reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Poleżałam, pospałam, najadłam się i od razu mi lepiej :D
Jednak jak tak wiatr człowieka wychłodzi to masakra jakaś. Zaraz się człowiekowi wydaje, że coś go bierze. A ja jeszcze się dzisiaj w sukience wybrałam. Hihi...na szczęście założyłam buty, które optycznie wydłużają moje nogi :D
Więc jak wiało to nawet się nie przejmowałam, że mi sukienkę podwiewa...no dopóki mi zimno nie było, to było dobrze :)
 
reklama
Jugosława dziękuję, humor mam fajny, bo dostałam stowke premii od taty dzieci, które bawie :D zadowolony jest ze mnie :) ogólnie to plecy bolą no i ten śluz w mniejszych ilościach zapowiadają @. Idę wziąć kąpiel i spać. Tylko samcowi jakaś kolację zrobię, bo o północy wróci z pracy. Miłej nocki baby :) dobranoc.
 
Hej laseczki js juz jade do pracy wrrrr:/

Jugoslawa testujesz jutro?;-)&&&&&
Za nim pojde spac....

Lux no to fajna sprawa;-)

Jazza za jutrzejsza rozmowe&&&&
 
Jugoslawa kuruj sie kochana i uwazaj, bo pogoda teraz zdradliwa bardzo. Mnie tez dizs przewialo, ja w ogole zmarzluch straszny jestem i mi to czesto jest zimno, ale teraz szczegolnie, to nie moj klimat i nie moja pora roku, ja uwielbiam jak mi cieplo ;-)

AnnaMaria super wiesci kochana, to maz na pewno zadowolony, ze bedzie synus, dbaj o Was :-)

Julia udanej pracy kochana, wiem, ze dasz rade ;-)

Padam dzis, zmeczenie czuje nawet w koncowkach wlosow chyba.
Doszlam do wniosku, ze z zycia mojej pracy to moglabym zalozyc kabaret i zrobilabym zawrotna kariere, bo scenariusze pisalyby mi sie same, a ja tylko bym je na scene przekladala hehe, szkoda czasem opowiadac tych newsow. Faktem jest, ze jutro musze zorganizowac i dopiac na ostatni guzik wszystkie szczegoly odnosnie wycieczki dzieci zagranice w przyszlym tygodniu. no w morde mission impossible :szok::-D
 
Aschlee u mnie 5 st i ogólnie dosyć ciepło. A wczoraj też mnie wywiało.

Miss jak się dziś czujesz?

Jugosława mam nadzieję że @ nie przyszła, trzymam kciuki &&&

Jazza powodzenia dzisiaj ;)

Noelka ja już po owu. Z naszej trójki jeszcze ty zostałaś ;)

Miłego dnia kobietki :)
 
reklama
Do góry