reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lux
Walcxz o swoje masz racje.

Watpliwosci
Nareszcie jestes
:-) jak tam u ciebie?:-)

Julcia
No co ty opowiadasz niunia ej. Bedzie gites zobaczysz! No musi byc przeciez no. Nie smuutaj sie prosze... mi gin do mnie mowil ze moze pani zajdzie a moze w ogole pani nie zajsc w ciaze... gdybym dalej do niego chodzila to do doopy bym z nim zaszla. Uwzielam sie i powiedzialam ze zajde i juz! I tobie tez kochana sie uda!
 
reklama
Julia no cos Ty na pewno sie uda :tak:

Watpliwosci Ty pracujesz u Polki?

Lux kochana ppgadasz i na pewno podniesie wyplate, wszedzie sa niestety ludzie ktorzy patrza wyzyskac innych za jak najmniejsze pieniadze, ale mam madzieje ze dojdzecie do porozumienia i bedzie ok
 
Ostatnia edycja:
smerfik: eh dzisiaj niby lepiej, ale pęcherz nadal atakuje. Nie wiedziałam, że to może być aż tak bolesne :/ W zasadzie nigdy nie miałam takiego ostrego bólu. Macicę też czuję, ale lżej niż wczoraj.

julia: ja też się podłamałam tym cyklem kochana :/ Też mnie czarne myśli nachodzą, że skoro ten cykl był taki idealny na ciążę, a nam sie nie udało, to juz się nie uda...ale kochana nie możemy tak myśleć. Trzeba wierzyć, że się uda. Mimo, że to trudne jak ch**era. Jeszcze rok się nie skończył. Mamy szansę :) Cyc do przodu :) Udanej nocki :)

lux: bardzo mało zarabiasz kochana :( To jest w zasadzie wyzysk. Wiadomo, że ważne są dobre stosunki w pracy z rodzicami i tak dalej, ale przy trójce dzieci to jest bardzo mało. Walcz kochana, bo masz o co i przede wszystkim masz rację. Mam nadzieję, że ci się uda. Poza tym to co żądasz nie jest kwotą z kosmosu. Powinni ci tyle dać.

missiiss: jak głowa? ból przeszedł?

Mój mąż w ramach poprawienia mi nastroju po wczorajszym zabrał mnie do knajpy na kolację. Miło było chociaż przez chwilę nie myśleć o tym wszystkim.
U mnie ciepła noc, ale mglista. Czuć w powietrzu zapach wilgoci i takiej jesieni. Nawet przyjemnie :)
 
JUlia nawet tak nie mow... uda sie napewno.... TY msz juz jedno dziecitko tak ? Jak dlugo sie staracie?

Jugoslawa bol pecherza jest masakryczny... cieple oklady na brzuch troche lagodz ,tylk onie gorace ... Wracaj do zdrowka skarbie
 
Aschlee, trzymam kciuki za wizytę :)


Julia0903, ja tak jak Ty w tym cyklu nie widzę śluzu... dziwna sprawa.


melka19, przed chwilą przeczytałam Twojego posta, że mam nie pić przed testem OWU :D ech...


Lux, ale jesteś z nimi 9 godzin codziennie? To sporo... podwyżka Ci się należy bez wątpienia!


Dziewczyny, ja też co roku piekę pierniczki świąteczne (z innego przepisu niż missiiss) i przechowuję je w blaszanych albo plastikowych pudełkach, do tego wkładam kawałki jabłka, żeby zmiekły (po upieczeniu są bardzo twarde).

Dobra, idę czytać ulotkę od tych testów owu i zrobię sobie jeden ;)
 
Noelka krecha musi być taka sama jak kontrolna albo ciemniejsza. Co do śluzu to też miałam ten problem. W tym cyklu wziełam wiesiołka pierwszy raz i przez kilka dni miałam piękny rozciągliwy tak że już bardziej się nie da ;) Można go bez problemu w aptece kupić.
 
Julia, będzie dobrze, już jedną pociechę masz, to widzisz sama, że jesteś zdolna do zajścia w ciążę, więc spokojnieee :)

Jeny pomyśleć, że byłam pewna, że będę prawie rodzić na te święta, a tu jeszcze w ciąży nie jestem.. nie chce mi się ich w ogóle.., od tylu lat w okresie świąt nie mogłam się doczekać kiedy zaczniemy się starać, żebym chociaż w ciąży była, a tutaj się staramy i się nie udało, ehhh nie da się mieć na zawołanie, wiem.. :) a może dostanę 'prezent' na Mikołaja... :(((( i poczuję tą magię świąt, której nie chciałam tworzyć przez te wszystkie lata, zawsze w nerwach coś odstawiałam, choinki nie chciało mi się ubierać, nic piec :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam;-)

Dziewczyny dziekuje za wsparcie:***

Melka a jaki w smaku jest ten wiesiolek?

Nic troszke zmeczona jestem ale spac mi sie niechce;-) pewnie ten Tiger tak na mnie dziala...

Kochane milego dnia;-) ja jade do domku
 
Do góry