reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

mychunia: ooo to ładnie chłopak rośnie :) Może jak katarek minie to i zacznie lepiej spać. Nie wiem co takiemu małemu daje na katarek :( Odciągać pewnie jakoś można, a co do inhalacji noworodków to nie mam zielonego pojęcia.

missiiss: przecudny mikołaj :D Aż mi się normalnie świąt szybszych zachciało :D Bardzo fajny :D A to będzie do powieszenia na choince czy jako ozdoba taka do domu?

annamaria: co do ruchów to chyba bardzo indywidualna sprawa. Jedne dziewczyny już w 16 tygodniu odczuwają, a inne bliżej 20. Do poniedziałku już blisko. Nie zamartwiaj się na zapas, bo maleństwo to czuje i też się stresuje razem z tobą. Może lada dzień poczujesz :)
 
reklama
no to dobrze :D to znaczy ze mam jeszcze troche czasu:D pewnie jak na wizycie w pon okaze sie ze wszystko ok to bede cos pomalu czuc :D pozostalo czekac te kilka dni ... :)


Mychunia a jak tam twój słodki Franus? ale super ze juz jest na swiecie :) ja juz sie doczekac nie moge zeby ten czas zlecial :)
 
AnnaMaria jak sie czujesz?? Masz jakieś przeczucie co do płci?? :))

Julka - w barze za barem :)

Missis a to chrupka przebiegła no :) ale wszystko wskazuje na dziewusie nie?? tAK i tego sie trzymajmy hihi!! A Ty przeczucie jakieś masz??:)

Jugoslawa moze w brzuszku pływa mała rybnna kijaneczka???:D życzę z całych will by tak było :))

Anula88 jak tam u Ciebie??:))

Aschle czy dzisiaj jest ta Twoja rozmowa?? A co u Twojej corci??:)

Ja sypialnie wyczyscilam i jeszcze w kuchni wszystkie zakamarki :)) tak jak myślałam za szafa ta wielka w sypialni pająk jakiś porobil sobie chyba płac zabaw i zjeżdżał na pajeczynie od rana do nocy :p no ale tak czy siak chyba zabawil sie na śmierć bo jego zwłoki też wylądowały w odkurzaczu :D no to zostało umycie płytek w łazience i normalne bierzace pracę domowe Uff :)
Wszystkie ciemne zakamarki zaliczone :))
Jakoś sie lepiej czuje jak wiem ze nie ma kurzu i syfu pod meblami ani pająków żadnych :))


Edit Mychunia a Ty jak sie czujesz po porodzie? Dochodzisz do siebie?:) w ogóle opowiedz nam jak poród wyglądał, długo trwał?:))
 
Ostatnia edycja:
Dzieki ;-)

Jugoslawa planuje na klamki powoesic :-) jeden pojedzie do kuzynki do Paryza napewno ;-) albo gdzies hmmnie wiem przy oknie bo on za duzy na choinke ;-)

Ryby bleeee.... nie lubie bardzo :p

Watpliwosci
Nooo co do pluci jakies przeczucie mam ze to moze byc dziewczynka bo calkiem inna ciaze mam niz z chlopakami. O 180 stopni normalnie. Ale jakos szkoda mi sie napalac. Choc mam ogromna nadzieje na pipulinde :-) haha padlam z tych zwlok pajaka :p ales sie napracowala dzisiaj :-) szacun bo ja zmusilam sie na jednego mikolajka , wstawienie i wysieszenie prania, spanie :p i teraz musze poslady ruszyc do mlodego :p a taka cisza blogaaa;-)


Mychunia
Hmm moze twoj syncio sie w brzuszku wyspal ;-)o_O a pytalas lekarza czy poloxnej czemu tak? Moze to pokarm? Jak masz inhalator zapytaj lekarza czy takiemu msluszkowi juz mozna. Ja mam w zestawie smoczek do inhalacji ale nawet nie wiem od kiedy mozna w sumie...
 
Ostatnia edycja:
Jak zaczne dzis lutke to fl mi wyjedzie 12 dni
Nie wiem czy nie za krotko ..

Trzeba beac strikte 10dni czy mozna np. 12? :p

Kurde nie wiem co robic ...
 
Zouza
Faze lutealna zaczyna sie dzien po owulacji. Jezeli zaczynasz brac w 3 dniu po owu to 10 dni jak bierzesz to bedzie miala 13-15 dni fl zalezy kiedy dostaniesz okres.
 
reklama
Do góry