reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej,

u mnie +5 st. C i słońce :) To nagroda chyba za wczorajszą noc, bo lało straszliwie. Na balkonie miałam rano wodę...Tak zacinało.

lux: jak twoje plecy?

julia: eh, powiem szczerze, że nie chce mi się testować. W tym cyklu zrobiłam już 3 testy (2 w sobotę i 1 wczoraj), nie chce znowu zobaczyć jednej kreski :( I tak wzięłam wczoraj lek na prolaktynę, bo skoro test wyszedł ujemny to stwierdziłam, że mogę. Nie wiem...może zrobię jeszcze przed piątkowym dentystą. Nie chcę iść na betę, bo to tak w zasadzie nic nie zmieni. Nie mam plamień, więc na razie nie mam się czym martwić. No a co do @ to zobaczymy...może w końcu przyjdzie. Ginekologa mam dopiero w przyszłym tygodniu. Jak po nocce?

annamaria: gratuluję chłopca :):):) Dbaj o siebie i fasolkę, a raczej fasolina :D

jazza: widzę, że nie nudzisz się w robocie :D Dasz radę kochana, bo kto jak nie ty? No kto? Trzymam kciuki :) I próbuj coś odpoczywać, bo człowiek długo tak na bateriach bez ładowania nie pociągnie. Buźka! &&&&&& za dzisiaj :)

melka: @ nie przyszła. Sama nie wiem czy się z tego cieszyć czy nie...nie lubię takiego zawieszenia. Ba! Pewnie nikt nie lubi :)

U mnie 29 dc, chwilowo bez objawów @. Kurczę, a tak się cieszyłam w poprzednim cyklu, że znowu mam regularne miesiączki. A teraz znowu coś się przekręciło. No nic, 29 dc to jeszcze nie tragedia. Zobaczymy co będzie dalej...

Udanego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Cześć Wam :)

melka19, ja właśnie nie wiem, co z tą moją owu, w ogóle jakoś nie widzę jej objawów... ech

AnnaMaria, gratuluję synka :)

Jazza, jak rozmowa?

Jugosława, może jeszcze jest nadzieja? Czasem testy nie od razu wychodzą pozytywne ;)
 
Noelka a nie masz możliwości mierzenia temp? Albo zrobienia testów owulacyjnych? U mnie przy nieregularnych cyklach to bardzo pomaga. No i spokojna jestem że wszystko działa.
 
Dzień dobry :)
U mnie nadal zimno, ale nie tak jak wczoraj, no i słoneczko jest :) ale zaraz lecę poszukać jakiejś kurtki, bo zimową mam już starą, więc trzeba zainwestować, zawsze coś ;p

Jugosława, ja też się cieszyłam, że mam już w miarę regularne ostatnio miałam tak cały czas 27,28,27, a ostatnio 31, więc dałam @ czas do wtorku, mam nadzieję, że mnie nie wyciula i nie będzie się przeciągać, testu nie chcę robić dopiero jak z kilka dni nie będzie przychodzić @, już mi się źle robi jak idę po test ..

Spać mi się chce straszliwie :)
 
melka19, zaczęłam znowu mierzyć temperaturę, ale dopiero od wczoraj :D testy owulacyjne jakoś do mnie nie przemawiają, wiele razy czytałam, że test był negatywny, a owulacja była...
Jedyny objaw, jaki wczoraj miałam, to kłucie w jajniku, ale nie wiem czy sobie tego nie wmówiłam ;)
 
Hej, ja tylko na chwilę. Mam dziś dobry humor, zrobiłam kluski na obiad i w ogole :D ale nadal sluzu brak, czy czekam na @. Jugosława trzymam kciuki, by @ do Cb nie przyszła :* miłego dnia baby. Potem zajrze, buziaki :*
 
Kusisz, kusisz :p no nie wiem, może skoczę do apteki... bo na allegro już nie zdążę, najwyżej na następny miesiąc (chyba, że już nie będą potrzebne ;))
 
reklama
Do góry