reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee gratulacje!

Ja po wizycie, jest ładny pęcherzyk, i pęcherzyk żółtkowy, wielkościowo 6t0d ale serduszka nie było słychać jeszcze, ale na tym sprzęcie podobno rzadko kiedy na tym etapie coś słychać :p za 2 tygodnie mam kolejną wizytę i wtedy jak będzie Ktosiowi serducho biło to dostanę skierowania na badania i założy mi kartę ciąży :)
 
reklama
Kornelia super gratki;-)

Anula88 poprostu sie nie napalam ze cos z tego bedzie;-)

Kurcze boli coraz mocniej a musze sie szykoeac do snu...jestem padnieta:/ jeszcze jutro pobudka o 4 i wolne;-)
 
Julcia
Super ze z firanka sie udalo:-) bedzie git w sb zbiorowe testowanie i chwalenie sie :-)

Aschlee
Fajnie ze sie udalo :-) a to jakis bank czy cus?

Kornelia
Super ze wizyta udana:-) u mnie na tym etapie tez jeszcze nie bylo widac serduszka wiec luzz:-)

Anulcia
Dzieki :-) ej ty wszystkim zawsze cos napisEsz a o sobie nic no! Nunu:-) pisz co tam zebysmy i my mogli ci poodpisywac no :-D ktory to dc kiedy testowanko :-)
 
Julia zadowolona ale i zestresowana chyba jeszcze to ze mnie nie zeszlo...modle sie tylko zeby nie dostac sie na oddzial onkologii dzieciecej bo psychicznie bedzie ciezko...

Missiiss kochana nie...ja i bank to nie mozliwe z matematyki bylam zawsze kiepska ;)
 
no onkologia to moja ulubiona dziedzina medyczna i boje sie ze troche dzieki mojej glupocie wlasnie na ten oddzial mnie przydziela.
 
Ostatnia edycja:
Aschlee gratuluje :)
Zadowolenia z pracy :)

Ja ostatnio mialam nieprzyjemnosc byc na onkologii, jeszcze mnie chyba nie opiscil wstret do szpitali. Sam zapach poteguje u mnie herzklekoty i słabość ..

Troche jestem zla ze nam sie nie udalo w tym cyklu, i nie uda przez kolejne .. No ale co zrobic
 
Zouza to dla mnie przykre i zarazem wkurzajace patrzec na cierpienie ludzi i smierc i na to ze nie ma skutecznego na to cholerstwo leku :(

nie bede sie rozpisywac na ten temat za bardzo bo stwierdzicie ze nawiedzona jestem hihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ja przez 8 mies dzien w dzien po x godzin z Tata w szpitalu. Co prawda nie onkologia ale to nie ma wiekszego znaczenia. Dzieci, mlodzi, starsi .. Jęczący, krzyczacy, tracący przytomnosc, majaczący .. I ta bezdradnosc ..

Nawet nie chce sobie przypominac
 
Do góry