reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Aschlee kochana to dobrze, ze mas zodpowiedz, szkoda, ze akurat te oddzialy, ale zobaczysz bedzie dobrze, wazne, abys sie spelniala w tym co robisz i wiem, ze decyzja zapadnie wlasciwa;-)


Lux bedzie dobrze, ja tez miewam zalamania, ale wierzyc musimy do konca pamietaj;-)


Kornelia u nas sucho, ale zimno, bylo nawet sloneczko, tylko, aby Cie nie rozlozylo, bo teraz ta pogoda to taka sprzyjajaca chorobom. Zobaczysz skonczy sie listopad i melancholia i nastanie ukochany grudzien:-D


Missiiss obys sie lepiej poczula kochana, bedzie dobrze zobaczysz :*;-)

Kochane mam crazy day w pracy uffff

Jutro mam rozmowe w sprawie pracy, trzymajcie za mnie kciuki kochane :)
 
Ostatnia edycja:
Tak kochane to ja :) wróciłam po taakiej długiej przerwie no ale już nie na staraczki .
Będę do Was często zaglądać i kibicować :D trzymam &&&& ;)
 
missiiss: mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej kochana <przytul>

jazza: &&&&& za jutrzejszą rozmowę :)

aschlee:
powodzenia w wyborze :) Swoją drogą jak to jest? Jak się teraz zdecydujesz na jakiś konkretny oddział to możesz go zmienić za jakiś czas? Czy nie ma rotacji w obrębie szpitala?

lux: jak samopoczucie?

julia: przyjemnej sjesty zatem ;)


A ja chyba nie będę przekładać ginekologa. Mam wizytę 4.12, a przełożyć mogłabym raptem na dwa dni wcześniej...nie wiem czy to coś pomoże. Chciałam zrobić tak, żeby tego 4.12 być w okresie płodnym, ale przez to, że mi organizm figle płata to nie wiem co z tego wyjdzie...No nic czekam na @. Dzisiaj mija 3 dzień od odstawienia duphastonu.
Głowa mnie boli. Przewiało mnie dzisiaj :/
 
Jazza &&&&& :)

Jugosława - ja jak brałam duphaston to w 3 dniu już przyszedł @... :) może może coś jeszcze z tego będzie?? :p Kuruj się :)

Aschlee &&&& za podjęcie decyzji co do pracy, napewno nie jest łatwa, ale chyba lepiej, że masz jakikolwiek wybór :)
 
Jugoslawa niestety potrzebuja 5 osob i tyle zatrudniaja wiec pozniej dopiero bedzie mozna zmienic jak zwolni sie jakies miejsce.

Kornelia fakt fajnie ze mam wybor:tak: lepiej tak niz jakby bylo jedno miejsce i zero wyboru
 
reklama
Do góry