reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
kornelia: ale fajnie ze śniegiem :D Ja też uwielbiam te kolejki do wymiany opon :D Ponoć czasem to tydzień trzeba czekać jak się wszyscy na raz rzucają :D Co do snu, to ja u siebie podejrzewam, że za późno sobie drzemkę strzeliłam i mogłam nie być zmęczona i dlatego. Snów nie mam żadnych...a zawsze mógłby mi się przyśnić przystojny pan ginekolog :D :p

noelka: w tv pokazywali, że w USA paraliż, bo taka śnieżyca była :/ Masakra. Samochody zasypało, drogę musieli zamknąć...normalnie tam to żywioł zimowy jest.

julia: jak tam córcia? Wrócił jej apetyt?

aschlee: słodki ten twój nowy awatarek :D Nie można oczu oderwać i tak się człowiekowi buzia sama uśmiecha :) Zdecydowanie bardziej wesoły niż poprzedni.

A ja kupiłam 2 testy :D
Mam teraz cały arsenał tj. 3 sztuki :D Poczyniłam poważne przygotowania do sobotniego testowania.
 
Aschlee
Fajny ten kotecek :-)

Jazza
No dlatego ja prace mam w pracy a dom w domu :-) choc juz opowiadalas jak to nawet przed swietami szefowa cie wykorzystywala. Pijawa jedna wredna...

Jugoslawa
Dzieki za dobre slowa :-) no dobrze ze prawo troche chroni ciezarne. Mogloby tylko jeszcze bardziej pomagac wrocic na rynek pracy po macierzynskim;-) ale i tak duzy plus za macierZynski roczny. Mama powinna choc z rok z dzieckiem spedzic w domku.:-)

Dzieki za kciuki laski bo
tak sie panicznie boje ze hej.... jeszcze jedna laska zaczela 12 tc i byla na wizycie i serduszko nie bilo dzidziowi z czerwcowek :-( teraz to juz calkiem drze cala jak osika na wietrze bbrrr. Tak bym chciala zeby wszystko bylo dobrze....
 
Jugosława, to nieźle... mam nadzieję, że u nas tak nie będzie!

Widzę, że jesteś świetnie przygotowana do testowania :D ja bym nie wytrzymała z taką ilością testów w domu ;)
 
missiiss: no tak, powrót na rynek pracy po urlopie macierzyńskim to trudne, a po wychowawczym to kosmos :/ Wiadomo, że są dziedziny w których jest duża rotacja informacji i przez ten czas mnóstwo się zmienia, ale powinny być jakieś kursy czy szkolenia, żeby wracająca mama mogła to nadrobić. Gdzieś czytałam, że powracające mamy są super pracownikami, bo mają dużą motywację i są bardzo zorganizowane :) Wiadomo, że kłopot jak dziecko choruje, ale na to też powinno być jakieś rozwiązanie. Może za jakiś czas coś się zmieni...

Uhm, niezbyt fajna informacja o tym serduszku :( Przykre. Trzymaj się i nie panikuj za bardzo. Wszystkie tu trzymamy za ciebie i fasolkę kciuki <przytul>

noelka: nie powiem, że mnie nie kusi zrobienie wcześniej testu, ale na szczęście zdrowy rozsądek podpowiada mi, że im później zrobię tym większa szansa na II :D Kiedyś robiłam testy jak szalona i za każdym razem I, więc się uprzedziłam.
 
Jugoslawa no to teraz nic tylko testowac.To my teraz czekamy na dobre wiadomosci :tak:

Missiiss kciukaski zacisniete.Wszystko bedzie dobrze kochana.

No tamten kotek jakos mnie przybijal taki jakis smutny mi sie wydawal.Mam nadzieje ze ten przyniesie mi szczescie ;)
 
Witam;-)

Ja juz wyjatkowo po pracy;-)

W domku jestem troszke porzadki robie i pozniej lece na paznokcie;-)

Jazza nosz kurcze miala nieprzychodzic:/!!!!!!
No nic &&& za kolejny cykl

Snieg pada w stanach? Ehhh ja telewizje teraz rzadko ogladam a wiadomosci juz wogole i niewiedzialam..u nas nie jest zle dzis;-)

Aschlee no zima sie jeszcze niezaczela porzadnie a ja tez juz tesknie za latem ehhhh:/
Pomagasz sasiadce?

Jugoslawa wrocic corce apetyt;-) wiec idzie wszystko w dobra strone;-)
No to teraz na tescie musi wyjsc pozytyw&&&&&&&&&&&

Miss o matko tragedia:-( ale u Ciebie bedzie dobrze!!!
 
Julia tak pomagam jej bo starsza kobietka schorowana... Duzo problemow ma ,zabrali jej rehabilitanta i biedna nie wiedziala co ma robic bo bez rehabilitacji podobno zle sie czuje...no i porzadki jej porobie czy jak na zakupy jade to tez biore jej rzeczy zeby dodatkowo jakiejs osoby nie musiala brac coby zdzierala kase a ja i tak robie swoje to moge porobic i jej to nie problem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry