reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam ja juz po pracy!

Miss super ze wizyta udana i wszystko w porzadku!!!!
No to niezly ten twoj lekarza;-)
A czemu jak mialas cc to masz miec kolejne CC? Pytam sie bo ja tez jestem po CC...

Kornelia piekny masz widok z okna poprosze na swieta taki;-)
Trzymam kciuki za wizyte;-)

Smerfik witamy, jesli owulkke mialas pozniej a lutke bralas od 16dc to niestety ona blokowala twoja owulacje:/

Noelka to macie ciekawy wekeend;-)

Jazza normalnie zazdroszcze tego eyjazdu;-) chcialabym kiedys zwiedzic ...

Annamaria a ktory to tydzien bo nie widze... do 20tyg powinnas poczuc...;-)

Miss swietny gwiazdorek;-)

Mychunia synek pewnie woli czas z mamcia spedzac;-)

Zouza na tej lutce to ja za bardzo sie nieznam wiec niepomoge:/

Nic zajade do domu i pakuje sie w auto i jade z ta firanka!!! Szkoda mi dnia ale kurde niemoge jej tak zostawic
 
reklama
watpliwosci: dzięki, dzięki. Może pływa :D Hihi śmiać mi się chciało jak przeczytałam o twoim pająku zjeżdżającym na pajęczynie :D No no pożądki zrobione :D Brawo :D

jazza: hihi może i to fasolina :D Wiem, że czasem mam takie ciągi rybne, więc może to to. Zobaczymy w sobotę :)

noelka: tak, są bardzo zdrowe. Ponoć jemy ich za mało, więc nadrabiam normę :D

missiiss: ooo świetny pomysł z tymi klamkami. Nie no, rewelacyjne. Ta broda zajefajna i kapelutek :D ta szyszka! Wszystko fajne :D Narobiłaś apetytu na kolejne twory świąteczne :D

julia: jedź, jedź z firanką, bo to ewidentnie będzie przeszkadzać. Nie mówiąc o tym, że za każdym razem jak będziesz ją widzieć to będziesz się denerwować.

U mnie 24 dc jest dniem, gdzie rządzi mega zmęczenie i ból głowy :/ Nie wiem czy mnie zatoki nie pobierają, bo rano wstałam z pełnym nosem. Korciło mnie dzisiaj, żeby test zrobić, ale stwierdziłam, że jeśli mam zobaczyć I to wolę ją zobaczyć w sobotę. I tak test wrócił do szuflady.
Może sobie inhalacje zrobię na te możliwe zatoki. Nie zaszkodzą. Jutro dentysta i zaległe kanałowe...oj boję się jak diabli :/ Teraz po zatruciu zęba powinno się ładnie znieczulić i nic nie powinno boleć. No ale to w teorii tylko. Wrrr...nie znoszę dentystów. Chyba, że tylko na przeglądach :D
 
Ostatnia edycja:
Zouza
To zalezy ile masz brac lutki. Jak dlugo. To do tych dni doliczasz te dwa po owu. I te co po odstawieniu lutki dostaniesz @. Bo mozesz dostac od razu a mozesz i po 2-3 dniach od odstawienia.Dzien po owu zaczyna sie fl i konczy dzien przed @:-). Moja ma w kazdym cyklu 14 dni. Norma tez jakos tak jest 12-14 dni moze i dzien mniej czy twa. Nie sprawdzalam dawno takich info. Ale jak zrobisz testa i bedzie kreseczka druga to wiadomo ze nie odstawisz lutki ;-) i tego ci zycze &&&&:-)

Julcia
Dzieki. Powodzenia z ta firanka. :-) zapytalam czy to prawda ze jak mialam cc to moge nie wyrazic zgody na porod sn. A gin od razu powiedzial ze tak ocxywiscie. A ja normalnir banan na twarzy i radocha :-D az sie smial ze mnie :-) bo ja jjakbym miala znow sie tak meczyc jak ostatnio pp tym szwie to bym ich tam pozagryzala. Bbrr :-) takze jeden stres mniej:-)

Jugoslawa
Zrobie wiecej roznych bo w trakcie robienia mi pomyslow troche przyszlo :-) nie ujelam tego ale od czubka czapy jest wstazeczka do wieszania. Jutro ciag dalszy robotek :-) musze tylko kupic sobie brokat w spraju bo nie mam jak przykleic sypkiego :p
Testowanko za dwa dni :-D super!!:-) no i dentysta bbbrr mnie zaczelo bolec tez ... najsmieszniejsze jest to ze mnie pobolewa zab ktore kanalowo robilam... ktos chyba spiernicxyl mi tego zeba. Plomba wypadla i mam dziure dlugo juz. Nie wiem a terminy u mojej pani dentystki za 2 mies. Najblizszy... az sie boje tam isc bo mi sie tak wykruszylo zlamalo ze w dziasle sie zab schowal. Az polowa. Ona mi juz wtedy mowila jak dorabiala go ze jak to wypadnie to trza bedzie wyrwac... ale w ciazy to ja piernicze nic nie bede wyrywac bbrr . Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
wątpliwości od 3 listopada na ktg pojawiały się jakieś nieregularne drobne skurcze, bardzo słabo czułam ruchy małego, w czw szyjka już była zgładzona i rozwarcie na palec... skurcze coraz mocniejsze... do 1.30 byłam na porodówce pod ktg mały się ruszał to kazali wrócić na oddział i iść spać... o 5 obudziły mnie skurcze, już nie dało się ich przeleżeć, trzeba było chodzić... po 10 byłam na porodówce o 15.20 urodził się Franuś :tak: poród bolesny, bo mały pokazywał główkę i ją chował :-(

missis
położna pozwoliła odstawić żelazo małemu, bo ewidentnie po nim się tak strasznie męczy....
 
Ostatnia edycja:
missiiss: fajnie, że masz tyle energii do ozdób :D Dom pewnie pięknie wygląda, przystrojony takimi rzeczami :) Ja chciałabym mieć wieniec świąteczny na drzwiach, ale nie wiem czy to zrobię. Musiałabym pokombinować z jakimś haczykiem. Może takim przyklejanym...Co do zęba to prawidłowo zrobiony ząb po kanałowym nie powinien boleć. Ogólnie ząbki po kanałówce są bardzo kruche, więc właśnie pękają. Trzeba zrobić koronę, albo inne cuda. Ja właśnie nie robiłam, ale noszę się z zamiarem wzmocnienia. Może zrobię dwa od razu jak sobie wyleczę ten co jutro idę. Dopóki nie ma stanu zapalnego to nie ma co wyrywać zębów w ciąży, ale na kontrolę to i tak bym poszła, żeby niespodzianki nie mieć :)
 
Mychunia
To sie wymeczylas biduulko.... ja dlatego ciesze sie ze bede miala cc i nie bede przezywala horroru jak w poprzednim porodzie. Bo z antkiem bolalo ale do przezycia ale wiadomo on byl malutki. A jasko mi dal popalic nie ma co. Ale najwazniejsze jest to ze jestescie oboje cali i zdrowi :-)

Jugoslawa
No dokladnie. Pojde ale to czekanie mnie dobija... i to ze jem ciagle jedna str i mam juz dziasla miedzy zebami zaczerwienione. Na szczescie nie mam smaku zadnego z tego zeba a to najwazniejsze. Hmm musze pomyslec rzeczywiscie o tych wzmocnieniach. Bo ja mam zeby ladne biale ale kurka slabe strasznie. A moj stary nie myje prawie w ogole ( chyba ze chce sie kochac albo calowac ze mna:-D)dziad jeden ma takie brzydkie aod fajek a mocne jak kamien. Juz chyba zarazki wymiekaja od ilosci tytoniu bleee


Jej caly dzien czuje dyskomfort dookola brzucha... kibel zaliczylam wiec to pewnie po wczorajszej wizycie. Tak mnie wygniotl ten gin ze mi flaki poobijalo_O
 
Ostatnia edycja:
mychunia: a to sprytny Franek :D Nie był zdecydowany czy chce wyjść czy nie :) Dałaś radę kochana. Przy dziecku już się zapomina o bólu...przynajmniej po jakimś czasie :) Męczące na bank było, ale jaką my kobiety musimy mieć siłę!
 
Bo Franio poczul chlodek w glowke i stwierdzil ze wraca tam gdzie cieplej bylo :-D swoja droga jak dziecku musi byc chlodno jak wychodzi z takiej przytulnej cieplusiej norki :-) ciekawe jak to odczuwa taki bobasek
 
missiiss: padłam po przeczytaniu opisu, kiedy twój myje zęby :D:D:D Hahaha, ale to dobrze. Dba o twój komfort :D Chwali mu się. Ja to swojemu zawsze rano po przebudzeniu mówię "mów do mnie tyłem", bo wtedy jeszcze jest przed umyciem zębów :D
Gdzieś w necie widziałam piękny filmik jak bliźniaki po porodzie nie zauważyły, że są już na świecie. Były razem kąpane i ciągle miały zamknięte oczka i tuliły się do siebie. Piękna sprawa :) Co do gniecenia to pewnie trochę musi minąć, żeby fasolka sobie wszystko w brzuszku poukładała. Tyle tygodni sobie porządek tam robiła, a doktor wczoraj jej wszystko poprzestawiał :D:D:D

Ufff głowa przestaje boleć.
Zimno straszliwie :/ Zima, zima, zima :D
Wyprałam dzisiaj kurtki, bo coś czuję, że trzeba już się na zimowe przestawić, a pozostałe zamknąć szczelnie w szafie :D
 
reklama
Jugoslawa
O fajny filmik :-) no moj stary to agent. Jak ja leze tylem do nirgo i ogladam tv a on nl sie zbliza i juz tam reka zaczyna chciec grzrbac to dwa pytania ode slyszy :-D 1. Czyste masz rece ? 2. Czy myles zeby:p wtedy najczesciej zbiera kuper i idzie do lazienki :p a jak mu sie nie chce to rzuci tekstem typu zero we mnie spontanicznosci i romantyzmu. Wtedy slyszy odemnie ze co on widzi romantycznego w calowaniu sie jak zebow pare dni nie myl :p i koniec gadki :-D nie i juz.juz mu zaczelam kupowac plyny do plukania zeby szczoteczka czasem za ciezka nie byla :-D to nawet pomaga. Albo napuszczam jaska rano idz tate wez i pokaz mu jak sie zabki myje :-D
A co do kurtek... masakra nie mam zimowej :-\ a w tej jesiennej juz sie nie dopinam. Kurde kupie cos jak nawet do lutego nie pochodze :-\ do kitu...
Dobrze ze glowa cie przestala bolec. Mnie brzuch nie. Tak jak pisalas mloda se poukladala wszystko a on jej rozbebeszyl ;-)
 
Do góry