reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Też o tym myślałam, żeby dać sobie na wstrzymanie... Zrezygnować z monitoringów, liczenia dni... Tylko ten posiew nasienia chyba musimy zrobić. Będę spokojniejsza. Tylko to badanie jest takie żenujące...
 
reklama
Anula - pokaż fryzurkę!! :)) Będzie dobrze, niedługo zobaczycie upragnione 2 kreseczki :**

PCOS - a to małpa :/ to kciukam za następny cykl :)

Jugosława - w tobie nadzieja na ten tydzień :))
 
anula: koniecznie fotkę wstaw :D

kornelia: eh ja myślę, że w tym cyklu to zbyt piękne, żeby się ziściło :( To mój pierwszy cykl z owulacją, po unormowaniu PRL i z dupkiem...a do tego ten ząb do leczenia kanałowego :/ Wszystko razem :/ Zobaczymy co wyjdzie. Wolę się nie nastawiać, bo wiadomo - każde następne niepowodzenie trudniej jest znieść i zaakceptować. Już nie mam wpływu na to czy będą dwie kreseczki w tym cyklu, pozostaje mi czekać :)
 
Ehh no nieciekawie sie zaczyna z tym testowaniem:/

Jugoslawa trzeba miec nadzieje;-)

Maz byl z mala u lekarza ma 38 ale niby osluchowo i gardlo czyste, bede musiala ja obserwowac...

Ale dzis tu cisza...ja wlasnie mam przerwe zjadlam obiad, jeszcze 5 godz
 
julia: nadzieja umiera ostatnia :) W głębi serca zawsze jest i będzie :) Uhm a co z małą? podziębiła się? Dobrze, że w oskrzelach czysto, bo to zawsze kluczowe. Może taki przejściowy wzrost temperatury. Mam nadzieję, że się nic z tego nie rozwinie.
Jak ten czas leci...jeszcze ci 4h zostały :)

Ja dzisiaj jestem ciągle głodna :/ Masakra jakaś! Muszę lodówkę na klucz zamknąć, żeby przypadkiem w nocy nie zachciało mi się jeść :/
 
mychunia: a jak się karmi piersią to można coś łykać na anemię? Musisz mięsko wcinać, brokuły, natkę - o ile to można to jest zaraz po porodzie. Anemia sama przejdzie czy trzeba coś kombinować?
O i jak spacerek? Jak się bobasowi świat zewnętrzny podoba? :D
 
Mychunia - śliczny Franuś! Pokaż go ciotkom na listopadowkach.

Dziewczyny rok temu płakałam z powodu negatywnych testów i myślałam że nie będzie mi dane ponownie zostać mamusią. Dziś mój skarb spi obok w łóżeczku.
Życzę wam tego samego.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny,

ale tu cicho przez weekend...

iwo: takie posty podtrzymują nadzieję :) thx :)

julia: jak tam córcia? Temperatura jej spadła?

anula: i jak efekt po fryzjerze? pokaż pokaż :D

pco: myślę, że badanie nasienia trzeba traktować jako element diagnostyczny. Wiadomo, że to budzi emocje, ale z tego co wiem to w klinikach w których można zrobić to badanie zachowane jest maksimum profesjonalizmu i podchodzą do tego normalne. Trzeba tylko się przełamać. Jak sobie wytłumaczysz, że to tylko badanie to będzie lepiej, sobie i no i twojemu TŻ :)

kornelia: jak się czujesz kochana?

watpliwosci: jak twoje ręce? Jest jakaś poprawa?

mississ: a ty jak się miewasz? Odpoczywasz trochę? Jak twoje mdłości, nadal cię męczą ?

zouza: co u ciebie? Tak się cicho zrobiło, że trzeba was wszystkie wywołać :D

jazza: jak ucho? Odetkało się?

I jeszcze: ania, akatsuki, noelka, melka, tinuś, krysiulek, blair...puk puk. Meldować się proszę, bo źle tu bez was. Za cicho zdecydowanie :)

Ja się nie wysypiam :/ Coś mnie w kościach łamie, może na zmianę pogody! Wreszcie przyjdzie piękna, złota jesień, a w zasadzie wróci. Jakiś katar się do mnie przyplątał :/ Tylko chodzę i flukam...Może dlatego, że po tym jak się wczoraj rano wykąpałam zaraz wyszłam na zewnątrz.

Co macie na obiadek dzisiaj? Ja mam pieczonego w warzywach dorsza z ziemniaczkami. Chodzi za mną jakiś deserek...Może coś z bananów wymyślę, bo kilka leży i są już dojrzałe.

Udanego dnia! ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry