reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jula to są tabletki do łykania z olejem w środku. Łyka się od 3 do 6 na dobę. Ja poszłam na całość i łykałam 6 no ale warto było ;)
 
reklama
Dzien dobry Kobietki.

U mnie zas zimno jak wstalam o 5.45 to szyba w lazience od zewnatrz byla zamarznieta...rece mi odmarzaja.Na termometrze teraz -5 stopni

Milego dnia kochane
 
Ostatnia edycja:
Melka kurde to lece dzis do apteki...jak np. Jestem pare dni przed owu to jak zaczne brac od dzis to wplynie na sluz?
Jaka cena tego ?

Aschlee czy dobrze pamietam ze si wczoraj mialas podja decyzje?
 
Julcia tak kochana podjelam nie wiem czy dobra ale coz odwrotu juz nie ma przynajmniej na razie.Szefowi powiedzialam ze decyzja byla dla mnie trudna to powiedzial ze rotacja czasami jest duza bo gdzieniegdzie praca jest trudna psychicznie woec zobacze i w razie co bede mogla zmienic devyzje jak tylko ktos zrezygnuje....ale mysle ze takie skakanie byloby malo odpowiedzialne troche
 
Ceny nie pamietam ale nie przekraczała 20 zł paczka z 60 tabletkami. Nie wiem jak zadziała u ciebie, ja brałam od początku cyklu. Ale na pewno nie zaszkodzi.
 
Hello

Aschlee
To powodzenia
:-) i kciuki za dzisiejsza wizyte &&&

Julcia
Wyspij sie :-)


Noelka
Super pomysl z tym przechowywaniem i jablkiem
:-) dzieki!


Ja pisze z lozka jeszcze... obudzillam sie z bolem gardla i zatkanym nosem...znowu :-( udusze moja mame. Chodzi juz tyle tygodni zasmarkana i kaszlaca i nie pojdzie do lekarza tylko mnie zaraza :-(
 
Cześć dziewczyny,

u mnie dzisiaj leniwy poranek. Ostatnio budzę się z bólem głowy, który pochodzi od zatkanych zatok. Jednak ten wiatr co mnie ostatnio przewiał wiele złego spowodował :/ Wiatr jest zły jednym słowem :/
Zrobię sobie dzisiaj inhalacje, bo coś czuję, że same zatoki nie przejdą, a płukanie wodą z solą morską niewiele daje.
U mnie 3 dzień @. Powiem wam, że po tej akcji którą miałam pierwszego dnia cyklu to ja się boję nowego cyklu :/ Ojj bardzo się boję :/ Chyba zacznę łykać przeciwbólowe i rozkurczowe z tydzień wcześniej i będę chodziła z gazem rozweselającym w torebce, żeby sobie zaaplikować w razie potrzeby...

julia: na mnie napoje energetyczne działają bardzo pobudzająco. Bardziej niż kawa. Nie piję ich prawie wcale, ale jak mam potrzebę to wiem, że będę po nich baaaardzo żywa :D Odpoczywaj po nocce kochana <przytul>

missiiss: zdrówka życzę. Teraz to taki okropny sezon, bo raz ciepło, raz zimno. Tu wieje, tu pada...Dopiero teraz się dokopałam do twojej choinki! Cudna, no po prostu cudna!!! :D

noelka: też właśnie słyszałam o jabłku co pomaga skruszeć piernikom. Może i ja wypróbuje :)

aschlee: gratki za rozpoczęcie nowej pracy :) I powodzenia. Co do zmiany oddziału to ja myślę, że trzeba się po prostu odnaleźć w danej rzeczywistości. Zobaczysz sama po jakimś czasie będziesz już wiedzieć czy to to. A wydaje mi się, że nie trzeba się martwić, że zmiana jest nieodpowiedzialna, bo lepiej być tam gdzie człowiek dobrze się czuję i może wykonywać swoje obowiązki bez jakiegoś tam mocnego zmuszania. Będzie dobrze. Słyszałam też o takich praktykach, że na początku ludzie wysyłani są przez okres próbny na wszystkie oddziały firmy (akurat sprawa nie dotyczyła szpitala) i potem wybierają sobie miejsce gdzie dobrze się czuli i praca im odpowiadała. No liczy się też zdanie innych współpracowników oczywiście. Szkoda, że ta praktyka jest tak rzadka. &&&&& za wizytę :)

melka: hmmm zachęciłaś mnie tym wiesiołkiem. Muszę o nim poczytać i może sobie kupię :)

smerfik: wypróbuję okłady. Dzięki kochana :)

moniusia: ja też byłam pewna :/ A przynajmniej tego, że będę mogła się wreszcie podzielić info, że spodziewamy się maleństwa...a tu lipa :( I znowu będą nam życzyć...eh

jazza: co tam u ciebie z rana? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry, wstałam, wstawiłam pranie i nawet coś zjadłam. Tomek jechał na fuche a ja idę sprzątać kuchnię. I znów nie pospalam i przed 7 musiałam wstać. Jugosława mocno Ci leci? U mnie mega powódź.
 
Ostatnia edycja:
Do góry