reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Noelka, przykro mi, oby następnym razem się udało :* hehe widzę, że też się tym przejmujesz, ja aż drżę na myśl, że ktoś z rodziny na święta wypali, że jest w ciąży.. :( co do inofolicu ja go biorę od kilku dni, więc nie mogę się wypowiedzieć, naczytałam się dużo dobrego, więc oczywiście się skusiłam, zabuliłam 60 zł u mnie w aptece, lepiej się opłaca zamówić przez neta .. jest tam jakiś składnik jeszcze, który właśnie dobrze działa na owulację i niby przedłuża dni płodne gdzieś wyczytałam na ich stronie.. no zobaczymy 23.12... ;)

My właśnie przed chwilą działaliśmy, mężu na nockę, więc przed drzemką trzeba było go wykorzystać ;) test owu. znów nie takie same kreski, ale jakby ciemniejsza, nie wiem już sama..;)

Przyszły kolczyczki, troszkę maleńkie, ale zawsze coś nowego i zawsze coś tam się świeci... ;)
 
reklama
Julcia
2x1 az bierzesz na wywolanie @? Czy tez na uregulowanie progesteronu? Ja na wywolanie bralam 1x1.

Zyje , czytam was ale jak wczoraj sie nachodzilam tak dzis cierpie a jeszcze mam dzieckp chore w domu nic tylko sobie w leb strzelic. Wisielczy nastroj mam wiec nie chce biadolic. Jeszcze stary cos kombinuje mam wrazenie. A jak mi w pt. Powie ze nie mam 15 tego do szpitala isc to sie porycze chyba do sluchawki jemu ...eh
 
Miss co ty gadasz 1 tablete? Wiesz co chyba tak zrobie jesli wy macie taka dawke...zobacze co mi na kartce napisal dla pewnosci....
Mam nadzieje ze jutro bedziesz sie lepiej czula! A maz moze prezent kombinuje dla Ciebie?;-)
Mlody znow chory? Wspolczuje:/ zdrowka dla Was!!!
 
No 1 zawsze bralam. Maz nie kombinuje prezentu, chodzi wkurzony nie chce gadac. W pracy byl ja pisalam nie odp. Zadzwonilam unikal mnie i nie chcial gadac. Mam nadzieje ze nic nie nawywijal i ze nie odezwala sie laska ktora ma z nim dziecko... stara historia sex na pozegnanie a tamta wziela slub z innym. Nie chce mi sie opowiadac.. tez mam nadzieje ze mi pzejdzie do jutra :-( bo jak mnie nie wezmie 15 tegp tp jak mi nie przejdzie jade w sb na ip rano. Bo w piatek nie bede miala z kim mlodego zostawic.
 
Missiiss kochana trzymam kciuki zeby jutro bylo lepiej i zeby mezul jednak nic nie nawywijal i chcial w koncu pogadac z toba co powoduje jego dziwne zachowanie...moze ma jakies problemy e pracy...

Julia hmm ciezko stwierdzic niby jest ok a za chwile mnie tak spanie muli ze najchetniej bym poszla spac...no i zas zimno na dworze brrr.No nic jakos to trzeba bedzie przettwac
 
julia: uhm to faktycznie nie ma znaczenia jak 2 razy dziennie bierzesz :) Ja w końcu wzięłam po 18 i chyba lepsza opcja dla mnie niż rano. Ja też dzisiaj padam. Co będziesz robiła w dniu wolnego? :D

moniusia: nowe kolczyki to zawsze humor poprawią :D &&& za owu i za powodzenie przytulanek :)

missiiss: ja na uregulowanie progesteronu biorę 1 x dziennie, więc to chyba zależy konkretnie od lekarza, bo na wywołanie to w ogóle luteinę brałam :| A to może się termin zmienić szpitala? Jak to działa? Nie ma zaklepanych terminów? Głowa do góry - w końcu wszystko sie wyprostuje. Zdrówka życze i mam nadzieję, że twój chłop jednak coś miłego kombinuje, albo po prostu ma męski PMS i że jak mu minie to przyjdzie i pogada :)

A mi się jakoś wszystkiego odechciewa, nie tyle starań co jakoś zmęczona jestem ogólnie. Może to przez zatoki, bo nie sypiam ostatnio dobrze.
 
Jugoslawa
Zastanawiam sie wlasnie z tymi dwiema bo to wieksza dawka progesteronu wiec teoretycznie wiecej endo narasta i mnie to by chyba podwojnie zalalo bbrrr a z ta regulacja progesteronu tez pewnie zalezy od norm jakie komu wychodza z krwi choc zapewne rzadko lekarze to sprawdzaja. Przynajmniej ja na takich nie trafilam :-\ . A co do szpitala to on mi kazal dzwonic 12 tego i wtedy mi powie kiedy mam przyjsc. A wizyte 18 tego mi odwolal. Ja tak pisze ze strasznie bym chciala tego 15 tego... no zobaczymy.jak bede sie tAk jutro czuc to jutro zadzwonie. Nawet nie mam jak teraz isc do szpitala a jeszcze jasko mi sie bardziej rozklada .... wspolczuje zatok przechodzilam to ostatnio :-\ oklady z cieplego recznika inhalacje z czosnkiem i amol na czolo pomogly w 3 dni na bol. Ja tez mam dzis rozmemlany dzien. .. ehh jeszcze ta pogoda...
 
missiiss: to w takim razie trzymam kciuki, żeby udało ci się przyjąć tego 15 grudnia. Może akurat się uda, a jak cię boli to dzwoń wcześniej i tyle. Czasem się zwalnia jakieś miejsce i przypadkiem się uda. Ja zrobiłam sobie inhalacje z olejków eterycznych i niby pomogło, ale teraz mam podrażnione gardło :/ Jak się coś sypie to jak domino...:/ No ale idzie weekend. Zdrówka dla synka.
 
reklama
Missiiss kochana oby jutro był lepszy i humor, a ma mam nadzieje, ze nic nie kombinuje, a jeśli już to jakas niespodzianke dla Ciebie. Zdrowka dla synka i będę zaciskac kciuki, aby Cie przyjeli 15tego kochana ;-)


Julia ja tez dzis padam, ostatnio z reszta pod koniec dnia to padam jak zabita codziennie;-)


Jugoslawa oby zatoki przeszly jak najszybciej kochana. Ja od jakiegos czasu mam problem z zatokami, nie bola, ale często mam uczucie takiego zapchania tam i tak jakbym ciagle miala katar, maly bo maly ale mam


Moniusia super, ze kolczyki poprawily humor, ja się zaczajam na zakupy ciuchowi dla siebie, upatrzyłam pare rzeczy :-)


A ja padam na ryjek i cycki, w pracy mam taki zachrzan, ze nie wiem kiedy taczke ladowac, woec z pusta biegam. Malo tego jutro rano musze otworzyc nasz drugi budynek, bo ten, który zawsze otwiera nie może. Kurcze zawsze jak maja problem to przychodza do mnie, bo wiedza, ze go rozwiaze, to mile, ale czasem meczace hehe:-).

Kompletuje prezenty na swieta – uwielbiam to:-D

Dzis u nas od rano pieknie wszystko osniezone, pieknie to wyglada, ale zimno juz nie jest takie cudowne haha:-D

Milego dnia kochane :-)

Edit. hahah z tego zmeczenia napisalam milego dnia. :-D loo matko

Dobrej nocy:-)
Juz ide spac zaraz, bo widze, ze glupoty gadam, a nawet nic nie pilam :-D
 
Do góry