reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aschlee no to mam nadzieje ze bie trafisz na onkologie dziecieca bo rzeczywiscie straszny widok:-(

Anula88 no wlasnie popieram Miss:-D

Zouza no szkoda ze u Ciebie taka sytuacja:/

Watpliwosci a godziny w barze hakies normalne czy jakies tylko wieczorne?


Dobranoc :* na mnie juz pora
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zouza
A czemu mowisz ze stracony?? Choc moze i dobrze wieksza niespodzianka bedzie ;-)

Julcia
Dobrej nocy :-)

Watpliwosci
To fajnie chyba nie?:-) i chyba wiecej napewno zarobisz :-)
 
Hehe ...

Misiu ja to po @ ... powiem ci ze inofolik odstawilam to i cykl jak w zegarku 28 ... a tak to sie wydluzal.. no i co dalam na luz ... bo juz sily nie mam ... co ma byc to będzie ... nie licze,nie sprawdzam nic ... jak będzie to będzie ... bo im więcej sie nastawiam i czekam na testowanie to rozczarowanie gorzej przyjac .... ;-)
 
missiiss: przeceny to mam wrażenie, że z roku na rok są wcześniej. Później też będą, a najlepsze zaraz po świętach i po nowym roku. Wtedy to normalnie wchodzi się do sklepu i pod koniec stycznia nie ma nic na półkach :D

jazza: dzięki. Szkoda, że nie można się całkowicie znieczulić przed dentystą, żeby nic zupełnie nie pamiętać. No ale plus taki, że ząbki są w dobrym stanie - przynajmniej w teorii :) Hmmm nigdy nie byłam szantażowana brakiem seksu...może to wykorzystam :p

anula: ja dzisiaj założyłam pierwszy raz zimową i powiem wam, że było mi ciut za ciepło. No ale założyłam do tego czapkę i szalik - może dlatego :D

aschlee: uwielbiam fasolkę po bretońsku :D Oooo to super info z pracą. Gratuluję. Czemu dziwna rozmowa? Na czym polegała? Kiedy będziesz wiedziała na który oddział idziesz?

julia: heh też bym chciała, żeby wyszły pozytywnie, ale ja nie czuję żadnych objawów :/ A ty coś czujesz? Normalnie cyc mnie nie boli, nie mam żadnego dziwnego posmaku w ustach (no chyba, że od dentystycznej trutki się liczy). Czasem tylko czuję jajniki, ale jak to na @. Oooo super, że się firankę dało naprawić :) Mnie też bolą zatoki :/ Dobrej nocy :)

kornelia: gratki za wizytę :D Czyli wszystko się zgadza :) Ja to jestem zdania, że ginekolodzy to powinni mieć sprzęt na czasie, a nie jakieś starocie co nie mają funkcji standardowych :/ Wiem, że to kasa i tak dalej, ale jaki komfort byłby wtedy.

zouza: niektóre rzeczy nie są od nas zależne. Może po tej przepuklinie nagle wam zaskoczy i będzie ciąża :) Teraz najważniejsze, żeby zabieg był. Wiadomo. Będzie lepiej w końcu. Złość wiadomo, że jest.

Ja kiedyś jako dziecko byłam na oddziale leżącym obok onkologii. Mimo, że tyle czasu upłynęło nadal pamiętam jak mi było przykro, że ja chodzę tylko z wenflonem w ręce, a te dzieciaki obok się tak męczą :/ Ja miałam tylko badania diagnostyczne przez kilka dni, wiedziałam, że wyjdę. To jest ciężkie. Dlatego trzeba złapać zdrowy dystans. Podobnie np. z badaniami klinicznymi dot. leków na nowotwór. Świadomość, że np. ktoś dostaje taki czy siaki lek, patrzenie jak nie pomaga...to są bardzo mocne i ciężkie przeżycia. Ja wierzę, że za jakiś czas będzie można więcej ludzi wyleczyć. Teraz statystyki nie są zbyt zachęcające :/
 
Ostatnia edycja:
Jugoslawa do srody bede wiedziala a praca nie od tego co teraz tylko przyszlego poniedzialku.Rozmowa dziwna bo po pytaniach o zawod,prace itp padlo pytanie o moje najwieksze marzenie...po odpowiedzi myslalam ze jestem juz spalona ale na szczescie okazalo sie ze nie.

Missiiss kochana ergoterapeuta jestem z wyksztalcenia...chociaz mam nadzieje ze kiedys sie to zmieni ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry