reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziewczyny, przynajmniej macie wypłaty :p u mnie praca się skończyła i już drugi miesiąc siedzę na du*ie a widoków na nową żadnych, może teraz po zmianie wójta i starosty coś się ruszy, bo to siedzenie w domu mnie dobija już, za dużo mam czasu na myślenie :p mąż źle nie zarabia, ale wiadomo, że jak dojdzie dziecko to wydatków się namnoży....a ja dalej nie mogę uwierzyć, że będziemy mieli dziecko, takie prawdziwe, małe płaczące :p nie dochodzi to do mnie heheh może jak ruchy zacznę czuć to dopiero inaczej będzie, bo tak to tylko spanie i mdłości i nic więcej :p

Lux - mam nadzieję, że załatwisz to po swojej myśli :)
 
reklama
Kornelia
:-) gdybym nie miala to na ciazx bymsie nie zdecydowala. Szkoda ze moj chlop nie zarabia juz tyle co kiedys... no ale moze w przyszlosci...;-) mowisz ze mdlosci sa? A mi przeszly:-) teraz mam tylko ciutke jak kwasne zjem a raczej malo jem.
 
Kornelia, jeszcze 8 miesiecy i nam napiszesz: jest noc, godzina 3-40, mały ssak chce jesc, jest 5-50, dziecko ma mokro, dziewczyny, jest 8 rano, chcę spaaaaaać :D
A o swoja kase bede walczyc i to ostro, dodalyscie mi odwagi.
 
Missiiss ja tez pod kocykiem leze bo mi zimno a w przyszlym tygodniu zapowiadaja snieg to juz wogole...brrr nawet nie chce myslec.Maz sobie jakas gre kupil na mikolaja wczesniejszego wiec chyba Wieczorek spedze z ksiazka ale w sumie brakuje mi tego :)

Kornelia trzymam kciuki zeby jakas fajna praca sie znalazla:tak:

Lux no jak siedzisz z nimi tyle czasu to pewnie ze powinnas wiecej zarabiac.Mam nadzieje ze dadza podwyzke i wszystko bedzie ok :tak:
 
Ostatnia edycja:
Aschlee dziwne ale wyspana jestem ;-) pewnie wieczorem kryzys przyjdzie jak drzemke w autobusie zrobie;-) jeszcze 3 nocki...

No nic dzis pierwsza noc Ameli u tescuowej bo bratowa dzis niemogla...wiec ratuje sie jak moge:/

Mi tez wyrownaja w grudniu a wyplate dostane tez wczesniej przed swietami;-) musze sobie obuecac ze ich nieruszam;-)

Miss tez cos dobrego bym zjadla;-)

Kornelia no poczatki macierzystwa niesa latwe ale i tak czlowiek chce dzieci:-D bo poznien nam to wynagradzaja;-)
 
Mississ tez sie ciesze ze cos tam sie dzieje..... Egzamin zdany , jutro normalnie juz praca, ale chce zeby tn tydzien sie skonczyl.... remonty sa fajne tylko ile na nie kasy idziel..... Zycze ci w brzuszku ksiezniczki :)

Julia jeszze troche i jak to moj mąż mowi będzie TARTAK ;D hahahahah

Ashleee niech rośnie i coś się zmienia w tym kierunku.... boo zwariuje;D CHce isc na l4 i leżec nbrzuchem do gory;D

Jugosława Ty bidulko ...wszystko na raz ... mam nadzieje ze sie lepiej juz czujesz ?
 
Smerfik dobre;-)

Ja tez juz bym chciala byc na l4 , wiecie jakos wydaje mi sie i mezowi mowilam ze juz pewnie w ciaze niezajde...mialam juz szanse:/
 
Lux - dziwne trochę zasady.. ja opiekuje sie jednym dzieckiem i mam płacone za godzinę .. ile w najgorszym wypadku masz na godzinę z średniej miesiąca?? Ta polska to kpina jakąś w ogóle .. tu w niemczech absolutne minimum to bralabym 6-7e na godzinę( tak tu biorą minimum ) .. walcz o swoje bo 3 dzieci za 450zl to kpina jakaś ...
Ja też mogę jeść co chce u Niej, kawę zrobic,tv oglądać .. to juz by byl szczyt bezczelnosci zeby to byl jakiś niby powód udogodnienia twojej pracy .. nie pracujesz w koszarach.. ahh współczuję ..
 
reklama
Do góry