reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Nie wierze...nie mogę w to uwierzyc!!! jejus jutro do ginki zadzwonie...miss brac progesteon" w razie czego"czy sama nic nie robic? jest w takim szoku ze nie dociera to do mnie
 
w tym miesiacu nie bralam w tamtym tak a w ty mowie po co skoro nic z tego nooo jutro zadzwonie..To jest CUD tyle moge powiedziec...:-)
 
aschlee: tak :) Teraz tylko testować :) Mam nadzieję, że będę miała pozytywne info :D Dosłownie :) Dobry z ciebie człowiek :) Szkoda, że jest takich mało.

julia: fajnie być wcześniej w domku :) Jakie pazurki robisz? Czerwień? :D Cieszę się, że córą dobrze :) taaak brakuje tylko II :D Co do kolorów to ja tego nigdy nie rozumiałam, że człowiek wybiera taki a potem się okazuje, że jest inny na danym materiale. Niby są wzorniki, ale czasem kolor na wzorniku a kolor rzeczywisty to dwa różne światy :/ A skoro nie możesz wymienić to może ci chociaż przemalują?

missiiss: mam nadzieję, że wejdziesz planowo. Czasem to człowiek jedzie tyle czasu i jeszcze jakieś mega opóźnienie jest. Jak dziewczyny czasem piszą, że o północy do gabinetu weszły to jakiś koszmar :/

watpliwosci: a może niech odda nasienie w domu i zawieziecie do kliniki. Tylko tam jest kwestia czasu, chyba ma się 30 minut na to. No i trzeba przestrzegać temperatury. Teraz chyba łatwiej, bo chłodno jest. Super, że kobieta od dziecka jest miła, jednak życzliwe osoby wprowadzają do życia radość i wiarę, że są dobrzy ludzie. Co do kurzu...ja odsunęłam kiedyś pralkę po 4 latach. O mamo! Co tam było...warstwa sprasowanego na 2cm kurzu :D Powodzenia ze sprzątniem :)

tinuś: gratulacje!!! Jaka wyraźna krecha :D
 
reklama
Tinus gratulacje :tak: super ze sie udalo.Piekne dwie kreski.

Missiiss kochana kciukasy zacisniete.

Jutro mam rozmowe o prace takze prosze o kciuki.Mialam nic nie mowic bo w sumie jestem pewna ze tylko jade sie przejechac...szanse raczej marne...ale coz sprobuje z czystej ciekawosci.
Wogole jakos mi tak zle dzisiaj same czarne mysli staram sie przegonic je ale czasem jakos mi nie idzie...takie to troche glupie...dzisiaj jakis dziwny ten dzien jest ok a z byle powodu potrafie siasc w pokoju i plakac...
Moze hormony znow mi szaleja :-/ jeszcze tego by brakowalo.

Wygadalam sie i troche mi lepiej :tak:
 
Do góry