyny podpowiedźcie. Lekarz mi polecił zrobić jak chcę badania FSH i LH zrobiłam 3 d.c., bo tak polecił, a prolaktynę i progesteron polecił 16 d.c., ale mi wypada w niedzielę a laboratorium czynne jest wtorek i czwartek. Czyli jutro - 13 d.c., albo wtorek 18 d.c., w który dzień się wybrać? (28-dniowe cykle zapisał, że mam lekarz.. ) i nie wiem :( pomóżcie :***
 
Ostatnia edycja:
moniusia: on chciał może zobaczyć jak wyglądają prolaktyna i progesteron po owulacji, więc ja poszłabym 18 dc, bo wcześniej tj. jutro to będzie jeszcze pewnie przed owu. Zresztą z prolaktyną to chyba nie ma tak dużego znaczenia. Z progesteronem ma. Tak mi się przynajmniej wydaje :) Zawsze możesz babeczki w lab dopytać.
 
Dzięki kochana :* błyskawiczna odpowiedź na nurtujące mnie pytania hehe ;p właściwie to przy prolaktynie nie zapisał dnia cyklu tylko przy FSH i LH zapisał 3 d.c., a przy progesteronie 16 d.c. ( w domu zauważyłam, że nie zapisał ) ;) ale stwierdziłam, że może też tego 16 d.c., chociaż wszędzie piszą, że też na początku.. i się teraz trochę martwię .. A oczywiście nie zapytałam się babeczki jak byłam 3 d.c., jeszcze się pytała czy nie kazał estradiolu i pytała się o prolaktynę to powiedziałam, że nie bo to początek cyklu, a kazał tylko te dwa, całkiem mi z głowy wyleciało :( no trudno, najwyżej nie będzie miał kompletu :) ale wybiorę się 18 d.c. też tak myślałam, że tak będzie lepiej :)
 
Czesc ja wlasnie wstalam i wstawilam obiadek :) nie wczoraj juz nie udalo sie pospac niestety ale jakos poszlo i dzis odespalam ;)
Niestety jutro zapowiada sie ze tez nie pospie bo musze pomoc mezowi pozalatwiac kilka spraw

Milego dzionka kobietki
 
noelka26 ja też miewam nieraz jedno dniowe plamienie przed okresem razem z bólem brzucha, ale na pocieszenie dodam, że moja siostra miała plamienie bardzo delikatne wraz ze skurczami jak była w ciąży, jeszcze nie będąc swiadoma tego i też czekała na okres...także nadzieja jest :-p
 
Noelka kochana zrob test bedziesz wiedziala co i jak.

Bo w razie gdyby to plamienie w ciazy to trzeba by je skonsultowac z lekarzem a jak wyjdzie negatywny to bedziesz wiedziala ze po prostu czekasz az sie rozkreci
 
reklama
to jednak ewidentnie @
a więc zaoszczędziłam parę zlotych :-D
dobra, w tym cyklu bierzemy się ostro do roboty ^^ muszę ułożyć jakiś plan działania :-D
dziewczyny, a Wam ten inofolic pomaga? bierze go któraś? czym on się różnic od zwykłego kwasu foliowego?
 
Do góry