reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julka gadalam z nim i ma do końca roku zrobić to badanie chociaż tym domowym testem .. ale czy zrobi?? Ah nie wiem ..
Mi sie naprawdę przyda przerwą w staraniach .. a prawdopodobnie od stycznia zmieniam pracę na inna ale u tej samej osoby i bede stac za barkiem .. zobaczymy. Wtedy moje starania odwleka sie w czasie ..
Jedno jest pewne ze kobieta ktorej dzieckiem sie opiekuje jest przekochana i nigdy tak zyczliwej osoby nie spotkałam :)

A ja zaraz lecę do sklepu i po powrocie ruszam sprzątać sypialnie Ehh boję sie aż odsunąć szafy i łóżko bo tam całe lato okno otwarte było a ze parter to pewnie spotkam nie jedne zwłoki małych owadowych przyjaciół .. P mi nie pozwala zabijać pająków bo pająki to nasi przyjaciele i dobrze ze są w domu bo zabijają inne robactwo .. - masz babo placek .. niby mi te pająki nic nie robią jak sobie siedzą na ścianie no ale wolę żyć z myślą ze żadnego w domu nie ma ..
 
Julka
Ale ze co z tymi drzwiam? Nie mozesz wymienic??

Watpliwosci
Tak to jest z tymi chlopami. My sobie flaki wyprowamy a oni ze strachu nie pojda i koniec... aniby tacy mezni i odwazni sa! Phi! Moj mowil taak pojde oczywiscie a jak mu powiedzialam dawaj idz za tydzien to mega klotnia ze on gotowy nie jest i takie tam bzdety... cykory i tyle. Fajnie ze masz ta babeczke kochana taka :-)

Noelka
Niby sporo i malo. Czytam :-D was!:-D;-) juz po 15 tej. Chwile poleze i przed 16 ta biore sie za golenie i ogarnianie i o 17 wyjazd mam nadzieje ze zdarze na 18:30.
Dzialaj tam dzialaj ;-)
 
Watpliwosci no to fajnie trafilas;-)

Miss kolorystyka straszna!!!!
Mialam problem bo te drzwi co mam w domu nieprodukuja juz ich w Polsce!!! I teraz musialam kupic podobne...byl znajomy z wzornikiem i szukalismy podobnego i stwierdzil ze twn kolor najblizej do tego co mamy a okazuje sie ze jedna wielka tragedia:-:)-( ryczec mi sie chce! Ja ich nie zamontuje...
Porazka!!!!
 
Niestety zwrocic niemoge bo byly robione pod zamowienie...
Kumpel moze wstawic z powrotem do sklepu ale gdy je sprzeda dopiero zobacze kase...:/
A ja zamowie nowe najwyzej....
 
reklama
Ja chyba śnię....
 

Załączniki

  • Zdjęcie1126.jpg
    Zdjęcie1126.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 38
Do góry