reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
missiiss: dobre z napuszczaniem jaśka :D I z płynami też :D To chyba wszyscy, a przynajmniej większość facetów tak ma, że jakoś nie pomyślą, że mogliby ręce umyć. Ja nie wiem o co chodzi. Mój np. zapomina o myciu twarzy jak zraca z roboty. Dopiero jak czuje, że mu się kocie kłaki do potu na ryjku przyczepiają to idzie z grymasem do łazienki :D
Co do kurtek to teraz trochę przecen jest, więc coś znajdziesz. Tylko się spieszyć musisz, bo niedługo ludzie wpadną w świąteczny szał zakupowy i normalnie będzie masakra w sklepach :D
 
Jugoslawa
Klaki do spoconej twarzy haha;-) no wiekszosc facetow nie ma czasu o tym myslec chyba. Mojego szczoteczka to tone wazy bo mu tak ciezko te zevby umyc
. My w domu zmieniamy w sumie co 6-10 mies szczoty bo sa rozlazle a jego jak nowa lezy i blyszczy ;-)
Teraz sa jakies przecen? Myslalamze dopiero grudzien styczen beda... ja nie kumata w zakupach kompletnie o_O
 
Watpliwosci tez sie usmialam z tego pajaczka i jego zwlok, ja nienawidze pajakow i wiem, ze to malo humanitarne, ale traktuje ich kapciem, gazeta lub ewentualnie odkurzaczem:-D, czuje sie wtedy bezpieczniej, bo widzac pajaka potrafie pisku narobic :-)


Julia powodzenia z ta firanka kochana :-)


Jugoslawa kciuki za jutrzejszego dentyste, ja tez nie palam zamilowaniem do dentystow, normalnie jestem odwazna, ale dentysta to jedyna rzecz, ktora mozna mnie szantazowac no i brakiem sexu hehehe:-D


Zouza ja to sie w ogole nie znam jesli chodzi o luteine;-)


Mychunia to bolesny porod mialas kochana;-), ale najpiekniejsza nagrode potem, to podobno bol, o ktorym sie zapomina zaraz jak sie malenstwo zobaczy, ja chce rodzic naturalnie i wiem, ze pewnie bede wyc z bolu itd, ale chce to przezyc:tak:


Miissiis hehehehehe normalnie oplualam monitor jak przeczytlam o tym jak Twoj maz zeby myje:-D, a brzuszek bolec przestanie, to tez pwnie z nerwowo troche odczuwasz te bole po wczorajszej wizycie, ale przyjdzie zobaczysz:-)
 
Jazza
Ty tam nie pluj na monitor bo gwarancji nie uznaja przy zalaniu ;-):-D zycze Ci bys miala krotko i malobolesny porod w takim razie :-)

Aschle
Jak tam rozmowa?

Julka
Jak firanka? Wojna byla?

Ania-belfast
Gdzie cie wcielo pokaz sie?:-)

Kornelia
Jak wizyta?:-)
 
Hey ... napisalam i wcielo ... kuz...a ...

Miss fajnie się czyta ze wizyta cie uspokoila i ze wszystko jest ok .

Jula kiedy test?

Jazza mój syn tez sie boji pajakow ... ja tez je tam z kapcia ciągne ...

Miss śliczne cuda tworzysz-szacuneczek. ..

Jugoslawa ja juz kurte nabylam i smigam w niej bo pizdzi ....

Zouza jak tam?

Anna a ktory ty juz masz tc? Bo wypadlam z rytmu ...

Kornelia jak miłości?

Nowe staraczki witam ....
 
Czesc Kochane ja dopiero chwila spokoju ledwo co wlazlam niedawno do domu i jeszcze mnie naszlo zeby fasolke po bretonsku robic wiec sie gotuje ;)

Rozmowa byla ok aczkolwiek dosc dziwna wiem juz ze sie dostalam.Teraz tylko musze czekac zeby wiedziec na ktory konkretnie oddzial.Jest 5 na ktorych jest zapotrzebowanie.

Julia jak tam firanka zrobiona?

Watpliwosci to misja porzadki wykonana ;) ja jutro planuje sie za to od rana wziac

Missiiss kochana super masz lekarza:tak: moj tez jak dziecko jak nie dopilnujesz to nie systematycznie myje a potem marudzenie ze krew leci ;)

Witam nowe staraczki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Jugoslawa mam nadzieje ze tesciki wyjda pozytywne;-)
Wspolczuje jutro dentysty:/

Miss a no widzisz ciekawe jakby bylo w moim przypadku;-)
Firanka juz zalatwiona na miejscu wisi u corki na karniszu;-)

Co do mojego meza to musze pochwalic czyscioszek z niego;-)

Mychunia kazdy porod boli i na sama mysl niechcialabym rodzic normlanie:/
Ale kazda kobieta ktora urodzila jest bohaterka;-)

Jugoslawa ja w kurtce zimowej smigam juz od jakiegos czasu;-) ja zmarzluch jestem...

Zatoki mnie bola:-(

Aschlee kochana gratuluje!!!;-) a zadowolona jestes? Bo entuzjazmu niewidac;-)

Anula88 narazie nie robie testu , czekam na @ niesadze by sie udalo...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry