reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kończę pracę pomału, ona wykańcza mnie psychicznie, na pewno dla mojego zdrowia psychicznego w ciąży poszłabym na l4, nie chciałabym siebie i dziecka narazać na niepotrzebny stres. Jak się to fajnie piszę, oby się tylko udało, dziś też będę próbować! :-p
 
reklama
julia0903, masakra cena, kurcze jak skuteczne to warto.. dla wyżu demograficznego powinni dawać takie leki za darmo.. ;p

Jugosława, ehh może akurat, 3mam kciuki jak coś cały czas :)

Julka, a co to za praca ?
Ja też chciałam odpocząć psychicznie (praca z teściową, szwagierką itd :p), ale jednak będę chyba jak coś ciągnąć dwie wypłaty, chociaż przez pół roku ;)
 
Ostatnia edycja:
Księgowość, sprawozdania, obliczenia, ZUSy, faktury....wszystko w terminach, wszystko na czas, wszystko dobrze... dokładnie tak musi być. Także człowiek w domu po pare razy zastanawia się czy wszystko dobrze zrobił, stąd po części też moja nerwica.:blink:
 
Jugosława ja za zupami za bardzo nie jestem, wolę konkretne jedzenie. Ale mój facet uwielbiam grochówkę, rosół i fasolowa. No i pieczarkową z lanymi kluskami. A wiadomo, o faceta trza dbać :D Moniusia-praca z teściowa i szwagierka, której nienawidzisz? Współczuję :* Julka89-ja w ogole głowy nie mam pracy np takiej papierkowej.
 
Ostatnia edycja:
julka: ano, stres niestety nie jest dobry dla nikogo, ani dla przyszłej mamy, ani w ogóle dla ludzi. Walka ze stresem jest ciężka. Znam przypadek, gdzie pracownicy mieli od pracodawcy masaże relaksacyjne po pracy :D Po to, żeby się zresetować :D Myślę, że można to wprowadzić. Co ty na to ? :D

moniusia: dzięki :) W sumie dobry pomysł, że leki prokreacyjne powinny być za darmo :D Trzeba list wystosować do odpowiedniego organu :D

lux: ja lubię zupy. Zresztą mój TŻ też, co mnie dziwi, bo on mięso i mięso. A zupy jakoś zjada, tylko muszą być treściwe, gęste i syte :D
 
No kurde...posta mi zezarlo wrrrrrrrrrr

Ja kolo 10 wlaczylam aplikacje ale moj czas wolny tak szybko sie skonczyl ze nie zdarzylam nawet napisac dzien dobry...a teraz nie pamietam co komu mialam napisac :(

Julka witaj.Oby szybko sie udalo :tak:

U mnie zaczely sie dni plodne :)

Snieg sie roztopil ale dalej zimno jak nie wiem...

Lux ja tez uwielbiam zupy najbardziej kremy badz jakies takie ostrawe bo fajnie rozgrzewaja :) ale dzisiaj robie golabki i kupilam jakas salatke pisalo warzywna,otwieram ja w domu a to salatka w kostkach ;)

Jugoslawa kochana tulam Cie mocno.I trzymam za kolejny cykl skoro to pewnie ze w tym nic z tego...aczkolwiek fajnie by bylo gdyby jednak byla niespodzianka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja uwielbiam mięso, zwłaszcza kuraka no i kluski z kapusta. Mhm, głodna się robię. Aschlee ja już przestałam robić sama gołąbki, kupuje znów w słoikach. Położyłam się znów. Sprzątam na raty. Chyba ta pogoda tak na mnie działa.
 
Ostatnia edycja:
Julka, hehe ja też siedzę w księgowości :D ale bardziej zajmuję się Wspólnotami i właściwie tylko księgowaniem ;)

Lux, taaak.. ta której nie lubiiiięęęę ;p czasami wpada niestety i udaje, że pracuje ;p
 
reklama
Z tym masażem to owszem fajna sprawa ale u mnie by pasowało zresetować mózg hehe moniusia to fajnie masz, ja jeszcze zapomniałam wspomnieć o inwentaryzacji i materiałach także trochę tego jest :)
 
Do góry