reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Miss a mam zabiegamy tydzień :) Maly,sprzątanie,księgowa P , ubezpieczenia zalatwialismy na samochód zmienialiśmy i wykupilismy ubezp na mieszkanie i odpowiedzialności np jak coś stluke u sąsiada za 500e to ubezpieczalnia robi wycenę i wypłaca sąsiadowi odszkodowanie:), jak komuś samochód rowerem uszkodze to też wypłaca mu :) fajna sprawa no i łapie sie też to jak ktoś mi wyrwie torebkę na ulicy to 250e odszkodowania +150 na wyrobienie dokumentów :)
Ogólnie wszystko co zrobię komuś w mieszkaniu to łapie ubezpieczenie :)
Aaa no i rzeczy w samochodzie takie jak radio,laptop czy bagaż jak ktoś ukradnie to też płacą .Super opcja i wychodzi tam 48e na kwartał za to za 2osoby:))

Teraz u małego jestem a potem sprzątanie zakupy :)) tak sie cieszę bo juz jutro przylatują ale te przygotowania mnie męczą :p

Aschlee taaak u Polki :) super kobieta, ma pieniądze a mimo to szanuje mnie mocno i docenia :))

Lux - no ale wiesz chyba ile masz h w miesiącu i ile z średniej wychodzi za godzinę z tych 400/500 zł (tak brzmiało moje pytanie ) bo jak masz więcej niż 100h w miesiacu to nie masz nawet 4zl za h ..
 
wątpliwości: masz bardzo dobrą stawkę za ubez i bardzo dobre warunki! Ciekawe czy w PL są takie...Jak zobaczysz jutro gości to od razu radość na ciebie taka spłynie, że zapomnisz o trudnych przygotowaniach :) Ale fajnie, odwiedziny potrafią człowieka rozweselić i napełnić dobrą energią :)
 
Wątpliwości-ja mam około 150 godzin w miesiącu, niekiedy więcej. No kurczę, ja tak teraz myślę, że ta matka chyba myśli, że ja jestem tak głupia, że nie będę walczyć o swoje. Czekam tylko na piątek i powiem Marcinowi jasno, ile chcę dostawać! Chcę mieć uszanowanie do mojej pracy. Dodałyście mi odwagi! Kiedyś przy jednej dziewczynce dostałam 6 stow, a miałam 90 godz w miesiącu. Boże, że też tak dałam się jej wrobić, jaka ja głupia jestem! Jugosława no ja jestem dość pracowita i staram się z rana dużo porobic. Dobrze, że mam rosół z wczoraj, to obiad mam z głowy.
 
Jugosława, Przypomniałaś mi, że jeszcze przecież cudne życzenia.. brrrr, zaraz będzie: "Wy już tyle po ślubie i nic?" Jak się wkurzę to powiem, że nie wszystkim udaje się od razu ;) Naprawdę chyba najbardziej chcę tego dziecka w tym m-cu, żeby te święta poczuć, cieszyć się nimi i właśnie pochwalić się wszystkim :( błaaagam :(


Ja chyba też sięgnę po ten wiesiołek jak się nie uda, w następnym m-cu wszystkiego co możliwe się chwytam ;) a co myśliicie apropos tych ziół na płodność, daje to coś myślicie czy tylko chwyt marketingowy?
 
lux: ojej...to ty bez problemu powinnaś i więcej dostać :/ Już nie mówiąc o tym, że to 3 dzieci...Będę mocno trzymała kciuki, żeby poszło po twojej myśli. Co do roboty rannej to ja też lubię rano zrobić co mogę, bo to pozwala nadgonić dzienne obowiązki :)

moniusia: też myślałam o ziołach na płodność. Podejrzewam, że skoro to jakaś mieszkanka to pewnie działają jakoś tam stymulująco. Tylko wiadomo jak to jest z ziołami - na jednych działają, a na drugich nie. No i z ziołami trzeba uważać, bo wiadomo, że mogą wchodzić w interakcje z innymi lekami ( o ile się takie przyjmuje). Ja rozważałam i chyba pogadam o tym z ginem na kolejnej wizycie.
Taaak życzenia dotyczące potomstwa są przeurocze :/
 
Witajcie kochane :-)


Kornelia mi tez chyba bedzie ciezko uwierzyc jak mi sie uda zajsc w ciaze i nie bedzie to do mnie dlugo dochodzilo;-)


