reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

To mój trzeci cykl starań i obserwacji i jak trzy miesiące temu nie wiedziałam o sobie nic, tak teraz łatwo rozpoznaję kiedy co się dzieje. Trochę systematyczności i szybko nauczysz się swojego ciała. Co do testów to one nie potwierdzają owulacji, pokazują skok LH które pomaga pęknąć pęcherzykowi ale czy owu była to tylko mierzenie temp albo monitoring mogą potwierdzić. Zacznij od testów, działajcie i zobaczysz co z tego wyjdzie - mam nadzieje że piękna fasolka ;)
 
reklama
Dobry :-)

Dzięki dziewczyny za tyle miłych odpowiedzi :-) fajnie ze czujecie jak sie cieszę z odwiedzin i ze z tej okazji zyczynie mi zdrowia :-)

P mnie niemilosiernie wkurzyl .. bierze po pracy tyle laptopów ze wczoraj spał 3godziny w nocy a dzisiaj nie spał w ogóle :-( nie wiem jak mu przemówić do rozumu .. o 6 wyjeżdża do pracy i o 18wraca .. a praca na budowie to nie lekką robota .. ani groźby ani prośby ani krzyki ani blaganie nic nie działa :-(
Ciągle albo przeziebiony albo ma biegunkę albo zygajke .. wykonczy sie a mnie nie słucha :-(
Ja przed przyjazdem znajomych mam pełne ręce roboty .. a teraz mam małego jutro chyba wstaje o 7 zeby sie wyrobić Ehh ..
 
Hej dziewczyny, dawno nie pisałam :) Nie odpisze wszystkim bo połowę co przeczytałam już wyleciało :p

Julia - przykro mi, że tak wyszło z owu, ale może będzie niespodzianka jakteraz nie będziecie się starać? Ja zaszłam w tym cyklu, w którym odstawiłam wszystkie leki i wspomagacze i lekarz nie dawał nam szans, to się zdziwił :-D


Melka - może ten spadek to tylko jednorazowy?? ;) jeszcze &&&&&&&

Jugosława - &&&& za wizytę, daj znać co tam :)

Wątpliwości - niech ten twój zadba o siebie bo o zdrowie ciężko w dzisiejszych czasach trzeba uważać :)) weź go w obroty :)

Julka89 - witaj! :) &&& za udane starania :)

Missiiss dobrze, że ci się poprawiło zdrowie :) Ja też będe miała dylemat z chrzestnymi napewno.... ale jakoś się da radę :) Piękne śnieżynki :))

Lux - ja też mam talent do róznych wypadków, siniaków, skaleczeń itp :) nie ułatwia to życia :p

Aschlee - u mnie też biało, ten śnieg tak nieśmiało popaduje ale jest zimno, wczoraj byłam na zakupach to tak zmarzłam, że szok..... chyba muszę ocieplane buty wyjąć, bo ciężko się do mrozku przyzwyczaić...
 
Julka89 jeżeli chodzi o mnie to ja cykle miałam przed ciąża jak w zegarku. Po poronieniu wszystko się rozwalilo i mam cykle 26-33. Kornelia szczęście, że mój facet zaczął układać w końcu buty ;)
 
julka: witaj :) Życzę powodzenia w starankach :)

jazza: już coraz bliżej do świąt, trochę będzie można odsapnąć od myślenia o robocie i od roboty. Teraz grudzień szybko zleci, już w zasadzie pierwszy tydzień za nami. Udanego dnia :)

moniusia: widzę, że zakupy staraczkowe zrobione :) Najbardziej podoba mi się pozytywny test :D Może sama sobie taki zamówię :D:D:D hihihi...

lux: widzę, że twój facet wziął sobie do serca ustawianie butów :) Mój tak szybko nie reaguje :D Oooo zjadłabym grochówkę :D

julia: bo z chrzestnymi to tak właśnie jest, że człowiek czasem nie przewidzi co będzie. Fajnie jak uczestniczą chociaż trochę w życiu dziecka, ale wiadomo, że w rzeczywistości różnie bywa.

watpliwości: eh faceci! Musisz go tam jakoś spróbować podejść, może dawaj mu jakieś witaminy? W sezonie grypowym to dobre wyjście. Ja swojego faszeruje witaminami i owoce kupuję, bo tak jakoś łatwiej. No i w sumie jest poprawa, bo mniej zakatarzony chodzi. Trzymaj się tam :)

kornelia: hej hej :) a jak ty się czujesz?

Ja już po wizycie. No i tak jak czułam: lewy jajnik pojechał na wakacje albo zapadł w sen zimowy.
Nie wiem która opcja lepsza. Nie będzie owulki w tym cyklu :(
Dostałam receptę na CLO i mam brać od kolejnego cyklu. Na monitoring będę musiała śmignąć pomiędzy świętami a nowym rokiem. Nie wiem co to będzie :/ Niby nie jestem zła, ani smutna, tylko mi tak po prostu ręce opadają :(

Potem skoczyłam na szybkie zakupy i mnie jakiś spryciarz tak zastawił autem, że musiałam wchodzić od pasażera a na dodatek nie dało się inaczej wyjechać i zarysowałam sobie lusterko :/ Normalnie pechowy dzień...
 
Jugoslawa przytulam:-:)-(
Ehhh to jedziemy na tym samym wozku:/ moje nawet na Clo nie chce dzialac:/

Bylam w aptece wiec dwie ampolki tego leku kosztuja prawie 300zl!!!!! A gdyby niebyly refundowane to kosztowalyby 1600zl!!!!! Normalnie rece opadaja....
Musze pomyslec co dalej....

No ja niby w kolejnym cyklu mialam prac te zastrzyki i przyjsc na monitoring ale to pewnie wypadnie jakos na swieta wiec kazal odpuscic ten cykl z czego jestem szczerze zadowolona!
 
Jugosława-po prostu mojego faceta przeraził fakt możliwości rozdarcia kolejnych spodni :D a zupkę już Ci wysyłam. Julka89-niewiadomo, badania były robione potem, ale nic nie wykazały. Jugosława jutro będzie lepszy dzień :) a na kolejny cykl będą pęcherzyki. Julia-cena leku zajebista :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
julia: kosmiczna cena za ten lek! Może w necie poszukaj w aptekach internetowych? Czasem jak się zamawia przez internet i odbiera w aptece to jest taniej, niż jak się kupi bezpośrednio w aptece. Eh...kwestia warta przemyślenia. Wiadomo, że dla bobasa zrobi się dużo, ale trzeba przemyśleć. No mi kolejne usg wypada 30.12 (to będzie 8 dc), ale nie wiem czy dostanę teraz planowo @ po 28 dniach...najwyżej przełożę na po nowym roku...Ja też muszę przemyśleć swoje działania...

lux:
dzięki za zupkę :D Uwielbiam grochówkę :D
 
Do góry