Julia i Missiiss niestety z tymi naszymi wyplatami to juz tak jest, pracodawcy ogolacaja nas jak moga i nasze kochane panstwo tez. Hehe kiedys widzialam fajne zdjecie z podpisem jak gosciu ucieka w samych majtkach, a za nim policja i krzyszy „stoj, bo rzad chce jeszcze twoje gacie” :-D. Hehehe jakie to adekwatne do naszej codziennosci. W satanach lepiej zarabialam, tzn w sumie normalnie, ale na wszystko starczylo, moglam sobie pozwolic na to i tamto i jeszcze zaoszczedzic.


Lux walcz o swoje :tak:, bo ta pensja to kpina jakas :wściekła/y:


Julia bez czarnowidztwa mi tu kochana, uda Ci sie i uwierz w to, bo my tu wszystkie wierzymy ;-)


Jugoslawa kochana dobrze, ze juz troszke lepiej, trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie kochana, ja pamietam zapalenie pecherza jak mialam to pobyt w toalecie byl koszmarem


Moniusia ja tez czekam na chwile kiedy pojawi sie u nas dzieciatko to i magia swiat bedzie inna, bo dla dzidzi to i mikolaj bedzie atrakcyjny, choinka i nie moge sie doczekac jak taki maly szkrab bedzie raczkowal kolo choinki i oprezenty rozpakowywal i kiedy bedzie sie cieszyl z zabawek, ktore tam znajdzie. Czekam na to bardzo;-)


Aschlee super, ze decyzja podjeta i trzymam za Ciebie kciuki, abys byla zadowolona;-)


Missiiss zdrowka kochana :-)


Noelka swietny patent z tym jablkiem do pierniczkow:-), moze i ja w tym roku je zrobie hmmm


Watpliwosci ale super, ze jutro bedziesz miala gosci, to napewno przyniesie mega radosc :-)


A co do zyczen odnosnie potomstwa to cudne sa naprawde, bo przeciez wiekszosc osob uwaza, ze wystarczy tylko pojsc do lozka i juz... a to niestety nie takie proste..:eek:


Wczoraj nie dalam rady Was poczytac, bo podlam po prostu, zmeczona jestem, ale spokojnie wykrzesam z siebie jeszcze troche energii hehe. Na dworzu zimno, platki sniegu sobie fruwaja, ale takie pojedyncze.

W pracy mam roboty a roboty, dlatego taka zmeczona chodze. Wczoraj w domu bylismy po 8. No nic teraz kawka, ciacho juz zjadlam. Z tych stresow w pracy to jem duzo, a waga leci w dol, z jednej strony to dobrze.;-)


Milego dnia:-)
 
Jugosława, Jazza, bo tu za wsi opiekunki grosze dostają. Ale kurczę ja dużo godzin jestem, no i ilość dzieci też spora. Poza tym ich tata sam mi proponował podwyżkę. Trzeba to wykorzystać :D
 
Jugoslawa
Dziekowac :-) dobrze ze u ciebie juz lepiej. No niezle nas wystraszylas... u mnie dupek czy lutka nie powodowaly tak silnego okresu ale to pewnie dlatego ze jak ja owu nie mam to moje endometrum jest zdechniete. Dobrze ze m cie wzial na kolacje. Bardzo milo:-) a jak pecherz? Bo mnie chyba lapie... dzis zurawine kupilam zjem z jogurtem i wsypie do herby.

Lux
Dzieki zes mi o praniu przypomniala :-)

Watpliwosci
To dobrze ze masz zajecie :-) no a z tymi szkodami u sasiadow to wiesz nie szalej :p fajnie ze juz jutro bedziesz miala najblizszych przy sobie :-) :-*

Jazza
Haha padlam z tych gaci :-D:-D:p tym razem ja sie oplulam ;-):pco do wyplat za granica ja mialam to samo w uuk. Ja pracowalam maz z synem siedzial czasem poszedl na nocke lub dwie w tygodniu ja w sb czasem nadgodziny. I codziennie moznabylo sobie pozwolic na to co chcemy. I zeby jeszcze odlozyc... zero porownania poprostu. Ty nie chudnij nam tam za bardzo bo znikniesz ;-)
 
reklama
Do góry